Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Elsburn The Harz (350 ml)
De nieuwe botteling uit het Harz heeft het potentieel om een echte klassieker te worden - tegen een aantrekkelijke prijs. Ontdek het nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 94,26/Liter)
Lot No. 40 Rye Whisky
Gelaagde kruidige nuances en een perfecte drinksterkte. Verwen uzelf nu met deze heerlijke rye whisky!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Chivas Regal Royal Salute 21 jaar oud Miami Polo Edition
De eerste Royal Salute whisky die volledig in First Fill Rogge- en First Fill Bourbonvaten is gerijpt. Mis het niet!
€ 193,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 277,13/Liter)
Strathearn - Inaugural Bottling
Deze Inaugural Bottling van deze kleine distilleerderij uit de Highlands zal u overtuigen. Bestel snel!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Yamazaki 18 jaar oud Mizunara Cask
18 jaar rijping in het zeldzame, Japanse Mizunara-vat zorgt voor het unieke aroma van deze single malt. Bestel nu!
€ 1.833,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.619,99/Liter)
West Cork Cask Strength Blended Irish Whiskey - Limited Release (Irland)
Ondanks de intense cask strength is het een soepele blended whiskey, die kan verrassen met vanilletonen en een peperige kick.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
The Quiet Man Superior Irish Whiskey Blend (Irland)
Onopvallend maar elegant laat deze whiskey zien wat Ierse traditie kan: citrusfris en vanillesoet. Probeer het snel!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Glen Spey 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Milde Speyside whisky met een zachte drinksterkte en fruitige smaak. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
J.P. Wiser's 18 jaar oud Canadian Blended Whisky
Hier krijgt u een volwassen Canadian Blend, die dankzij de donkere aroma's nog lang in uw geheugen zal blijven.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Bunnahabhain 15 jaar oud An Cuan Garbh No.1 White Port Cask Finish The Westering Home Collection 2026
De eerste uitgave van de Westering Home Collection 2026 verrast met zeldzaam White Port Cask Finish. Zeker niet missen!
€ 177,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 254,27/Liter)
Jura Islander`s Expressions No. 3 Cabernet Sauvignon Cask (liter)
Een heerlijk zoet-fruitige en kruidige single malt van het eiland Jura. Bestel nu en geniet!
€ 70,99
– 16,00%
Glen Moray 2008/2024 - 15 jaar oud Single Cask No. 7041174 The Octave (Duncan Taylor)
Er zijn slechts 90 flessen van deze in kleine Octave naverijpte Glen Moray. Zorg nu voor de uwe!
€ 135,99
€ 114,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 163,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 127,99
Benriach 2007/2024 - 17 jaar oud Refill Hogshead (Thompson Bros.)
Ontdek Benriach op een nieuwe manier: een 17-jarige single malt in een onafhankelijke botteling van Thompson Bros. Bestel nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Aultmore 2024 - 14 jaar oud (Thompson Bros.)
De combinatie van sherry- en roggevaten brengt veelzijdige specerijen en heerlijk fruit in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Royal Brackla 2014/2024 - 10 jaar oud Recharred Butt (Thompson Bros.)
Ontdek deze heerlijk fruitige Royal Brackla Single Malt, afgevuld door de Thompson Bros. Koop nu en geniet.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
– 30,00%
Lark 2016/2021 - 5 jaar oud Single Cask No. 1244 (Berry Bros. & Rudd)
De Tasmanische whisky scoort met weelderige aroma's en natuurlijke schoonheid. Beveilig een van de slechts 373 flessen.
€ 288,99
€ 202,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 288,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 198,99
Haran 12 jaar oud Cider Cask Finish
De nabehandeling in geselecteerde cider vaten zorgde voor de fruitige en kruidige smaak. Ontdek nu Spaanse whisky.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Boann Marsala Cask
De combinatie van bourbonvaten en Marsala wijnvaten biedt u een heerlijke diversiteit aan aroma's. Geniet er direct van!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Frysk Hynder Single Malt Red Wine Cask
Ontdek de single malt van onze buren! Grijp snel je kans en bestel.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud Goldbarren
De Aberfeldy 12 jaar nu ook in de luxe cadeauverpakking. Bestel gouden genot voor uzelf of als cadeau.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Togouchi 9 jaar oud
Geniet van intense citrusnoten en een krachtige specerij uit de rijping in bourbonvaten. Ontdek nu whisky uit Japan.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Red Spot 15 jaar oud
Een van de besten die Ierland te bieden heeft: een Single Pot Still fruit- en kruidenexplosie uit drie verschillende vattypen. Bestel nu.
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Bruichladdich 21 jaar oud ReDefine
Indrukwekkende complexiteit en stijlvolle uitstraling maken deze Bruichladdich tot een innovatief hoogtepunt. Ontdek het nu!
€ 248,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 355,70/Liter)
Glen Garioch 1998/2025 - 27 jaar oud 1st Fill Sherry Butt (Thompson Bros)
Ontdek het rijke karakter van de 27-jarige Glen Garioch! Beveilig uw zeldzame verzamelstuk nu!
€ 201,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 288,56/Liter)