Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Langatun 2018/2024 - 6 jaar oud Distillery Edition Recioto Red Wine Cask Cask Proof
U geniet van fruitige zoetheid door het Recioto-vat in krachtige vatsterkte. Zorg dat u een van de 130 flessen bemachtigt.
€ 78,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 157,98/Liter)
Knappogue Castle 2000 - 22 jaar oud Winds of May Ruby Port Cask No. 45429 Ex Libris (LMDW)
De volle Single Malt uit Ierland overtuigt met prachtige harmonie en fruitige smaak. Grijp snel en geniet.
€ 495,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 708,56/Liter)
Mortlach 1989/2025 - 35 jaar oud - The Dark Side of the Moon - 2nd Fill Sherry Butt #S-28607 - Artist #15 (La Maison du Whisky)
Geniet van een meesterlijk gerijpte Speyside aroma met Mortlach 1989! Zorg dat u uw beperkte fles nu veiligstelt!
€ 941,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.345,70/Liter)
Glen Grant 1948/2022 Coronation of King Charles III Private Collection (Gordon & MacPhail)
De exclusieve whisky ter ere van de kroning van King Charles III werd gedistilleerd in het geboortejaar van de koning: 1948! Edele luxe.
€ 27.954,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39.935,70/Liter)
Tullibardine 228 Burgundy Cask Finish
Een finish in Franse rode wijnvaten brengt romige vanille, chocolade en rode zomerfruit in uw glas. Grijp nu uw kans!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Ole Smoky Lemon Drop Moonshine
Sprankelende aroma's nodigen uit tot nieuwe genotservaringen. Ook heerlijk met citroensap, suikersiroop en een schijfje limoen.
€ 22,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 45,98/Liter)
Singleton of Glen Ord 14 jaar oud Autumn Walk Special Release 2024
Grijp uw kans en proef deze Glen Ord in natuurlijke vatsterkte. Bestel nu en geniet!
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Ironclad Flying Fox Winery Cask Petite Verdot Barrel Finished
Ervaar Bourbon met een unieke Petite Verdot toets! Ontdek nu de Ironclad Flying Fox - puur genot!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Muja Irish Whiskey
Voel de harmonie van Ierse distillatie en Italiaans design. Ontdek nu de unieke smaak!
€ 80,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 161,98/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Dry Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection
Aultmore 15 jaar – elegant, fruitig, droog: Kweepeer, appel & donkere chocolade uit het Marsala-vat. Koop nu!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Macallan 21 jaar oud Colour Collection
Een volmaakte hommage aan de natuurlijke kleur uit de vatrijping en prachtige sherrynoten. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 1.660,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.372,84/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Ruby Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection
Aultmore 15 – intens & fruitig: Kers, pruim & granaatappel in krachtig Ruby Marsala Cask. Bestel nu!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Rittenhouse Straight Rye
Probeer deze krachtige Bottled in Bond Rye-whisky uit de Verenigde Staten voor een aantrekkelijke prijs!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Teeling Virgin Portuguese Oak Wonders of Wood
Teeling biedt met de 2e editie van de Wonders of Wood de invloeden van Portugese eik aan. Probeer het zelf.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Glenfarclas 2016/2026 Easter Edition
Ervaar de volle sherry-smaak van deze op 3600 flessen gelimiteerde Paaseditie. Bestel nu uw exemplaar!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Tenjaku Pure Malt Sherry Cask
Uw aroma-reis naar Japan met deze aangenaam milde, sherryfruitige Pure Malt. Bestel snel!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Clonakilty Galley Head Rhum Cask Matured
Verwen uzelf met exotische aroma's van Clonakilty Rum Cask Whiskey! Bestel nu en ervaar exclusieve genietmomenten.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
The Dalmore 17 jaar oud Oloroso Sherry Casks Finish
Ontdek fijne fruittonen dankzij exclusieve sherryvatrijping. Beleef deze 17-jarige Highland Single Malt nu.
€ 185,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 265,70/Liter)
Tamdhu 1989/2024 - 34 jaar oud Refill American Hogshead No. 12881 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 34 jaar in het vat fascineert de whisky met citrusnoten, honing en gekarameliseerde suiker. Grijp snel en geniet.
€ 1.096,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.567,13/Liter)
Deanston 10 jaar oud Bordeaux Red Wine Cask Finish
De kwaliteitsdistilleerderij Deanston levert een Single Malt Whisky uit het Franse roodwijnvat - dit moet u proeven.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Speyside Single Malt - 10 jaar oud Sherry Oloroso Hogshead Finish (James Eadie)
Een nieuwe kijk op de Schotse Speyside in onafhankelijke botteling met een heerlijke sherryfinish. Ontdek het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Clonakilty Port Cask
De combinatie van bourbon-, ruby- en tawny portvaten geeft deze Ierse whiskey zijn fruitige smaak. Koop nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
St. Kilian 2018-2019/2025 Signature Edition Sixteen ex-Portugal Wine Casks
Geniet van complexe fruitige noten uit Portugal-vaten! Ontdek deze exclusieve whisky uit Duitsland nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 107,98/Liter)
Seven Seals Amarone Wood Finish
Heerlijke aroma's dankzij geweldige naveroudering in Amarone rode wijnvaten. Verwen uzelf met deze genot!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)