Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Brothers Bond Rye
Geniet van het robuuste karakter met krachtige, kruidige aroma’s en een uniek, bijna nostalgisch smaakprofiel.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Macallan 31 jaar oud Director's Special (The Single Malts of Scotland)
Ervaar 31 jaar gerijpte Macallan-smaak, puur en volmondig! Ontdek nu de Directors Special-editie.
€ 2.391,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.417,13/Liter)
Virginia Distillery Port Cask Reserve
Fruitige Tawny- en Ruby Portweinfusten verfijnen deze Amerikaanse single malt met krachtige 46,5% Vol.! Verzeker uzelf van deze genot.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glenlivet Distillers Reserve Triple Cask Matured (liter)
De perfecte balans tussen drie verschillende vatsoorten. Ervaar zelf deze meesterlijk gecreëerde single malt.
€ 56,99
Teaninich 5 jaar oud Glen Cooper
Zacht en heerlijk komt deze single malt in uw glas. Bestel nu en proost met vrienden!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Words Oloroso Sherry Butt No. 1023 Founders Selection
De mix van zoete fruitigheid en krachtige specerij komt dankzij de intense 61,1% Vol. bijzonder goed tot zijn recht. Ontdek het nu.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Stork Club Full Proof Rye Whiskey
In 2023 bekroond met goud bij de Global World Whisky Masters, laat de Stork Full Proof Rye geen vragen onbeantwoord. Probeer het!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Old St. Andrews Clubhouse Blended Scotch
Voor gezellige avonden met vrienden of als ideaal cadeau voor leuke feesten. Bestel nu uw eigen whiskyvat.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Stork Club Straight Whiskey
In de Spreewald gestookt uit 100% Duitse rogge en met een zoet-kruidige smaak. Voeg het direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Arran 12 jaar oud Duero Discovery Signature Series Edition 3
Fruitig-moutig met donkere bessen, vanille en zoutkaramel – deze Arran toont diepte en balans zonder rook. Direct bestellen!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Hellyers Road 10 jaar oud Oloroso de Jerez Oloroso Sherry Casks
Ervaar de authentieke smaak van Tasmanië met Hellyers Road - gerijpt in Oloroso vaten. Probeer het nu!
€ 148,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 212,84/Liter)
Hamiltons Lowland Blended Malt
De whisky komt met zachte 40% vol. bijzonder mild en elegant in uw glas en kan ook beginners enthousiasmeren. Probeer het uit!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Teaninich 2010 - 14 jaar oud Margaux Cask Finish Hogshead #721397 (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de Teaninich 2010 met complexe fruitaroma's – een gelimiteerd genot. Probeer en geniet nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Blair Athol 2013/2025 - 12 jaar oud Pomerol Cask Finish Hogshead #303635 (Berry Bros & Rudd)
Ervaar de unieke Blair Athol 2013 met vinieuze noten – verzeker uzelf nu van deze gelimiteerde fles!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Ben Nevis 1998/2025 - 26 jaar oud Masterpiece Refill Rum Hogshead & Rum Barrique (Master of Malt)
Geniet van 26 jaar gerijpte Highland-whisky met tropische fruitaroma's! Zorg dat u uw beperkte fles nu veiligstelt!
€ 397,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 568,56/Liter)
Yamazaki 25 jaar oud
Deze luxueuze botteling overtuigt met ongelooflijke complexiteit en intensieve smaak. Verwen uzelf nu met deze edele fles.
€ 7.113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.162,84/Liter)
Chichibu 10 jaar oud Ichiro's Malt Release 2025
Ervaar de Chichibu 10 jaar, een unieke Japanse single malt met ongeëvenaarde complexiteit. Zorg dat u uw flessenervaring nu veiligstelt!
€ 384,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 549,99/Liter)
Blair Athol 2013/2025 - 12 jaar oud Margaux Cask Finish Hogshead #303639 (Berry Bros & Rudd)
Ervaar de elegante Blair Athol met intense bessen- en karameltonen. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
GlenDronach 29 jaar oud Grandeur Batch #12
Deze luxe whisky rijpte ongelooflijke 29 jaar in de fijnste Oloroso sherryvaten tot perfectie. Bestel nu voor een weelderige ervaring.
€ 1.246,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.781,41/Liter)
Springbank 1989/2024 - 35 jaar oud Refill Oloroso Sherry Butt #14/03/1 Symingtons Choice (Signatory)
Absolute premium whisky uit een van de populairste distilleerderijen van Schotland. Bestel nu voor heel bijzondere momenten.
€ 2.340,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.344,27/Liter)
Yellowstone 6 jaar oud Family Recipe 150th Anniversary
Deze Kentucky Straight Bourbon rijpt 6 jaar in eiken vaten en overtuigt met zijn krachtige smaak. Grijp nu je kans!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Glenmorangie 15 jaar oud Lasanta
Ervaar de klassieker na 15 jaar rijping in bourbon- en sherryvaten. Bestel direct voor bijzondere momenten.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Cask Speyside 12 jaar oud Sherry Finish (A.D. Rattray)
De Cask Edition van A. D. Rattray weerspiegelt de typische smaak van verschillende whiskyregio's. Geniet hier van de Speyside!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Emill 5 jaar oud Kraftwerk
De whisky uit het Zwarte Woud verrast met 5 jaar rijping, natuurlijke kleur en onverdünkte vatsterkte. Probeer het snel!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)