Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
J.P. Wiser's 10 jaar oud Triple Barrel
Probeer een goed gerijpte Canadese whisky met leeftijdsaanduiding! 10 jaar geblend uit drie verschillende vaten.
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
Teeling Single Grain Cabernet Sauvignon Cask
Kruidig en fruitig: Een mooie druppel voor rustige avonden. Direct bestellen en intens genieten.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Bruichladdich The Classic Laddie Sherry Cask Edition
Ontdek de klassieker van Islay met bijzonder fruitige tonen. Bestel nu de Sherry Cask Edition.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Bladnoch Vinaya The Bold Collection
Ervaar unieke sherry- & bourbonsmaak uit de Lowlands! Ontdek Bladnochs historische distillatie nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Glen Scotia Icons of Campbeltown 12 jaar oud Release #3 Tawny Port Cask Finish
Ervaar het fruitige-maritieme karakter van de 12-jarige Glen Scotia! Zorg dat u deze gelimiteerde editie nu bemachtigt.
€ 102,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 147,13/Liter)
Glencadam 2006 - 15 jaar oud Reserva de Porto Branco White Port Cask Finish
Ongefilterd komt het prachtige aroma-profiel van 15 jaar rijping en een geweldige port-finish in uw glas. Bestel nu een fles!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Powers Irish Rye
Kruidig-zoete Irish Rye met tonen van sinaasappel, gember & chili – complex, fris en aangenaam lang in de afdronk. Bestel nu!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Virginia Distillery Cider Cask Finish
Intense Amerikaanse single malt met 46,5% vol. en een fruitige afdronk in Calvados-, cider- en appelbrandewijnvaten. Niet missen!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Dalmore The Quartet met cadeauverpakking
Ontdek de exquise Dalmore Quartet Whisky met complexe vatnoten! Probeer nu deze reizigers-exclusiviteit!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Benriach 1990/2024 - 33 jaar oud Ximénez-Spínola PX Sherry Barrique Finish No. 2201313 Mission Gold (Murray McDavid)
Lange 33 jaar rijping en het finish in het bijzondere Ximénez-Spínola-vat zorgden voor de gelaagde aroma's. Koop nu!
€ 683,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 977,13/Liter)
Blair Athol 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Welke whisky komt als volgende in uw glas? Ons voorstel: Deze mahoniehouten whisky, hij zou daar prachtig kunnen schitteren.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Parkmore Selection 7 jaar oud Madeira Cask Finish
De rijping in fruitige Madeira wijnvaten geeft de whisky dat beetje extra. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Loch Lomond 12 jaar oud Inchmurrin
Een 12-jarige single malt, mooi zoet-fruitig en met een solide prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Loch Lomond The Open 154th Royal Birkdale Argentinian Malbec Cask Finish
U geniet van fijne bessenaroma's dankzij de zeldzame Malbec-vatafwerking van deze The Open-editie. Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Ezra Brooks 99 Proof Port Wine Casks Finish
Met bijzonder fruitige aroma's uit de nabehandeling in geselecteerde portvaten. Verwen uzelf met deze genot.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Slyrs Rye Forty Eight
Robuuste cocktailbasis en puur genot. Ontdek met de Rye Forty Eight heerlijke whisky uit Duitsland!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
St. Kilian Cigar Malt
Geniet van de combinatie van port-, wijn- en virgin oak-vaten, die deze whisky een opmerkelijke diepgang geven.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Jimmy Rack Cask Strength Rye
Heerlijke kruidige aroma's van de Straight Rye Whiskey komen met een krachtige 61,15% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Catoctin Creek Barrel Select Rye Whisky
Kruidige roggewhisky van 100% lokaal geteeld rogge. Bestel nu deze hoogwaardige whisky uit Virginia.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Säntis Malt Edition Himmelberg Double Matured in Old Oak Beer Casks & Red Wine Barrels
Ervaar fruitige specerij door de rijping in bier- en rode wijnvaten. Bestel deze Säntis Malt nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Malt & Rye & Suffolk & Goode 7 jaar oud English Rye Whisky (Atom Labs)
Ontdek de balans van de 7-jarige Engelse Rogge Whisky! Koop nu en ervaar de complexiteit!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Bruichladdich 2004/2022 - 17 jaar oud Single Wine Hogshead No. R08/290-16 (Rest & Be Thankful)
Deze heerlijke Bruichladdich rijpte 17 jaar in een wijnvat en is nu klaar voor uw glas. Zorg nu voor een van de slechts 223 flessen!
€ 215,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 308,56/Liter)
Glenmorangie 25 jaar oud The Altus Madeira Wine Casks
Ervaar de unieke Glenmorangie 25 jaar – een exquisiet fruitige meesterwerk. Haal uw fles!
€ 612,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 875,70/Liter)
Glen Grant 1967/2024 - 57 jaar oud Refill Sherry Hogshead #5571 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Ervaar de zeldzame rijping van deze 57-jarige Glen Grant uit 1967. Verzeker uzelf van een van de wereldwijd slechts 64 flessen.
€ 3.987,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.697,13/Liter)