Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Laizhou STR Red Wine Cask
Ontdek fruitige tonen en romig karamel door zeldzame STR-rode wijnvaten. Verzeker uzelf van dit bijzondere hoogtepunt uit China!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
GlenAllachie 1990 - 35 jaar oud Cask Strength
Dit meesterwerk rijpte in vier verschillende vatsoorten en werd persoonlijk samengesteld door de Master Distiller. Mis het niet!
€ 1.680,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.401,41/Liter)
Edradour 1989/2025 - 35 jaar oud Enigma 2 1st Fill Sherry Butt #368 200th Anniversary
Ontdek Edradour's 35-jarige vakmanschap met een intens sherry-karakter! Verzeker uzelf van deze zeldzame jubileumaflevering.
€ 1.620,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.315,70/Liter)
Edradour 1989/2025 - 35 jaar oud 1st Fill Sherry Butt #355 Enigma 1 set met twee glazen 200th Anniversary
Twee hoogwaardige glazen zorgen voor de stijlvolle beleving van deze top-whisky. Bestel nu een van de kostbare flessen.
€ 1.619,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.314,27/Liter)
Glen Albyn 1979/2023 Single Cask No. 3857 The Recollection Series #2 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Diepdonkere kleur en cask strength botteling getuigen van heerlijke intensiteit. Beveilig nu whisky uit een verloren distilleerderij!
€ 4.069,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.814,27/Liter)
Glencadam 1996 - 27 jaar oud Reserva de Jerez Oloroso Sherry Cask Finish
De vintage-afvulling van 1996 verrast met een heerlijk smaak, natuurlijke kleur en luxe verpakking. Geniet nu van luxe.
€ 846,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.209,99/Liter)
Dallas Dhu 1979/2023 Single Cask No. 1404 The Recollection Series #2 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Decennia gerijpte genot uit een gesloten distilleerderij. Verzeker uzelf van deze zeldzame traktatie!
€ 4.069,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.814,27/Liter)
Beavers's Dram Canadian Rye Port Wood Finish
Kruidige, zoete roggewhisky uit Canada met fruitige tonen van de naveroudering in portvaten. Bestel nu en proef.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Highland Park 1992/2021 - 28 jaar oud Artful Dodger Sherry Hogshead #1271 Whisky Collective
Geniet van deze 28 jaar gerijpte whisky met een rijke sherry-vatkarakter. Verzeker uzelf van een stukje whiskygeschiedenis!
€ 459,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 919,98/Liter)
Glencadam Riserva di Amarone - Amarone Wine Cask Finish
Geniet van de volle smaak uit de naveroudering in krachtige Amarone wijnvaten. Bestel nu en proef.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Nikka From The Barrel met cadeauverpakking (nieuw)
U ervaart een intensieve smaakervaring met deze 51,4 % vol Japanse whisky. Ontdek de Nikka From the Barrel nu!
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Bushmills 1989/2021 - 32 jaar oud Single Port Cask No. 6095 The Causeway Collection
Meer dan drie decennia rijpte deze Ierse whisky in een enkel portweinfles. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 1.222,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.747,13/Liter)
Nikka Nine Decades 90th Anniversary Limited
Beperkte premium blend van meer dan 50 malt- en grainwhiskies uit de jaren 1940 tot 2020. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 2.533,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.619,99/Liter)
Akkeshi 2022 Taisetsu Single Malt
Heerlijke citrusvruchten en aangename intensiteit wachten op u bij deze Japanse blikvanger. Ontdek en geniet snel!
€ 257,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 368,56/Liter)
Old Bardstown
Duik met de aangenaam milde Kentucky Straight Bourbon in de ongelooflijke diversiteit van Amerikaanse whiskeys. Grijp je kans!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Aberfeldy 15 jaar oud Bolgheri Red Wine Cask Finish Batch 2924/B
De nabehandeling in edele Bolgheri rode wijnvaten geeft de whisky fluweelachtige tonen van donkere vruchten. Grijp snel je kans!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glengoyne 25 jaar oud
Proef dit whisky meesterwerk uit de Schotse Highlands. Bestel nu en geniet van een kwart eeuw.
€ 526,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 752,84/Liter)
HighGlen 3 jaar oud Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek Batch 1 van de HighGlen uit Zwitserland, gebotteld in krachtige drinksterkte. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 76,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 153,98/Liter)
Dailuaine 2022 - 10 jaar oud Parcel No. 9 Reserve Casks (The Single Malts of Scotland)
In de prachtige fles rust een rijpe Dailuaine in perfecte drinksterkte. Verwen uzelf met deze genot!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Clydeside Napier Sherry Cask Matured
Heerlijke sherryaroma's komen prachtig tot hun recht bij een aangename intensiteit van 46 % vol. Koop nu en geniet!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Coleburn Deluxe 1980/2022 - 41 jaar oud Oloroso Hogshead No. 41 Mission Gold (Murray McDavid)
Er zijn slechts 54 flessen van deze rijpe blend, deels gerijpt in de gesloten Coleburn distilleerderij. Zorg snel voor een fles!
€ 490,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 701,41/Liter)
Tobermory 1995/2024 - 28 jaar oud Red Wine Barrique Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Zachte rook ontmoet edele vruchten uit het rode wijnvat bij deze 28 jaar oude Tobermory. Koop nu en geniet!
€ 287,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 411,41/Liter)
Glencadam 25 jaar oud The Remarkable Batch 5 Limited Edition
Deze gelimiteerde editie van de 25 jaar gerijpte Glencadam draagt de titel "The Remarkable". Bestel nu deze opmerkelijke druppel!
€ 415,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 594,27/Liter)
Balblair 1993/2024 - 31 jaar oud First Fill Sherry Puncheon #1961 Batch 24/020 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de natuurlijke vatsterkte en de heerlijk fruitige smaak na 31 jaar rijping in het eerstgevulde sherryvat.
€ 841,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.202,84/Liter)