Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Balblair 1993/2024 - 30 jaar oud First Fill Sherry Puncheon No. 1963 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Diepdonkere kleurpracht en hoogwaardige houten doos maken de rijpe Balblair tot een echte blikvanger. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 867,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.239,99/Liter)
Tormore 1995/2024 - 29 jaar oud Refill Sherry Puncheon #5391 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Uitgebreide 28 jaar mochten de aroma's van deze populaire Speysider zich ontwikkelen. Verwen uzelf met deze gelaagde ervaring!
€ 357,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 511,41/Liter)
Ledaig 1993/2024 - 30 jaar oud Single Refill Sherry Butt No. 706 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar Ledaig van een nieuwe kant in de 30 jaar gerijpte eenmalige vatbotteling van Gordon & MacPhail. Ontdek het nu!
€ 816,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.167,13/Liter)
Tullibardine 2008/2024 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #21603507 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de oorspronkelijke smaak van volledig rijpe aroma's in de Tullibardine 2008/2024! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Bunnahabhain 1989/2025 - 35 jaar oud Refill American Hogshead #5892 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar 35 jaar gerijpte perfectie: Slechts 108 flessen! Zorg dat u uw exclusieve fles bij ons bemachtigt!
€ 1.170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.672,84/Liter)
Glentauchers 1993/2025 - 31 jaar oud First Fill Sherry Puncheon Cask #2634 Batch 24/002 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
U geniet van 31 jaar rijping in het First Fill Sherryvat voor een bijzondere smaakintensiteit. Bestel deze zeldzame rariteit.
€ 836,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.195,70/Liter)
Balblair 1986/2025 - 38 jaar oud Refill American Hogshead #12484 Batch 24/015 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Pure exclusiviteit: Een zeldzame 38-jarige Single Malt. Balblair 1986, een meesterwerk uit de Connoisseurs Choice-serie. Grijp uw kans!
€ 1.872,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.675,70/Liter)
Littlemill 1991/2023 - 31 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 549 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een echte zeldzaamheid is dit verfijnde eenmalige vat uit de Littlemill distilleerderij. Bestel nu en ontdek de delicate aroma's!
€ 2.026,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.895,70/Liter)
Tomatin 1993/2024 - 30 jaar oud First Fill Sherry Puncheon No. 6812 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Bij cask strength van 58,4 % Vol. komen de rijpe sherryaroma's prachtig tot hun recht. Koop nu en geniet!
€ 811,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.159,99/Liter)
Strathmill 2009/2025 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #802557 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van de intense Speyside-karakteristieken in de Strathmill 2009 van Gordon & MacPhail! Ontdek deze zeldzaamheid nu.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Glenburgie 1986/2025 - 38 jaar oud Refill American Hogshead Cask #10307 Batch 24/016 Connoisseurs Choice UPPER (Gordon & MacPhail)
Ontdek zeldzaam genot: 38 jaar Glenburgie bij 57.9%! Slechts 118 flessen, pure perfectie! Beveilig de uwe vandaag nog!
€ 1.730,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.472,84/Liter)
Glenburgie 1989/2021 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 2526 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 32 jaar in een eiken vat kan de whisky uit de Speyside nog steeds betoveren met intense vatsterkte. Ontdek het nu.
€ 867,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.239,99/Liter)
Teaninich 2007/2022 - 15 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Geniet van de fruitige rijkdom van deze 15-jarige Teaninich Single Cask in cask strength. Verzeker uzelf nu van dit unieke exemplaar.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Balblair 1991/2023 - 31 jaar oud Refill American Hogshead No. 3371 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na indrukwekkende 31 jaar in het eiken vat, verrast de Highland Single Malt nog steeds met natuurlijke 51,8% Vol.! Grijp nu uw kans.
€ 962,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.375,70/Liter)
Black Bull Kyloe Sherry Finish
De intense blend kreeg een fruitige nabehandeling in PX en Oloroso sherryvaten. Grijp je kans en geniet van deze heerlijke Scotch.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Black Bull Kyloe Rum Finish
De verfijning in Caribische rumvaten zorgt voor een kruidig en tropisch smaakervaring. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glenrothes 2012/2024 - 11 jaar oud Single Oloroso Sherry Cask No. 6364 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Natuurlijke kleurpracht en hoge vatsterkte beloven u een intense drinkervaring. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Glenrothes 1974/2021 Single Cask No. 9973 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Indrukwekkende 47 jaar rijpte dit eenheidsvat voor u tot perfectie. Bestel en geniet van de whisky uit een andere tijd.
€ 3.754,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.364,27/Liter)
Lochlea Dark Briar Oloroso, PX & Port Casks
Hoogwaardige genot! Authentiek gerijpte Single Malt. Probeer Lochlea en ervaar meesterlijke Schotland-traditie!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Uncle Nearest Premium Whiskey 100 Proof
Een klassieke Amerikaan met krachtige 50% Vol. Verwen uzelf met deze pure genot!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Teerenpeli 11 jaar oud Akte Amarone Cask Finish Whisky Trilogy, Part 3
Het derde deel van de Amarone Cask Trilogy is opgedragen aan de Finse zeegod Akte. Bestel nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 165,98/Liter)
Banff 1976/2023 Single Cask No. 2887 The Recollection Series #2 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Duik in de geschiedenis van Schotse whisky met deze rijpe botteling uit de Lost Distillery Banff. Koop nu!
€ 4.975,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.108,56/Liter)
Mortlach 1989 - 34 jaar oud Aficionado (Murray McDavid)
U geniet van pure sherry-diepte met deze 34-jarige Mortlach uit de PX-Octave-finish. Zorg dat u een van de 179 flessen bemachtigt!
€ 814,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.164,27/Liter)
The Nikka Limited 2025 Premium Blended Whisky
Luxe blend met edele componenten uit de schatkamer van Nikka. Bestel nu voor uw collectie of bijzondere momenten.
€ 1.313,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.877,13/Liter)