Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Nikka From The Barrel geschenkset met twee glazen + gieter
De heerlijke klassieker uit Japan als mooie blikvanger in een prachtig geschenkset. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 105,98/Liter)
Teaninich 2012/2025 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Barrique #708907/2010 Golden Proof Cask Masters (Brave New Spirits)
Kruidig-zoet met gember, notentaart, butterscotch en leer – sherryvatkracht ontmoet een fijne balans. Bestel nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye
Met bijzondere intensiteit en kruidige smaak verrast de Kentucky Straight Rye Whiskey. Leg hem direct in uw winkelwagentje.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Myken 6 jaar oud Ocean Heart
Ervaar Mykens unieke whisky, gedistilleerd uit zeewater en gerijpt in arctische afzondering. Probeer het nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Amrut Rye
Goede balans van exotisch fruit en kruidige roggenoten. Een uitgebalanceerde rye-whisky uit het huis Amrut. Bestel nu!
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Morris Port Barrel
Heerlijke botteling van Morris uit geselecteerde portwijnvaten. Nu in aangename drinksterkte te proeven!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Glenlossie 2009/2025 - 16 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Butt #367510 (James Eadie)
Verzamelobject: Slechts 697 flessen! 16 jaar, sherry-finish voor een intense smaak. Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Rose Valley 4 jaar oud The Spirit of Innovation Cognac & ex-Bourbon Casks Batch 1 (Malts of Germany)
Ervaar fruitige en kruidige aroma's uit innovatieve cognac- en bourbonvaten. Proef nu de Duitse whiskykunst!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Edradour 2003/2025 - 22 jaar oud - 200th Anniversary - Amarone Dal Forno Romano Casks - #1001-1005
Ervaar Edradours handgemaakte whisky, gerijpt in Amarone-vaten! Zorg dat u uw exclusieve jubileumhoogtepunt bemachtigt.
€ 318,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 455,70/Liter)
Linkwood 2012/2025 - 12 jaar oud Oloroso & Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De diepdonkere kleur van de Linkwood getuigt van de intense invloed van de Oloroso en Tawny Port Finish. Bestel nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Aberlour 2014/2025 - 10 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead Finish No. 378484 (James Eadie)
Ontdek Aberlour van een nieuwe kant in de onafhankelijke botteling van James Eadie. Zorg snel voor een fles!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glen Garioch 2010/2025 - 14 jaar oud PX Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Glen Garioch van een nieuwe kant in de onafhankelijke botteling van Murray McDavid. Zorg snel voor een fles!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Blair Athol 2016/2024 - 7 jaar oud Oloroso Sherry Butt Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Ontdek intense fruittonen en kruidige diepte uit zeldzame Oloroso Butts! Bestel deze exquise druppel nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Highland Single Malt 2010/2024 - 14 jaar oud Single Cask No. 12042253 Germany exclusive The Octave (Duncan Taylor)
Een mysterieus eenmalig vat uit de Schotse Highlands, exclusief gebotteld voor de Duitse markt. Ontdek het nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Tomintoul 2009 - 14 jaar oud PX Sherry Quarter Cask Finish
Aangename intensiteit, volle fruittonen en indrukwekkende complexiteit. Dompel uzelf onder in de genotvolle wereld van de Speyside!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Tomintoul 1995/2025 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6 Symington's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
De aangenaam krachtige cask strength en intense sherrynoten zorgen voor vele mooie momenten. Verwen uzelf eens.
€ 399,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 571,41/Liter)
Cambus 1993/2025 - 31 jaar oud Single Sherry Butt No. 48088 (James Eadie)
Indrukwekkende 31 jaar volledige rijping in een sherryvat zorgen voor de gelaagde sherrynoten. Zorg dat u uw fles snel bemachtigt!
€ 231,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 331,41/Liter)
Highland Park 2005/2025 - 20 jaar oud First Fill Sherry Butt #2801 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de intense smaak van deze 20-jarige, gelimiteerde Sherry Cask Whisky. Zorg dat u uw verzamelstuk nu veiligstelt!
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Dailuaine 2007/2025 - 18 jaar oud First Fill Cognac Barrique Brandy Cask Finish #354552 (James Eadie)
Ervaar 18 jaar gerijpte Cognac-exclusiviteit met intense tonen van gedroogd fruit en chocolade. Proef het nu!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Deanston 2012/2024 - 11 jaar oud Exploration Series Oloroso Sherry Barrique (Claxton's)
Ervaar intense aroma's en smaken uit Oloroso sherryvaten - proef de Deanston 11 jaar nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Craigellachie 12 jaar oud Oloroso Sherry Octave Finish No. 40+41 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Fruitige jam, pure chocolade en siroop dankt de 12-jarige Craigellachie aan het finish in het sherryvat. Koop nu!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Glen Garioch 2010/2024 - 13 jaar oud St. Julien Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
De 13 jaar oude Glen Garioch rijpte in prachtige wijnvaten uit het Franse Grand Cru-gebied. Ontdek het nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Spirit of Yorkshire 2017 - 9 jaar oud Moscatel Finish Barrel #2231 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Negen jaar oude single malt uit Engeland met een fruitig-zoet finish in een Moscatel-vat. Bestel nu op vatsterkte en geniet.
€ 143,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 205,70/Liter)
Tomintoul 2008 - 15 jaar oud Tawny Port Barriques Finish
Diepdonkere kleurpracht en stijlvolle tube maken de rijpe Tomintoul tot een echt sieraad. Bestel direct!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)