Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Bimber Johann - The Composer Ex-Bourbon Cask #413 Shoulders of Giants
Ontdek de exotische fruitnoten van deze exclusieve Bimber Single Cask voor Nederland. Zorg dat u uw fles veiligstelt.
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
MacPhail's 30 jaar oud
Mysterieus en luxueus komt de 30 jaar gerijpte Single Malt in uw glas. Verwen uzelf met deze smaakvolle whisky!
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Tomintoul Tempranillo Wine Cask Finish
Ontdek de zachte smaak van Tomintoul nu met een naverfijning in verfijnde Tempranillo-vaten.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Knockdhu 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead #351 (Best Dram)
Ontdek de veelzijdige aroma’s van deze zeldzame rijping op Amontillado-sherryvat, op cask strength. Een bijzonder smaakavontuur!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Benromach 2014/2024 Cask Strength Batch 03
Geniet van de zacht rokerige Benromach, volledig natuurlijk met een indrukwekkende cask strength. Ervaar nu de intense smaak.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Nikka Taketsuru Pure Malt
Harmonieuze blended malt met elegante specerij- en kruidennoten. Bestel nu deze milde whisky uit het land van de rijzende zon.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Cameronbridge 2009 - 16 jaar oud 1st & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Single Grain Edition #3 (Signatory)
Krachtige sherryaroma's wachten op u bij deze single grain uit de 100 Proof Edition van Signatory. Bestel snel!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Ardnamurchan 2017/2024 - 6 jaar oud Hogshead #244 The Single Malts of Scotland (Elixir Distillers)
Ervaar onverdünnd genot met 63,7% Vol. uit de Ardnamurchan Distillery! Beveilig nu een onvervalst smaakavontuur.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Benrinnes 13 jaar oud First Fill PX Sherry Barrique Silent Night Whiskyheroes (Brave New Spirits)
Innovatieve blikvanger en een indrukwekkende aroma-compositie in een fles. Zorg dat u deze niet mist!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Holyrood Noir Bordeaux Yeast
Uitzonderlijke smaak dankzij innovatieve wijngist en rijping in Bordeaux Barriques. Bestel en geniet van donkere fruittonen.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Turntable Blending House Track 6 All My Life
Een heerlijke aroma-compositie van de beste Scotch Whiskys. Verzeker uzelf van de kunstzinnige afvulling van Turntable.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Glen Spey 2015/2025 - 9 jaar oud 100 Proof Edition #37 (Signatory)
Ontdek Glen Spey van een nieuwe kant met de cask strength, onafhankelijke botteling van Signatory. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Dingle Single Malt
Ervaar de unieke smaak van drievoudige distillatie en de rijping in bourbon-, Oloroso- en PX sherryvaten.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Holyrood Noir Burgundy Yeast
Ervaar fruitige elegantie door exclusieve Bourgondische gist in deze edele Single Malt. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Macaloney's An Loy Batch No. 9 Signature Selection
Geniet van de uitstekende mix van 60% bourbon-, 15% rode wijn- en verschillende sherryvaten. Grijp snel uw kans.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Blair Athol 2011 - 12 jaar oud Marsala Cask Finish No. 4011 Pintail (The Whisky Cellar)
De nabehandeling in een hooggewaardeerd Italiaans Marsala-wijnvat maakt deze whisky zo bijzonder. Bestel direct.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Aultmore 2006/2024 Tequila Hogshead Finish No. 03033 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Klassieke Aultmore met exotische tonen uit de rijping in een tequilafles. Zorg dat u een van de weinige flessen bemachtigt.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Turntable x Amrut Collaboration Drop 03
Deze gelimiteerde editie verenigt Indiase Amrut whisky met Schotse Benriach, Tamdhu en Cameronbridge. Mis het niet!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
MacPhail's 21 jaar oud met tube
Ervaar sherry-rijke elegantie en kruidigheid uit handverlesene vaten! Geniet nu van dit geheim!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Bimber Re-Charred Oak Casks
Ontdek de diepe fruitaroma’s die ontstaan door speciale herverkoolde eiken vaten. Proef deze London Single Malt nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Dingle Single Malt
Ervaar de unieke smaak van 3-voudige distillatie en rijping in bourbon-, Oloroso- en PX sherryvaten.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choíce (Signatory)
Een heel bijzonder eenmalig vat leverde de whisky voor deze uitstekende botteling in cask strength. Verwen uzelf met wat luxe.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14736 Symingtons Choice (Signatory)
Een heel bijzonder eenmalig vat leverde de whisky voor deze uitstekende botteling in cask strength. Verwen uzelf eens met wat luxe.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Stauning HØST Double Malt
Met bijzonder fruitige tonen uit de gedeeltelijke rijping in voor het eerst gebruikte portvaten. Ontdek nu Deense whisky.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)