Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
The Red Comyn 12 jaar oud Ruby Port Cask Finish (A. P. Claxton)
Geniet van fruitige diepte met een unieke Ruby Port Cask Finish! Ervaar ongeëvenaarde whisky-cultuur.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Kanosuke Single Malt met cadeauverpakking
De single malt rijpte in Shochufusten en maakt nu deel uit van het kernassortiment van de Japanse distilleerderij. Probeer het meteen.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Holyrood Pitch
Fruitig-kruidige Oloroso sherryvaten geven de whisky uit Edinburgh zijn elegante smaak. Bestel en geniet.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Starward 2018/2022 Ginger Beer Cask #7
Het Ginger Beer Cask-project is innovatief, grensverleggend en heerlijk! Bestel nu de nieuwe uitgave van deze cultserie.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Tomintoul Tawny Port Cask Finish Small Batch
Ontdek de fruitige smaak uit de nabehandeling in Tawny Portwijnvaten. Bestel nu en geniet heerlijk.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Stauning R.Y.E.
Heerlijke kruiden en intense zoetheid in de prachtige Stauning fles. Ontdek nu de smaak uit Denemarken!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glengoyne Time Capsule Whisky set 3x50 ml
Ontdek drie keer ongetemde whisky-kunst, tijdloos gerijpt voor kenners! Probeer nu de exclusieve Glengoyne set!
€ 23,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 159,93/Liter)
MacPhail's 15 jaar oud
Geniet van de perfectie van een 15-jarige geheimdrager uit Speyside! Haal nu deze exquise single malt in huis.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Floki Single Cask Reserve in cadeauverpakking
Ontdek unieke en intense whisky uit IJsland. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Willett Kentucky Vintage Bourbon Original Sour Mash
Geweldige drinksterkte en evenwichtige aroma's begeleiden u op een prachtige smaakreis naar Kentucky. Bestel nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Puni Sole The Italian Single Malt Whisky
De zon van Italië gevangen in een whisky. Laat je nu meeslepen door de stralende gouden kleur en de geweldige honingnoot!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Macaloney's Na Braiche
Ervaar de bijzonder fruitige aroma's uit de rijping in Portugese rode wijnvaten. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Canadian Corn Whisky 8 jaar oud Sherry Cask (That Boutique-y Whisky Company)
Gemaakt van zoete maïs en met een kruidig-fruitige smaak door de rijping in geselecteerde sherryvaten. Bestel en geniet.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Turntable Blending House 2024 Collection Track 05 Harder, Better, Faster, Stronger
(K)een kwestie van identiteit: Geniet van vatsterke smaak uit Oloroso sherry-, bourbon- en marsalavaten. Probeer het!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Bunnahabhain 2008/2024 - 15 jaar oud Single Cask No. 3842174 The Octave (Duncan Taylor)
De maritieme tonen van Bunnahabhain ontmoeten heerlijke specerijen en gedroogd fruit uit het sherryvat. Koop nu en geniet!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Edradour 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Burgundy Wine Hogheads
U geniet van delicate rode vruchten dankzij 12 jaar in First-Fill Bourgogne vaten. Zorg dat u deze Edradour nu bemachtigt.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
West Cork Sherry Cask Finish Maritime Release
Deze 3-voudig gedistilleerde single malt heeft een heerlijke naveroudering in de beste sherryvaten van Bodegas Baron. Nu kopen!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Half 'n' Half 2010/2024 - 13 jaar oud Spey Valley Stout Cask Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Een heerlijke aroma-compositie uit verschillende regio's van Schotland. Bestel nu whisky met een smakelijke Stout-bierafwerking!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Auchentoshan 2007/2026 - 18 jaar oud Ex-Rye Barrel (Master of Malt)
Ontdek de zeldzame roggewarmte van deze 18 jaar oude Auchentoshan Single Malt. Verzeker uzelf van een van de slechts 255 flessen!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Whitlaw 2014/2024 - 10 jaar oud Rechar Butts (Signatory)
Ervaar karaktervolle single malt van de Orkney-eilanden, gebotteld met een zachte drinksterkte. Grijp uw kans en geniet.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Tomintoul Madeira Cask Finish
Bijzonder zacht en met de smaak van exotisch fruit. Leg een fles in uw winkelwagentje en geniet binnenkort.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Dingle Small Batch Bourbon, Oloroso Sherry, PX Sherry & Red Wine Casks
Ervaar Dingle Whiskey, wiens fassgereifte variëteit een rijke smaak biedt. Probeer het nu en geniet van Ierse elegantie!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Tomintoul Pinot Noir Cask Finish Small Batch
Een bijzonder hoogtepunt voor liefhebbers van in wijnvaten gerijpte whisky. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Tomintoul Amarone Wine Cask Finish
Wijnvatliefhebbers opgelet: De naveroudering in edele Amarone rode wijnvaten brengt fluweelachtige fruittonen in het glas. Grijp je kans!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)