Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Speyburn Rum Cask Finish
De nabehandeling in zorgvuldig geselecteerde rumvaten zorgt voor extra fruitige en zoete aroma's. Bestel nu voor een bijzonder zachte ervaring.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Allt-a-Bhainne 2009/2024 - 15 jaar oud Madeira Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Allt-a-Bhainne van een nieuwe kant in de onafhankelijke botteling van Murray McDavid. Bestel nu!
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Chichibu Ichiros Malt Paris Edition 2019
Japan ontmoet Frankrijk. Ontdek deze geslaagde single malt.
€ 561,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 802,84/Liter)
Glenglassaugh 15 jaar oud
Geniet van de harmonie tussen chocolade en tropisch fruit, dankzij rijping op PX- en Spaanse wijnvaten. Proef het nu.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Elsburn 12 jaar oud The Journey Batch 002
Met 46% vol. en de fruitige smaak uit sherry-, port-, marsala- en malagavaten. Ontdek nu whisky uit het Harzgebergte.
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Tomintoul 12 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish 2012 Edition
De narijping in Oloroso sherryvaten verrijkt de fruitige huisstijl van Tomintoul. Bestel nu deze gelimiteerde editie.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Tenjaku Whisky
Milde blend uit Japan, die ook zeer goed geschikt is voor uw cocktails of longdrinks. Bestel nu.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Mars Tsunuki 2026 Edition
Ontdek complexe fruitige tonen door rijping op sherry- en bourbonvaten. Proef de exclusieve Tsunuki 2026 Edition nu.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Glen Moray 15 jaar oud
De mix van Bourbon- en Sherryvaten rijpte 15 jaar en overtuigt met een milde smaak en een gunstige prijs. Nu uw kans grijpen.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud
Rijp, licht rokerig en romig zoet komt de heerlijke Highlander in je glas. Bestel snel en geniet!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
– 15,00%
Tomatin 2009/2024 - 14 jaar oud 1st Fill Bordeaux Red Wine Barrique No. 1834 (LongValley Selection)
Geniet van de intense en fruitige smaak uit 14 jaar rijping in een eerstgevuld Bordeaux rode wijnvat. Grijp uw kans!
€ 94,99
€ 80,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 85,99
Mars Komagatake 40th Anniversary Special Edition
Deze speciale editie combineert whisky’s uit de afgelopen vier decennia van de Komagatake distilleerderij. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid.
€ 307,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 439,99/Liter)
Blair Athol 2007 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Exceptional Cask Edition #12 (Signatory)
Uitgebreide 17 jaar rijping en intense sherrynoten beloven een volmondig genotservaring. Nu kopen!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Scapa 16 jaar oud
De prachtige verpakking en de natuurlijke kleur maken de 16-jarige Scapa tot een geweldige blikvanger. Koop nu!
€ 122,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 175,70/Liter)
– 15,00%
Tullibardine 2012/2023 - 11 jaar oud 1st Fill Tenuta Tenaglia Barbera Barrique No. 652950+652951 (LongValley Selection)
De verhoogde drinksterkte benadrukt de intense fruittonen uit de rijping in rode wijnvaten. Bestel nu voor een genot.
€ 79,99
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
Bud Spencer The Legend Whisky - mild
Karaktersterke blended whisky die Duitsland, Italië en Ierland verenigt. Hier zou niet alleen de Bud Spencer-fan toe moeten happen.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 55,6% Vol.
Op vatensterkte gebotteld single cask – ontdek met deze Taiwanese single malt whisky intense Oloroso sherrytonen.
€ 138,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 198,56/Liter)
Jameson Stout Edition Craft Beer Barrel Finish Caskmates Series (liter)
Ierse whisky met een ongebruikelijke bierafwerking - moutig en goed. Bestel direct in de literfles voor extra lang genot.
€ 40,99
Tormore 2015 - 9 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts & Bourbon Barrels 100 Proof Edition #45 (Signatory)
Notig-zoete Speysider met vanille, sherryfruit en een malzige afdronk – rond, krachtig en klassiek elegant. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Blair Athol 2014 - 11 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #64 (Signatory)
Ervaar de veelzijdige smaak van Blair Athol door 2nd Fill Oloroso Sherry Butts. Verzeker uzelf van dit verzamelobject!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Knockando 15 jaar oud
Een dagelijkse dram en klassieker uit de Speyside. Fris en fruitig dankzij de rijping in twee verschillende vatsoorten. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud Moscatel Wood Finish Europe exclusive
Ontdek de fruitige aroma's van de rijping in Moscatel wijnvaten. Bestel nu de exclusieve speciale botteling.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Mannochmore 2014 - 11 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Quarter Casks & Refill Hogsheads 100 Proof Edition #51 (Signatory)
Deze spannende vatcombinatie en de hoge intensiteit zorgen voor vele genietmomenten. Verzeker uzelf van deze vintage-afvulling.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Edradour 2013/2026 - 12 jaar oud Oloroso Sherry Butts Batch #8
Batch #8 van de 12 jaar oude cask strength biedt u rijke sherrynoten en volle intensiteit. Hier moet u zeker van profiteren.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)