Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Starward Nova in cadeauverpakking
Deze opwindende Australische single malt whisky uit Melbourne rijpte in de beste rode wijnvaten. Ontdek en verwonder je nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
GlenWyvis Highland Legacy Series The Drover
Geniet van de rijke GlenWyvis Drover en ondersteun tegelijkertijd uw gemeenschap. Ontdek hem nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Glenfarclas 2014/2025 - The Trinity Vintage Series II Sherry Cask
Ontdek de intensiteit van sherry, puur in cask strength! Verzeker uzelf van deze bijzondere Glenfarclas-malt nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
– 16,00%
GlenAllachie 2011/2024 - 12 jaar oud Ruby Port Pipe Single Cask No. 7438
Diepdonkere kleurpracht en krachtige cask strength getuigen van de intense aroma's van de fruitige GlenAllachie. Koop nu!
€ 125,99
€ 105,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 99,99
Okami 12 jaar oud Mizunara Casks Finish
De Mizunara-eiken vaten geven de Japanse whisky een bijzondere elegantie en soepelheid. Bestel nu en geniet.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Cotswolds Signature
Bijzonder aromatisch en kruidig dankzij de overwegende rijping in STR-rode wijnvaten. Bestel nu een van de heerlijke flessen.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
– 16,00%
Glenrothes 2013/2024 - 10 jaar oud Single Cask No. 499493 Single Cask (Duncan Taylor)
Ervaar Glenrothes vanuit een nieuw perspectief in de natuurlijke, onafhankelijke botteling. Zorg snel voor een fles!
€ 74,99
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 65,99
Dalrample 13 jaar oud The Quiet Blade 1st Fill PX Sherry Quarter Cask Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Dunkelfruchtige sherrybombe met mokka, cacao en specerijen – intens, complex en voor echte kenners. Bestellen en proeven!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Mortlach 15 jaar oud Distillery Labels (Gordon & MacPhail)
Geniet van een meesterwerk van de Schotse distilleerkunst - 2,81 keer gedistilleerd en gerijpt in sherryvaten. Pak je kans!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon
Gebrand in de voor bourbon ongebruikelijke Pot Still methode. Geweldige Kentucky Straight Bourbon voor fijnproevers. Nu aanschaffen.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
– 16,00%
Holyrood Distillery 2020/2025 - 5 jaar oud The Awakening Series Spanish Oloroso Sherry Butt #382 (Kirsch Import)
Verzeker uzelf van een exclusieve, gelimiteerde whisky uit Spaanse Sherry Butt #382! Ontdek een bijzondere smaakervaring – slechts één vat beschikbaar!
€ 105,99
€ 89,03
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 80,99
GlenDronach 10 jaar oud Forgue (liter)
Laat u verwennen door rijke aroma's uit 10 jaar rijping in zorgvuldig geselecteerde sherryvaten. Bestel nu.
€ 60,99
Bladnoch 8 jaar oud The Galloway Collection
Geniet van de fruitig-bittere Bladnoch 8 jaar met unieke rode wijnfustrijping. Ontdek hem nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Teerenpeli Kaski
De sherrybom uit Finland. De Teerenpeli Kaski overtuigt met zware sherrytonen en zoete noten. Zorg nu dat u hem in huis haalt!
€ 59,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 119,98/Liter)
1792 Small Batch Kentucky Straight Bourbon
Eerbetoon aan de geboortegrond van Bourbon: 1792 was het oprichtingsjaar van de staat Kentucky. Een feestelijke Bourbon voor bijzondere gelegenheden.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Cardhu Gold Reserve
Goudgele vruchten en warme karamel kenmerken deze goudjongen. Serveer deze whisky bijvoorbeeld als digestief.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Non Chill-Filtered 48% Vol. (Design 2021-2024)
Aberlour zonder koelfiltering betekent dat u het volledige smaakpalet van Aberlour kunt ervaren. Neem nu de uitnodiging aan.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Tamdhu Quercus Alba Distinction Limited Release
100% gerijpt in First Fill sherryvaten van Amerikaans eiken. Een waar genot voor liefhebbers van sherrygerijpte whisky's.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Kavalan Solist Vinho Barrique 58,6% Vol.
Geniet van de prijswinnende volheid van de Kavalan Solist Vinho Barrique! Ontdek unieke smaken uit Taiwan.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Auchentoshan Blood Oak (liter)
Een uitzonderlijke Auchentoshan. Grijp nu je kans als je houdt van aroma's van rode donkere vruchten, vanille en gember!
€ 66,99
– 16,00%
Craigellachie 2011/2024 - 13 jaar oud Single Cask No. 7540775 The Octave (Duncan Taylor)
De nabehandeling in het kleine sherry-octave brengt heerlijke specerij en zoete gedroogde vruchten in uw glas. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 104,99
€ 88,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
Stauning R.Y.E. met cadeauverpakking
Gedistilleerd van Deens roggebrood en gemoute gerst, gerijpt in nieuwe eiken vaten – te genieten met krachtige 48% vol.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
GlenAllachie 21 jaar oud Batch 7
Ervaar de zachte vattingsterkte van deze 21 jaar gerijpte single malt, gerijpt in met de hand geselecteerde Oloroso- en PX-sherryfusten.
€ 338,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 484,27/Liter)
Rampur Barrel Blush
Vruchtige zoetheid en kruidigheid door rijping in bourbon- en Australische wijnvaten. Ontdek whisky uit India.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)