Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Nieuw
Bladnoch 16 jaar oud Oloroso Sherry Cask The Galloway Collection (nieuw)
16 jaar rijping in sherryvaten brengt u veelzijdige kruiden en gedroogd fruit in het glas. Koop nu en geniet!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Millstone 2019/2026 Unpeated No. 5 First Fill Banyuls Wine Hogsheads #190097 + 190099 Dutch Windmills Collection
Ontdek intense fruitige tonen dankzij de zeldzame rijping in First Fill Banyuls-vaten. Bestel nu deze gelimiteerde afvulling.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glencadam Reserva de Porto Tawny
Ontdek 200 jaar Highland-distillatiekunst met volle 46% Vol. en fruitige verfijning in wijnvaten uit Portugal.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Inchgower 2011/2025 - 13 jaar oud 100 Proof Edition Oloroso Sherry Butts No. 53 (Signatory)
Ervaar intense genot met Inchgower 2011 – koop nu en geniet van de unieke smaak!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Macduff 2011/2025 - 13 jaar oud 100 Proof Edition #55 1st Fill & Refill Oloroso Sherry Butts (Signatory Vintage)
Geniet van de intense smaak van de Macduff 2011 - jouw premium whisky-ontdekking. Probeer het nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Ardlair 2011/2026 - 15 jaar oud Refill Oloroso Sherry Butt #900036 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de ongegeturfde eenmalige vatafvulling uit de Ardmore distilleerderij in spectaculaire vatsterkte. Slechts enkele flessen!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Elsburn The Harz
De nieuwe botteling uit het Harz heeft het potentieel om een echte klassieker te worden - tegen een scherpe prijs. Zeker proberen!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Speyside 11 (TAM) 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Bolgheri Hogsheads Small Batch Edition #13 (Signatory)
De exclusieve Bolgheri rode wijnvaten geven deze naamloze Speyside Single Malt een unieke smaak. Bestel nu.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glen Elgin 2015/2026 - 10 jaar oud Brandy Quarter Cask Claxton's Exclusives (Claxtons)
Onafhankelijke afvulling met 55,6% vol. en zeldzame rijping in een klein wijnbrandvat. Verzeker u nu van deze exclusieve editie.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Benrinnes 13 jaar oud Single First Fill Oloroso Hogshead Evening Blaze Whiskyheroes (Brave New Spirits)
De volledige rijping in het Oloroso Hogshead en het innovatieve ontwerp nemen u mee op een heerlijk aroma-avontuur. Zorg dat u het snel in huis haalt!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Compass Box Crimson Casks
Veelzijdig en harmonisch: Majestueuze blended malt Scotch uit voornamelijk sherry- en rode wijnvaten. Grijp nu uw kans.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
ELEMENT Lore Series Single Malt Release 1.0
De drievoudige distillatie en de rijping in drie verschillende vatsoorten geven hem zijn soepele smaak. Probeer het uit!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Pulteney 2005/2025 - 20 jaar oud Refill Sherry Butt #1680 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Heerlijk intense winterwhisky met de smaak van vruchtencompote en gekarameliseerde noten. Niet missen.
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Girvan 2007/2026 - 18 jaar oud Oloroso Cask Finish #2147668 The Octave (Duncan Taylor)
Fruitige, kruidige Oloroso sherrytonen versmelten met zoete single grain. Ontdek nu de natuurlijke cask strength.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
GlenDronach Ode to the Valley
Een whisky als een gedicht uit fruitige sherry- en portvaten. Verzeker uzelf van deze stijlvolle ervaring!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Tormore 16 jaar oud Sherry Cask
Oloroso- en Cream-Sherryvaten, gecombineerd met een krachtige 46,8% vol., benadrukken het fruitige karakter van Tormore. Een absolute aanrader.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Tamdhu 2013/2023 Single Butt #2464 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar het intense Speyside-karakter met een unieke Cask #2464-botteling! Zorg dat u uw beperkte fles nu veiligstelt!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glendullan 2009/2025 - 15 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #10 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek het intense sherry-karakter van Glendullan Single Malt, 15 jaar oud en in beperkte oplage! Geniet van een uitzonderlijke smaakervaring!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
GlenDronach Ode to the Dark
De diepdonkere blikvanger betovert met zijn duistere fruittonen. Verzeker uzelf van deze Ode aan de Duisternis!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Double Cask
Evenwichtige aroma's door een rijping op twee verschillende vatsoorten: Amerikaans eiken en Oloroso sherry. Een absolute aanrader.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Inchmurrin 2018/2025 - 6 jaar oud Marsala Wine Cask Benchmark (Murray McDavid)
De volledige rijping in het Marsala wijnvat bracht de heerlijk zoete fruitigheid naar voren in de Inchmurrin. Verzeker uzelf van deze genot!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glen Scotia Double Cask Bordeaux Red Wine Cask Finish
Ontdek de Glen Scotia: fruitig, maritiem flair en elegant. Geniet nu van deze smaakervaring!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Teeling French Red Wine Cask Finish Master Blender's Batch
Ervaar unieke Ierse whisky met een afwerking in rode wijnvaten. Probeer de Teeling Reborn 2012 vandaag nog!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Nieuw
Speyburn 18 jaar oud
Deze volwassen single malt rijpt 18 jaar in bourbon- en sherryvaten en biedt u met 40% vol. een zachte drinksterkte.
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)