Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Craigellachie 2009/2023 - 13 jaar oud French Red Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De eenmalige vatafvulling overtuigt met fruitige aroma's uit het rode wijnvat en een indrukwekkende vatsterkte. Bestel nu en geniet.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Isle of Raasay Cask Strength Release 2024
De licht rokerige eilandwhisky fascineert met sterke 61,3% vol. en fruitige smaak. Bestel nu de speciale editie.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Auchroisk 2011/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Barrique #22074039/2011 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Deze single malt is een romige, kruidige sherry-ervaring met diepte en karakter. Probeer het nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Lochlea Red Wine Cask Grenache Casks Finish
Ervaar authentieke aroma's! Lochlea Whisky: Grenache vatnoot. Geniet nu van Ayrshires fijnste Single Malt!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Compass Box Chez Lion Bespoke Release
Een prachtige compositie van verschillende distilleerderijen en vattypen voor de cult-bar in Hamburg. Bestel de luxe-blend.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
GlenAllachie 9 jaar oud Amontillado Sherry Cask Finish The Wood Collection
GlenAllachie genot in stevige drinksterkte met bijzonder krachtige aroma's dankzij zeldzaam Amontillado sherry finish. Probeer het nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Ben Nevis 2013/2023 - 9 jaar oud Refill Sherry Butts Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Ervaar aromatische diepte met Ben Nevis 2013/2023 Small Batch! Ontdek nu de verfijnde 9-jarige rijping.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Benrinnes 2016/2026 - 9 jaar oud Koval Bourbon Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
U geniet van intense fruitige tonen door de rijping in kleine Koval-bourbonvaten. Zorg dat u deze Benrinnes hier bemachtigt.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glenrothes 2012/2024 - 12 jaar oud PX Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Uw aroma-reis naar de Speyside met de sherryvatgerijpte Glenrothes. Bestel nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Benromach 2014/2024 - 9 jaar oud Contrasts: Unpeated Sherry & Bourbon Cask
Ontdek een van de weinige bottelingen van deze distilleerderij die u helemaal zonder rook verwent. Bestel nu en vergelijk.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Callington Mill Invicta Ex-Port Fortified Wine Barrels
Ontdek de unieke smaak door exclusieve portvaten. Een genot voor kenners! Beleef deze edele whisky!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Macallan 2003/2024 Speymalt Single Cask No. 11552 (Gordon & MacPhail)
Intense cask strength en rijpe aroma's uit een prachtig enkel vat. Verwen uzelf nu met deze bijzondere ervaring!
€ 349,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 499,99/Liter)
Ardlair 10 jaar oud The Untamed Grace 1st Fill PX Sherry Hogshead Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Fruitige single malt met honing, kerstcake en florale elegantie – krachtig en zoet tegelijk. Bestel nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Glentauchers 2014/2024 - 9 jaar oud St. Julien Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Glentauchers vanuit een nieuw perspectief in onafhankelijke botteling met een heerlijk wijnvatafwerking. Bestel nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glen Elgin 2014/2025 - 11 jaar oud Benchmark Oloroso Sherry Hogshead Finish (Murray McDavid)
Ervaar de fruitige diepte van Glen Elgin 2014 dankzij het Oloroso Sherry Finish. Zorg dat u een fles van deze gelimiteerde editie bemachtigt!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Inchmurrin 2014/2023 - 9 jaar oud Port Pipe (Hart Brothers)
Ervaar romige bessenaroma's met deze exclusieve Inchmurrin Port Pipe eenmalige vat van Hart Brothers. Koop nu direct!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
North British 2011/2025 - 13 jaar oud Single Grain Murca Port & Spinola PX Cask Finish Select Grain (Murray McDavid)
13 jaar rijping en de combinatie van verschillende vattypen zorgen voor prachtig gelaagde aroma's. Ontdek het nu!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Macallan 2001/2024 - 23 jaar oud Speymalt Cask #5101 (Gordon & MacPhail)
Ervaar 23 jaar gerijpte exclusiviteit. Beperkte oplage van Gordon & MacPhail – verzeker uzelf van uw verzamelstuk!
€ 445,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 637,13/Liter)
Royal Brackla 9 jaar oud Highland Huntress A Silent Pursuit 1st Fill Oloroso Sherry Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Klassiek zoet-nootachtig Royal Brackla uit het Oloroso sherryvat in heldhaftig design. Beveilig nu de krachtige combinatie!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Mannochmore 2015/2026 - 11 jaar oud Oloroso Cask Finish #11146139 The Octave (Duncan Taylor)
Ervaar de intense smaak van Mannochmore door Oloroso-vatrijping! Zorg dat u deze gelimiteerde editie nu bemachtigt!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #811 - 200th Anniversary
Geniet van de zeldzame Edradour 25 jaar, gerijpt in een Bordeauxvat, voor een ongeëvenaarde aroma! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Nikka From the Barrel Extra Marriage 40th Anniversary
Ervaar de fijne Japanse whisky-kunst in een gelimiteerde editie met Nikkas jubileumblend. Zorg dat u uw fles nu bemachtigt!
€ 51,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 103,98/Liter)
Linkwood 2008/2023 - 14 jaar oud Margaux Wine Cask Finish No. 1907246 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Ervaar Linkwood van een nieuwe kant met deze exclusieve, onafhankelijke eenmalige vatafvulling. Bestel nu!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Tullibardine 2015/2025 - 9 jaar oud Oloroso Sherry Butts 100 PROOF Edition #44 (Signatory)
Het ontbreken van koudefiltratie en de cask strength botteling beloven u een onvervalste drinkervaring. Bestel gelijk!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)