Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Aultmore 2010/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogshead #306108 (James Eadie)
Ervaar exclusiviteit met Aultmore 14. Beperkte zeldzaamheid, unchillfiltered. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Balmenach 2008/2023 - 15 jaar oud First Fill Port Pipe (Hart Brothers)
Ervaar rijpe fruittonen uit 15 jaar in de First Fill Port Pipe. Verzeker uzelf van deze Balmenach in cask strength.
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Millstone 2014/2025 - 10 jaar oud Rye Whisky American Oak Founders Reserve
Na 10 jaar in Amerikaanse eiken vaten fascineert de whisky met een kruidige smaak en zachte intensiteit. Bestel nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Linkwood 1993/2024 - 31 jaar oud Single First Fill Sherry Puncheon No. 6184 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Stijlvolle houten doos en de diepdonkere kleur maken de delicate Linkwood tot een echt pronkstuk. Koop hem snel!
€ 867,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.239,99/Liter)
Clynelish 1995/2024 - 28 jaar oud Oloroso Sherry Butt #11250 Symington's Choice (Signatory)
Voor deze serie selecteert de Signatory-chef alleen de beste vaten uit zijn voorraad. Bestel echte genot bij u thuis.
€ 633,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 905,70/Liter)
Inchmurrin 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Rye Barrel (Hart Brothers)
U geniet van romige vanille en roggewarmte uit dit 11-jarige 1st Fill Roggevat. Verzeker uzelf van dit zeldzame exemplaar!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
MacPhail's 50 jaar oud
Een halve eeuw gerijpte aroma's uit een geheime Schotse distilleerderij. Verzeker uzelf van deze luxueuze ervaring!
€ 3.551,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.074,27/Liter)
Fettercairn 2015/2026 - 10 jaar oud Fresh Tawny Port Hogshead Exploration Series (Claxtons)
U geniet van intense bessenaroma's uit de rijping in het Tawny Portweinfass. Bestel dit Fettercairn-highlight nu.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Miltonduff 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Natuurlijk gekleurde pracht en een stevige 53,9 % Vol. drinksterkte beloven u een intense ervaring. Bestel snel!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Lark 2016 - 4 jaar oud Australian Tawny Port Cask #CC21 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de intense portaroma’s van deze zeldzame Lark Single Cask van Berry Bros. – een gelimiteerde oplage van slechts 279 flessen.
€ 308,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 441,41/Liter)
Starward 2018/2022 Tawny Cask
Gelimiteerde Australische whisky, gerijpt in fruitige-kruidige likeurwijnvaten. Bestel nu de exotische uit Down Under.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Benromach 2015/2025 - 9 jaar oud Contrasts: Organic
Biologische single malt met banaan, vanille en specerijen – gerijpt in verse eik, romig en karaktervol. Koop nu gelijk!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glen Elgin 2012/2025 - 12 jaar oud 1st Fill Toasted Tawny Port Wine Barrique #2319606/2012 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Mirabelle, perenbonbons, kruiden en geroosterd – fruitig-kruidige Glen Elgin in een portvat met karakter. Bestel nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Auchroisk 2007/2020 - 13 jaar oud Artful Dodger Refill Bourbon Hogshead #800733 (Whisky Collective)
Intensieve aroma's met een hoog alcoholgehalte uit Refill Bourbon vaten! Ervaar krachtige smaakexplosies, ontdek het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 107,98/Liter)
Edradour 1995/2025 - 30 jaar oud 1st Fill Sherry Butts #2101, 2109 Batch No. 1 - 200th Anniversary
Voor deze speciale uitgave rijpte de whisky indrukwekkende 30 jaar in twee zorgvuldig geselecteerde sherryvaten. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 994,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.421,41/Liter)
Glentauchers 1995/2024 - 29 jaar oud First Fill Sherry Butt No. 5075 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
29 jaar in een eerstebezette sherryvat zorgen voor bijzonder intense fruit- en kruidenaroma's in deze Glentauchers. Zorg dat u deze niet mist!
€ 333,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 477,13/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead #901 - 200th Anniversary
Ervaar de unieke smaak van Edradour Madeira Finish! Beveilig uw beperkte 200th Anniversary Edition nu!
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Glencadam 17 jaar oud Réserve de Calvados Calvados Barrel Finish
Geniet van de zachte Glencadam met een unieke Calvados-finish! Bestel nu deze exclusieve zeldzaamheid.
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Dufftown 1975/2023 Hogshead No. 10430 Exceptional Casks (Berry Bros. & Rudd)
Meer dan vier decennia rijpte deze single malt in een enkel Hogshead. Grijp nu uw kans en verzeker uzelf van een van de slechts 192 flessen!
€ 1.212,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.732,84/Liter)
Fettercairn 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #2831 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de zeldzame cask strength van een 30-jarige Fettercairn! Verzeker uzelf nu van een van de beperkte flessen.
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
CRN57° 25 jaar oud
Deze blended malt is perfect voor hoogwaardige dranken en toch eenvoudig. Bestellen en genieten.
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Auchentoshan 1999/2024 - 24 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #4 Symingtons Choice (Signatory)
3-voudig gedistilleerd rijpte de whisky 24 jaar in een eerstgevuld Oloroso sherryvat tot perfectie. Ervaar nu de genot.
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
Auchroisk 2013/2023 - 10 jaar oud Single First Fill Marsala Cask Finish No. 367500 (James Eadie)
Dankzij de intense vatsterkte komen de heerlijke aroma's van het geselecteerde eenmalige vat onvervalst in uw glas. Ontdek het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #816 - 200th Anniversary
Deze eenmalige vatafvulling ter gelegenheid van de 200ste verjaardag van de distilleerderij rijpte 25 jaar in een Bordeaux rode wijnvat. Verwen uzelf met deze ervaring.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)