Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Benromach 1982/2022 Single Cask No. 3024410 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Dankzij de krachtige 60,1 % Vol. komen de complexe aroma's van de rijpe Single Malt prachtig tot hun recht. Bestel nu!
€ 2.427,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.468,56/Liter)
Righ Seumas II 2008 - 10 jaar oud (Crafted Blend Murray McDavid)
Een heerlijk fruitige blend met sherry en wijnvat naveroudering, smakelijk en aangenaam! Bestel nu en geniet!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Glenfarclas 2014/2025 Easter Edition
Exclusief & gelimiteerd: Glenfarclas 2014 Easter Edition – sherry-gerijpt, fruitig, chocoladeachtig. Beveilig nu!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
DIS ONE 7 jaar oud Bordeaux Cask #15
Ervaar romige fruitige genieting dankzij de zeldzame Bordeaux-volrijping. Verzeker uzelf van deze uitmuntende single cask botteling.
€ 48,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 97,98/Liter)
Tamnavulin 2008/2023 Single Hogshead #5544 Single Cask (Berry Bros. and Rudd)
Van deze heerlijk fruitige Tamnavulin is slechts één enkel Hogshead gebotteld. Zorg nu voor uw fles!
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Glenrothes 11 jaar oud Discovery (Gordon & MacPhail)
Een ontdekking waard: romige, zachte whisky, geaard door zware donkere fruittonen. Verwen uzelf met een dram!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glendronach 15 jaar oud
Deze droom van een whisky rijpt 15 jaar in de fijnste PX- en Oloroso-sherryvaten uit Andalusië. Deze moet u proeven!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Linkwood Sherry Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Ervaar de fruitige smaak uit de nabereiding in verfijnde sherryvaten. Bestel nu voordelig genot.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Tormore 10 jaar oud Cream Sherry Casks Blueprint Cask Program
Notige Speysider met vanille, gedroogd fruit en sherrysweetheid – rond, elegant en aangenaam malzig. Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Aberlour 16 jaar oud
Voor zijn uitgebalanceerde smaak rijpt de single malt maar liefst 16 jaar in bourbon- en sherryvaten. Bestel nu en geniet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Saints & Sinners & Rebels & Rogues 21 jaar oud Irish Whiskey
Evenwichtige aroma's uit 21 jaar rijping en milde 40% Vol. brengen u een aangenaam genot in het glas. Bestel nu.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Lindores Abbey 2021/2025 Elliot's Exclusive Cask Palo Cortado Finish #244014
Ervaar de uiterst zeldzame Palo Cortado rijping met intense 51,6% vol.! Zorg dat u een van de 338 flessen bemachtigt.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Säntis 6 jaar oud Golfer's Birdie Water Sherry Casks Finish
Ervaar fruitige specerijen uit bier- en sherryvaten van deze op 2000 flessen gelimiteerde editie. Bestel nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 117,98/Liter)
Sazerac Straight Rye (USA)
Fin de Siècle decadentie gevangen in een enkele slok. Perfect in combinatie met een Skip James bluesalbum.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Knob Creek 7 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Rye Whiskey
Na 7 jaar in het eiken vat met een optimale balans van zoete maïs en kruidige rogge. Bestel nu genot thuis.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Glenfarclas 16 jaar oud Sherry Cask
Geniet van de intense smaak van de Glenfarclas 16 jaar! Verzeker uzelf nu van deze bijzondere botteling.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Slyrs Triple Cask Distillers Choice
Krachtig-kruidige Slyrs met vanille, karamel, eik en fruit. Gedurfde Triple Cask meesterwerk uit Beieren. Nu kopen!
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
St. Kilian 2019/2022 - 3 jaar oud Ambassador's Choice #6 Amarone Casks #2671, 3456
Exquise genot door Amarone Casks! Beperkte St. Kilian editie. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 71,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 143,98/Liter)
Hordeum 2019/2023 Whisky d'Orge Virgin Oak Cask Version Francaise
De malt whisky rijpte in nieuwe vaten van Franse eik en fascineert met zijn kruidige smaak. Grijp snel toe.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Lindores 2024 Thiron Limited Edition
Thiron verenigt fruit, vanille en subtiele rook – elegant gerijpt in Virgin Oak, bourbon en wijnvat. Bestel nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Dalrymple Blended Malt 2011/2024 - 13 jaar oud Oloroso Hogshead (Thompson Bros.)
Een Blended Malt samengesteld uit minimaal 13 jaar oude whisky's van Thompson Bros. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Millstone 2005/2025 - 20 jaar oud Virgin American Oak Special #37
Ervaar 20 jaar gerijpte Millstone Whisky met intense vanille- en kokosnoten. Beveilig nu de Limited Edition!
€ 440,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 629,99/Liter)
Benriach 34 jaar oud Director's Special (The Single Malts of Scotland)
Geniet van een 34 jaar gerijpte whisky van bijzondere kwaliteit. Zorg dat u nu uw fles Benriach Directors Special bemachtigt!
€ 815,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.165,70/Liter)
Glen Grant 1966/2025 - 59 jaar oud Year of the Fire Horse Refill Sherry Hogshead #3740 (Gordon & MacPhail)
Ervaar de 59 jaar gerijpte genot uit Glen Grant! Verzeker uzelf nu van deze beperkte kostbaarheid.
€ 8.899,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 12.714,27/Liter)