Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Aultmore 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Butt #900257 (The Single Malts of Scotland)
De 15 jaar oude Aultmore verrast met onverdünne 62,2% Vol. op de tong. Bestel nu de sterke eenmalige vatafvulling.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Boulder Spirits Bottled in Bond American Single Malt
De strenge eisen voor een Bottled in Bond whisky zorgen voor buitengewoon intense aroma's. Bestel en geniet.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Horse with no Name Bourbon Whiskey
Laat deze cowboy uit Texas niet aan u voorbijgaan. Ontdek onmiskenbaar genot met krachtige 45% Vol.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Stonewood 5 jaar oud American White Oak & Oloroso Sherry Cask Batch #1 Malts of Germany (Malts of Germany GmbH)
Ervaar exclusieve whisky: Slechts 1386 flessen met complexe aroma's uit twee bijzondere vaten! Beveilig uw fles nu!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Langatun The Organic Barley (biologisch)
Geniet van fijne Chardonnay-noten in deze exclusieve Zwitserse biologische single malt. Bestel nu online!
€ 68,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 137,98/Liter)
Thousand Mountains 5 jaar oud Batch #1 Red Wine Casks #667/933 (Malts of Germany)
Ervaar Duitse ambachtelijkheid in een glas: Unieke fruit- en specerijtonen uit rode wijnvaten! Probeer het nu!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Teeling 21 jaar oud Rising Reserve No. 4 White Wine Cask Finish
Ervaar pure exclusiviteit met de Teeling 21 jaar, gerijpt in witte wijnvaten! Verzeker uzelf van een van de zeldzame flessen!
€ 230,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 329,99/Liter)
Basil Hayden Red Wine Cask Finish
De populaire Kentucky Straight Bourbon met fruitige naveroudering in verfijnde rode wijnvaten. Ontdek de milde smaak.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Highland Park 17 jaar oud Between You and I
Ontdek culinaire genietmomenten na 17 jaar rijping in rodewijn- en sherryfusten. Bestel nu deze krachtige Orkney-malt.
€ 184,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 264,27/Liter)
Michter's Bomberger's Declaration Small Batch Kentucky Straight Bourbon 2025 Batch #L25E1905
Geniet van deze krachtige Kentucky Bourbon met zeldzame charme. Zorg dat u nu uw fles bemachtigt en vier de geschiedenis van whisky!
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Dalmore 18 jaar oud
Fijn samengestelde Single Malt, die gedeeltelijk rijpt in 30 jaar oude Matusalem Oloroso sherryvaten. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 275,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 394,27/Liter)
Deanston 18 jaar oud
Een van de weinige exclusief in Bourbonvaten gerijpte Highland Malts, 18 jaar volledig ontwikkeld en complex! Nu aanschaffen!
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
Larceny Kentucky Straight Bourbon
Hier krijgt u de sleutel tot geweldige aroma's! Bestel gewoon een fles, open deze en geniet.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Togouchi Beer Cask Finish
Kruidige en hoppige smaak uit de meer maanden durende en innovatieve afwerking in IPA-bierfusten. Bestel nu en ontdek.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Aberfeldy 18 jaar oud Sangiovese Red Wine Cask Finish Batch 2924/A
Eerste vulling Sangiovese rode wijnvaten uit Italië geven de Highland whisky een indrukwekkende diepte. Mis het niet.
€ 106,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 152,84/Liter)
Jura 14 jaar oud American Rye Cask
De spannende nabereiding in Amerikaanse rye vaten zorgde voor de intrigerende aroma's van de single malt. Bestel nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Jura Islanders' Expressions The Collection - 04 Madeira Malvasia Cask Finish (liter)
Geniet van exotische fruittonen door de zeldzame Madeira-Malvasia-finish. Verzeker uzelf van deze gelimiteerde editie.
€ 61,99
Craigellachie 2007/2024 - 16 jaar oud Refill Sherry Puncheon No. 900582 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
16 jaar rijping en cask strength van 64,5% Vol. beloven u intense genietmomenten. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
GlenDronach 18 jaar oud
De 18 jaar oude GlenDronach wordt door kenners beschouwd als een referentie-whisky op het gebied van sherry-rijping. Verwen uzelf met deze klassieker.
€ 162,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 232,84/Liter)
Elijah Craig Toasted Barrel
De naveroudering in getoaste eiken vaten brengt heerlijke geroosterde aroma's en specerijen in uw glas. Geniet nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenrothes 13 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish #4135 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Ervaar Glenrothes: Slechts 170 flessen met sherry-finish! Ontdek de intense smaak vandaag nog!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Onikishi 12 jaar oud Tenbatsu
Ervaar de volle smaak van Japanse whisky die traditie en moderniteit verenigt. Bestel de Onikishi Tenbatsu nu!
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Redwood Empire Emerald Giant 4 jaar oud Rye Whiskey
Gebrand uit 92% rogge en gerijpt voor 4-7 jaar in vers gebrande eiken vaten. Geniet puur of in heerlijke cocktails.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Arran 1997/2023 - 25 jaar oud Single Sherry Cask No. 1997/1321 Selected by The Nectar
Een kwart eeuw rijpte de whisky in een sherryvat. Verwen uzelf nu met deze bijzondere speciale uitgave voor The Nectar.
€ 530,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 758,56/Liter)