Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropisch fruit. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Glenfiddich 15 jaar oud Perpetual Collection Vat 03
De eerste in de Perpetual-serie met leeftijdsaanduiding en intense alcoholsterkte. Bestel nu de volle smaak thuis.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Glenfarclas 35 jaar oud
De Speyside Single Malt met uitzonderlijk volle sherryaroma's biedt onweerstaanbaar genot. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 953,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.362,84/Liter)
Glenturret 35 jaar oud
35 jaar gerijpte Glenturret in stijlvolle houten doos. Verwen uzelf met deze exclusieve luxe!
€ 4.182,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.975,70/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Non Chill-Filtered 48% Vol.
Aberlour zonder koelfiltering betekent dat je het volledige smaakpalet van Aberlour kunt ervaren. Neem nu de uitnodiging aan.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
– 16,00%
Dingle Grianstad an Tsamhraidh
Stijlvolle blikvanger en smaakvol hoogtepunt ter gelegenheid van Grianstad an tSamhraidh, de zomerzonnewende. Bestel nu!
€ 74,99
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 63,99
Frysk Hynder 2016/2023 - 7 jaar oud Port Cask
Wonderbaarlijk fruitige aroma's uit de rijping in het portvat. Ontdek nu de heerlijke Single Malt uit Nederland.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
– 20,00%
Auchroisk 12 jaar oud Single First Fill Oloroso Sherry Barrique Finish The Might of the Moor Whiskyheroes (Brave New Spirits)
Met prachtig intense 57,2% Vol. komen de rijpe aroma's in uw glas. Bestel snel!
€ 74,99
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
Bladnoch 16 jaar oud Oloroso Sherry Cask The Galloway Collection
Uitgebreide 16 jaar sherryvatrijping brengt u veelzijdige kruiden en gedroogd fruit in het glas. Koop nu en geniet!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
The Quiet Man 10 jaar oud Barmans Code Marsala Wine Barrels Finish
10 jaar rijping en een heerlijk Marsala-finish brengen de beste kanten van The Quiet Man naar voren. Ontdek het nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Clonakilty Galley Head Bourbon Cask Matured
Ontdek de unieke smaak met bourbon-noten uit de Clonakilty Distilleerderij. Zorg nu voor uw fles!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
The Pogues Irish Single Malt Whiskey
The Pogues hebben deze single malt zelf uitgekozen en bewijzen niet alleen muzikaal smaak. Bestel snel.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Macallan A Night on Earth in Jerez 2024
Samengesteld om een uitzonderlijke single malt te genieten in het gezelschap van uw dierbaren. Dit moet u zich gunnen.
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Glenlivet 18 jaar oud Batch Reserve (franz. Version)
De Franse editie van de 18 jaar oude klassieker van Glenlivet. Bestel en geniet van de buitengewone elegantie.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Four Roses Limited Edition Small Batch 2025 Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Ervaar het unieke meesterwerk: Fruitig, kruidig, onmiskenbaar! Zorg dat u uw fles van de 2025 Limited Edition bemachtigt!
€ 224,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 321,41/Liter)
Slyrs Port Cask Finish
Ontdek single malt uit Beieren met een nabehandeling in kostbare portvaten en een fruitig-kruidige smaak.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Langatun Selected Batch Swiss Rye Whiskey Batch #7 640149 333664
Geniet van milde karamelsmaak met deze 100% Zwitserse roggenwhisky. Zorg dat u nu het Selected Batch #7 bemachtigt!
€ 63,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 127,98/Liter)
Dalmore 17 jaar oud Luminary No.3 - 2025 Edition
Geniet van de 17-jarige aroma's door de zeldzame Calvados-, Sherry- en rode wijnfles-finish. Beveilig nu deze editie.
€ 318,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 455,70/Liter)
Tullamore Dew 14 jaar oud Four Cask Finish
Solide rijping en het Four Cask Finish zorgen voor een complex aroma-profiel. Een waardige Malt voor uw volgende proeverij.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Famous Grouse (liter)
De Famous Grouse is uitstekend voor zomerse whisky-cocktails, hier in de voordelige literfles voor het volgende feest.
€ 23,99
Jura 12 jaar oud
Geniet van 12 jaar gerijpte Jura-whisky met perzik- en citrusaroma's! Ervaar het unieke eilandaroma nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glen Parker Speyside Single Malt Whisky
De voordelige instap in de wereld van single malt whiskys. Bestel nu.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Koval Single Barrel Rye (USA: Rye)
Ahornsiroop en appelbloesems omarmen onze neuzen. Ontdek een fruitige-bloemige rogge uit Chicago!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Basil Hayden Kentucky Straight Bourbon
Met zijn ongebruikelijk hoge roggepercentage overtuigt hij ook menig beginner in bourbon. Bestel gelijk een fles.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Teeling 200 Fathoms Imperial Stout Cask Finish
Met hartige geroosterde aroma's uit de naverijping in donkere stoutbierfusten. Bestel nu de uitzonderlijke Ierse whisky.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)