Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Horse with No Name Rye Whiskey
Minimaal drie jaar gerijpt in uitgebrannte eiken vaten: een krachtige rye whisky met 45% vol. en een aangename kruidigheid. Nu bestellen.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Sullivans Cove 2006/2020 - 13 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0165
Heerlijke drinksterkte en evenwichtige aroma's bij de eenmalige vatafvulling uit Tasmanië. Zorg snel een van de 203 flessen!
€ 441,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 631,41/Liter)
Glenrothes 1995/2022 - 25 jaar oud Single First Fill Sherry Butt No. 6983 Artist #12 by LMDW
Intensieve aroma's uit een kwart eeuw rijping sluimeren in de prachtige fles. Verwen uzelf met deze zeldzaamheid!
€ 857,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.225,70/Liter)
Armorik Double Matured (biologisch)
Vive la France: Bekend om wijn, maar voor whisky - naar onze mening - nog te onbekend. Bestel nu en verander dat!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Kavalan Concertmaster Port Cask Finish
Ontdek de volle fruitigheid van Taiwan met de Port Cask Finish van Kavalan in een prachtig jasje!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Noah's Mill Small Batch
Evenwichtige aroma's, heerlijke intensiteit en een prachtige kruidigheid krijgt u met deze geweldige bourbon. Bestel nu!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Tullibardine 2013/2026 13 jaar oud The Murray 1st Fill Bourbon Barrels Marquess Collection
Ervaar het Highland-karakter uit First Fill Bourbon vaten van de Marquess-collectie in cask strength. Verzeker uzelf van deze Murray.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glen Elgin 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #3800321 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van de exquise Glen Elgin 18 y.o. – een unieke smaakervaring. Haal uw fles!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Benrinnes 2011/2022 - 10 jaar oud Single Cak No. 307205 Sherry Finish Artist #12 by LMDW
Heerlijke aroma's van Benrinnes en een prachtige fles zijn een waar kunstwerk. Verwen uzelf nu met deze bijzondere whisky!
€ 191,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 274,27/Liter)
Cotswolds Sherry Cask
Wonderbaarlijk donkere sherrynoten omarmen uw zintuigen en dat bij trotse 57,4%. Bestel direct.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Bushmills 12 jaar oud Triple Wood
Zacht-fruitige Ier met vanille, chocolade en honing – mild gerijpt in Bourbon-, Sherry- en Marsalavaten. Probeer het nu!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Maker`s Mark 46
Ontdek de heerlijke aroma's van Kentucky Straight Bourbon met deze intense botteling. Bestel gelijk een fles!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Macallan Rare Cask Red 2023 Release
Een zoete, gelaagde symfonie! Meesterlijk geblend uit handgeplukte sherryvaten. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 348,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 498,56/Liter)
Cardhu 18 jaar oud Single Malt Whisky
Alleen de beste vaten worden geselecteerd voor de Cardhu 18 jaar! Ervaar zelf de elegante keuze.
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Bushmills Black Bush 80/20 PX Sherry Cask Reserve
Heerlijke Ierse whiskey met intense fruittonen uit het sherryvat en een nootachtige ondertoon. Bestel nu deze drinkervaring!
€ 38,99
The Dundee 10 jaar oud Vintage Reserve Blended Scotch
Betaalbaar, degelijk en 10 jaar oud. Een geweldige blend die zich goed leent voor beginners of longdrinks. Bestel direct.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Johnnie Walker Black Ruby (liter)
Voor extra lang genieten, bestel nu de fruitige en subtiel rokerige whisky in de grote literfles en ervaar het.
€ 54,99
Linkwood 1956/2016 Private Collection
Een majestueuze single malt in pure perfectie. Bestel nu deze uitzonderlijke whisky!
€ 24.937,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35.625,70/Liter)
Singleton of Dufftown 15 jaar oud - Fruity Decadence
Een smakelijke fruitexplosie uit de Speyside. Absoluut proberen!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Jack Daniels Old No.7 McLaren Formula 1 Team 2026 Motor Racing Edition
Geniet van een karaktervolle whisky in de exclusieve McLaren-editie met 43% vol. Verzeker u nu van dit verzamelobject.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon (liter)
Bestel de populaire bourbon en waar voor uw geld nu in de literfles voor bijzonder veel genotmomenten.
€ 37,99
Ironclad The Old Kernel Straight Bourbon
Geniet van unieke bourbon met zeldzaam erfstuk-maïs en onvervalst smaak. Bestel vandaag nog uw Ironclad!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
West Cork Irish Stout Cask Finish
West Cork bewijst: Iers stout en whiskey gaan hand in hand. De bierfinish zorgt voor de unieke smaak. Bestel nu.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Black Bull 12 jaar oud
Pak deze intense blend bij de horens: het is tijd om 50%-ige Scotch whisky te proeven. Bestel gelijk een fles.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)