Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Miltonduff 2011/2024 - 13 jaar oud Single Cask No. 8343619 Germany exclusive (Duncan Taylor)
De 9 maanden durende afwerking in een sherry Octave zorgde voor chocolade-fruitige aroma's. Grijp snel uw kans.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Inchgower 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Barrique #22000/2011 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ervaar maritieme sherrydiepte dankzij 48 maanden in een First Fill Oloroso Barrique. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame uniek stuk.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Teerenpeli 2024 - 8 jaar oud Suomalaisen Viskin Päivä Moscatel Cask #30032016J
Deze eenmalige vatafvulling voor de Finse Whiskydag 2024 verrast met fruitige tonen uit het Moscatelvat. Bestel snel!
€ 93,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 187,98/Liter)
Black Bull 18 jaar oud Faldo Edition
De volwassen Blended Scotch Whisky verrast met intense 50% Vol., volle aroma's en een sterk karakter. Grijp uw kans!
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
CRN57° 30 jaar oud
Ervaar de smaak van 30 jaar rijping met tonen van toffee en peper! Ontdek de toekomst in elk glas.
€ 358,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 512,84/Liter)
Royal Brackla 2010/2023 - 12 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U ervaart de volle aromakracht van deze Hart Brothers Royal Brackla Single Cask in cask strength. Bestel nu online.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glencadam 2007 - 15 jaar oud Reserva de Jerez Oloroso Sherry Cask Finish
De naveroudering in Oloroso sherryvaten uit Spanje heeft deze Limited Edition nootachtige en kruidige aroma's gegeven. Bestel nu!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Glencoe 10 jaar oud
Een heerlijk zoet-fruitig en kruidig Blended Malt van Ben Nevis. Leg meteen een fles in je winkelwagentje en geniet!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Tomintoul 2005 - 17 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Cask Finish
Deze jaargangaflevering kreeg een zoet-fruitige naverfijning in PX sherryvaten en is slechts beperkt beschikbaar. Grijp uw kans!
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
Glencadam 2008/2023 - 15 jaar oud Madeira Cask Finish
15 jaar rijping en een heerlijke finish in het Madeiravat brengen u een prachtig zoete aroma-variëteit in het glas. Koop nu!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Tomintoul 25 jaar oud
Een kwart eeuw slaapt deze single malt in de stilte van de magazijnen van Tomintoul, om uit te groeien tot een van de beste single malts ooit.
€ 526,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 752,84/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Madeira Cask Finish
De uitgebreide rijpingstijd en de verschillende vattypen komen tot uiting in het delicate aroma-profiel van deze Speyside. Ontdek het snel!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Tormore 1995/2022 - 26 jaar oud Oloroso & PX Sherry Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Ontdek 26 jaar Speyside-excellentie! Beperkte sherryvatrijping. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 277,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 397,13/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #50271 (Signatory)
Geniet van 30 jaar gerijpte finesse met de Imperial 1995/2025 in beperkte editie! Slechts voor korte tijd beschikbaar, grijp je kans!
€ 750,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.072,84/Liter)
Glen Spey 2008/2024 - 15 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel #16601706 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ga op een smaakreis in de Schotse Speyside met deze fruitige eenmalige vatafvulling. Zorg dat je hem snel hebt!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Lochside 1981/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Zeldzaam genot uit de gesloten Lochside distilleerderij. Zorg dat u nu een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 4.873,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.962,84/Liter)
Compass Box Artist Blend
Weer bewijst Compass Box hun fijne gevoel voor blenden. Bestel nu deze fruitige, zoete favoriet bij u thuis.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Farthofer 2018 Double Cask Mostello Finish (biologisch)
De whisky uit Oostenrijk rijpte in een nieuw gebrand wijnvat en vervolgens in een Mostello dessertwijnvat. Mis het niet!
€ 52,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 105,98/Liter)
Balcones Eclipse Texas Rye Batch No. 22-1
Met een cask strength van 64% Vol. komt de Straight Rye Whisky in uw glas. Bestel een fles en laat u meeslepen.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Johnnie Walker Black Label 12 jaar oud
In het lagere prijssegment is deze Scotch een echt zwaargewicht met uitstekende kwaliteit. Grijp nu uw kans.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
White Horse Blended Scotch Whisky (liter)
Betaalbaar en goed. Zorgvuldig geblend Scotch met maritieme en rokerige tonen. Bestel nu in de grote 1 literfles.
€ 26,99
Atom 8 jaar oud Maple Syrup & Toasted Oats & Orange Zest & Vanilla Canadian Corn Whisky
Geniet van de natuurlijke zoetheid en kruidigheid in Canada’s 8-jarige corn whisky. Ontdek nu deze bijzondere smakenrijkdom!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Blended Grain Scotch Whisky 30 jaar oud (That Boutique-y Whisky Company)
30 jaar rijping maken deze Grain Scotch Whisky werkelijk uitzonderlijk. Leg gelijk een fles in uw winkelwagentje.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Gwalarn Celtic Pure Malt
Met aangenaam milde 40 % Vol. verspreiden romige honing en zachte rook zich in uw mond. Verwen uzelf met deze genot!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)