Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en een volle body waarderen.
Producten filteren
–
Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release
Gemaakt van gemoute en ongemoute gerst en gerijpt in vijf verschillende vatsoorten. Bestel nu en ontdek iets nieuws.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Jameson Black Barrel Whiskey set met 2 Tumblern
Geniet van de ultra-zachte Jameson Black Barrel met Tumbler-set! Ontdek nu zelf het bijzondere karakter!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
The Deveron 10 jaar oud
Ervaar 10 jaar Highland traditie met appelnoten! Bestel nu uw The Deveron en geniet van pure whisky!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Cardhu 2016/2026 - 10 jaar oud Refill Hogshead #1132 Cask Strength Collection (Signatory)
10 jaar rijping en 58,4% vol. onverdunde vattingsterkte uit één vat met slechts 318 flessen – dit mag u niet missen.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Maker`s Mark 46 (nieuw)
Ontdek de heerlijke aroma's van Kentucky Straight Bourbon met deze intense botteling. Bestel gelijk een fles!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Bonnington Muscat Cask
U geniet zoete steenfruit door de zeldzame rijping in het Muscat-vat. Verzeker uzelf van deze exclusieve Lowland Single Malt.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Glencadam Reservé de Bordeaux Merlot Wine Cask Finish
Schotse whiskykwaliteit ontmoet Franse wijnbeleving. Ontdek nu deze heerlijke creatie van Glencadam!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Midleton Very Rare 2026 Vintage Release
Jaarlijkse premiumafvulling van de Midleton Distillery. Verzeker uzelf van deze Ierse whisky met zachte 40% vol.
€ 245,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 351,41/Liter)
– 16,00%
1770 Glasgow The Original Cask Strength
Bij indrukwekkende 61,3 % Vol. komen de heerlijke fruitaroma's prachtig tot hun recht. Verwen uzelf met deze intense ervaring!
€ 89,99
€ 75,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 89,99
Akashi Ume Umeshu Cask Finish
Geniet van de kenmerkende pruimensoetheid door het zeldzame umeshu-vatfinish. Ontdek deze Japanse whisky direct hier.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Bushmills Port Cask The Steamship Collection #2 (Irland)
Ook deze Bushmills steekt in fruitig-elegante sferen af. Ga mee met nr. 2 van de Steamship Collection op een spannende reis door het Douro-dal!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Glenmorangie 16 jaar oud The Nectar
Als een bezoek aan een Franse patisserie. De finish in zoete wijnvaten zorgt voor een explosie van aroma's. Probeer het nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Shenk's Homestead 2025 Small Batch Kentucky Sour Mash Whiskey Batch #L25E1902
Ervaar Amerikaanse geschiedenis in een glas met de beperkte Shenks Homestead! Zorg dat u nu uw fles bemachtigt!
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon
Zeker een van de populairste bourbons in de wereldwijde bartenderscene en een echte aanrader qua prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Dalmore 15 jaar oud
15 jaar vatrijping en een finish in Oloroso sherryvaten geven deze Highland Malt prachtige chocoladearoma's. Probeer het nu!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Vino Dulce Wine Cask Finish
De finish in Spaanse zoete wijnvaten maakt de 10-jarige Bushmills tot een bijzonder drankje. Grijp nu uw kans.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Irishman The Harvest Single Malt & Pot Still Whiskey
Wonderbaarlijk romige Single Malt met heerlijke karamel en milde 40% Vol. alcoholpercentage. Koop nu en geniet met vrienden!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
West Cork 5 jaar oud Black Cask (200ml)
Extra intens uitgebrannte eiken vaten geven deze 5 jaar gerijpte Ierse whisky zoet-kruidige tonen. Nu proeven.
€ 9,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 49,95/Liter)
Jameson Black Barrel
Met bijzonder intense aroma's van vanille en karamel uit sterk gebrande eiken vaten. Bestel en geniet.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Callington Mill Blue Lake Lodge Exclusive Release Single Malt
Exclusief uit Tasmanië: Ontdek pure vanille en ahornsiroop! Bestel nu uw Callington Mill zeldzaamheid!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Sweet Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection
Aultmore 15 – zoet & romig: Vijg, mandarijn & walnoot in de honingzachte Sweet Marsala Cask. Nu kopen!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Puni Vina Marsala Edition
Fruitige, mooie Marsalafustnoten en een elegant design kenmerken deze single malt van een spannende Italiaanse distilleerderij.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glencadam 13 jaar oud Small Batch
Herinnert aan de heropening van de distilleerderij in 2003 en wordt alleen in kleine batches geproduceerd. Grijp snel uw kans.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)