Maritieme & kruidige Whisky
Deze whiskys bieden u een fascinerende mix van zoute tonen, die doen denken aan frisse zeelucht en jodium, gecombineerd met intense kruidige nuances zoals zwarte peper, nootmuskaat en laurier. De verbinding van maritieme karakteristieken met kruidige elementen creëert een intens smaakervaring. Duik in de wereld van maritiem-kruidige whiskys en ervaar spannende creaties.
Producten filteren
–
Bunnahabhain Stiùireadair (200ml)
Deze Bunnahabhain leidt u vaardig door de hele maritieme aroma-variëteit van de distilleerderij. Bestel nu in de kleine maat!
€ 21,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 109,95/Liter)
Bunnahabhain 1973/2016 - 42 jaar oud Cask No. 12145 Rare Reserve (Signatory)
De whisky schittert in nobel oud goud en werpt een sprankelend licht op uw collectie. Verwen uzelf nu met deze luxe.
€ 1.811,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.588,56/Liter)
Glen Scotia Double Cask Rum Cask Finish
Geniet nu van de bekende Glen Scotia Double Cask met een nabehandeling in rumvaten. Bestel een fles.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Hamiltons The Isles Blended Malt
Deze whisky komt van de Schotse kust, en dat proeft u. Krachtig, kruidig en licht zout. Bestel direct.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Sild Crannog Single Malt
Maritieme-kruidige ervaring uit het noorden van Duitsland. Verwen uzelf met deze whisky van Sylt!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Highland Park 18 jaar oud Sky of Orkney Travel Edition
Indrukwekkend en gelaagd met kers, citroen, cacao en rook – Orkney op zijn dramatischst. Koop nu!
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Old Pulteney 10 jaar oud (1 liter)
Deze maritiem-fruitige Old Pulteney komt in een literfles, voldoende voorraad aan dek. Grijp uw kans!
€ 43,99
Glen Scotia 10 jaar oud First Fill Bourbon Barrels
De distilleerkarakter van Glen Scotia brengt u naar Campbeltown en betovert met maritieme en kruidig-zoete aroma's. Grijp nu uw kans!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Glenglassaugh Portsoy
Ontdek bij krachtige 49,1% Vol. de fruitige aroma's uit de rijping in bourbon-, sherry- en portvaten. Proef het.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud
Een heerlijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht op u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glen Scotia Campbeltown Harbour
Fijne rookaccenten, dominante maritieme tonen en zoutkaramel wachten op u. Breng de haven van Campbeltown in uw glas!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
North Port Brechin 1981/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng beperkt, grijp je kans zolang deze beschikbaar is.
€ 1.425,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.037,13/Liter)
Old Pulteney 15 jaar oud
Een milde Highland kustmalt. Deze 15-jarige Old Pulteney zal u overtuigen met zijn fijne sherrynoten. Probeer het nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Glenglassaugh Sandend
Intense aroma's uit de rijping in bourbon-, sherry- en manzanillafusten verrassen met een hoge drinksterkte. Grijp snel toe.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Grace O'Malley Maritime Cask Irish Whiskey
Zachte Ierse whisky met een maritieme zouttoets. Bestel nu uw fles.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Jura 16 jaar oud Perspective No. 01
De rijping in verschillende vattypen zorgt voor de gelaagde aroma's van de Jura whisky. Verwen uzelf met deze genot!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Glen Scotia 15 jaar oud
Buitengewone single malt die het unieke karakter van Campbeltown overbrengt. Bestel nu en geniet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Old Pulteney 18 jaar oud
Uitstekende volwassen single malt uit de Noord-Highlands, die overtuigt met fruitige en kruidige tonen. Pak een fles en geniet!
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Old Pulteney 12 jaar oud met cadeauverpakking (Design 2020-2025)
Uitsluitend gerijpt in bourbonvaten, verleidt deze whisky door zijn zachtheid en volle body. Nu bestellen.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Cutty Sark 12 jaar oud
Deze variant biedt 12 jaar rijping en duidelijk meer sherryvaten in vergelijking met de populaire klassieker. Zeker proberen.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Bunnahabhain 1968/2019 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng beperkt, grijp snel als hij beschikbaar is.
€ 2.839,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.057,13/Liter)
Old Pulteney 2012 - 10 jaar oud Flotilla Vintage
Kustwhisky met een zoute bries, heldere fruittonen en een droge structuur – maritiem, recht door zee en typisch Old Pulteney. Nu kopen!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Highland Park 16 jaar oud Sea of Orkney Travel Edition
Orkney in een glas met zoete fruitigheid, fijne specerij en elegante rokerigheid – 16 jaar gerijpt, met een maritieme ziel. Bestel nu!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Finlaggan Old Reserve Islay Single Malt
Krachtig en typisch Islay met rook, gedragen door een zeebries. De verbanddoos is ook van de partij. Probeer het!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)