Barrique
Producten filteren
–
GlenAllachie 10 jaar oud Grattamacco Wine Cask Finish Wine Series - sample (Tasting Circle)
De heerlijke invloed van het Toscaanse wijnvat brengt u een fantastisch smaakervaring in uw glas. Ontdek het snel!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Mannochmore 2014/2023 - 9 jaar oud Murca Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De hartige Mannochmore heeft een fruitige rijping in uitstekende Tawny Portvaten. Bestel nu voor een genot.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Benrinnes Madeira Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Een Benrinnes met Madeira Barrique Finish uit de Cask Craft Collection van Murray McDavid. Grijp nu uw kans!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Linkwood 2018/2024 - 6 jaar oud Tawny Port Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De diepdonkere kleurpracht van de Linkwood getuigt van de intense invloed van het Tawny Port vat. Verwen uzelf met deze genot!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Tomintoul 2008 - 14 jaar oud White Port Cask Finish - sample (Tasting Circle)
14 jaar rijping en een heerlijke witte portwijnfinish hebben de Tomintoul zijn volle smaak gegeven. Ontdek het nu!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Strauch Cigarrignac (50ml miniatuur)
Met soepele 40% vol. en een subtiele rooknoot een genot bij een sigaar of stevig eten. Nu te proeven in deze kleine fles.
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Strauch 4 jaar oud Barrignac (50ml miniatuur)
Gedistilleerd uit geselecteerde witte en rode wijnen en 4 jaar gerijpt in kleine vaten. Ontdek nu met deze proeffles.
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Ben Nevis 2012/2023 - 10 jaar oud 1st Fill Ruby Port Finish Barriques #335+106 (whic Amazing Whiskies Ep. 22)
Zeldzame symbiose: Ben Nevis Single Malt met Ruby Port Finish. Fruitig, kruidig, heerlijk. Beveilig nu een van de gewilde flessen.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
GlenAllachie 2014/2024 - 9 jaar oud 1st Fill Barolo Wine Barrique #9900191 (whic Amazing Whiskies Ep. 30)
De geweldige afsluiting van de serie komt uit een rode wijnvat en laat u intense fruitige tonen ervaren. Koop en verwonder!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Craigellachie 2013/2023 - 10 jaar oud 1st Fill Ruby Port Barrique #783 (whic Amazing Whiskies Ep. 24)
Ontdek onweerstaanbare fruittonen uit de rijping in het 1st Fill Ruby Port Barrique. Bestel nu deel 24 van de whic-serie.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Morrígan 1st Fill STR Wine Barrique Túatha Dé Danann (whic)
Zachte rook en de rijping in het First Fill STR Wine Barrique maken de Ierse Single Malt bijzonder gevarieerd. Grijp je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Goibniu 1st Fill STR Wine Barrique Túatha Dé Danann (whic)
De exclusieve eenmalige botteling uit Ierland fascineert met zoete en kruidige aroma's uit de rijping in het STR rode wijnvat. Koop!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
whic Sirens Batch 5
Mystieke eilandwhisky betovert u met delicate rook en fruitige witte wijnnoten. Beveilig nu Batch 5 van de Sirens-serie.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Bunnahabhain Staoisha 2014/2022 - 7 jaar oud 1st Fill Amarone Wine Barrique (whic Amazing Whiskies Ep. 15)
Maritieme rook ontmoet in de arena heerlijke Amarone-vat. Bestel nu aflevering 15 van de exclusieve serie van whic.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
whic Sirens Batch 9
Laat u volledig onderdompelen in de geslaagde melange van romige bourbonvat aroma's & nootachtige Tawny Port invloed. Sirens #9 roept.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
whic Sanctus 1: Seraphim
Tien jaar gerijpte GlenAllachie uit een Marsala-likeurwijnvat, zijdezacht en met 51,6% vol. toch vol kracht. Nu bemachtigen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Whic The Circle of Elements #2 Aqua
Maritiem genot met zachte rook en bijzonder zeldzame witte wijnvatrijping. Zorg nu voor het water van het leven.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
whic Ragnarøkkr Hrimþursar
Geniet van de Islay-rook en Moscatel-zoetheid uit deze op 259 flessen gelimiteerde eenmalige cask botteling. Koop nu deze zeldzaamheid.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
whic Sirens Batch 12
Kunstzinnig en verleidelijk lokt de sirene u naar mysterieuze genotwerelden. Laat u nu verleiden!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Linkwood 2009/2022 - 13 jaar oud 1st Fill Rioja Wine Barrique Finish No. 302702 (whic Amazing Whiskies Ep. 17)
De bloemig-fruitige stijl van Linkwood wordt perfect aangevuld door de nabehandeling in een Spaans rode wijnvat. Zorg snel voor een fles.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Highland Park 2015/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amarone Barrique #900012 Malts & Magic Quest No. 5 (whic)
Geniet van bessen en heidehoning in vatsterkte uit het 1st Fill Amarone Barrique. Zorg dat u een van de 250 flessen bemachtigt!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
whic Sirens Batch 7
Verleidelijke fruitige tonen trekken u in hun ban en sturen u op een heerlijke aroma-reis. Bestel nu Sirene nr. 7!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Manannán 1st Fill Red Wine Barrique Túatha Dé Danann (whic)
Volle rode wijn tonen geven de Ierse whiskey een fascinerende diepte. Bestel nu de natuurlijke single malt.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Aultmore 2012/2025 - 12 jaar oud 1st Fill Sauternes Barrique Finish #800972 Malts & Magic Quest No. 2 (whic)
Vol van intensiteit, met aangename kruiden en fruitig-zoete aroma's uit de naverfijning in het Sauternes-zoetweinfles. Koop nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)