Barrique
Producten filteren
–
Inchgower 2016/2025 - 8 jaar oud 1st Fill Château Talbot Barrique #2314204/2016 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Kruidig en diep: Donkere siroop, olijfolie, rode bessen en walnoot in krachtige Bordeaux-barrique-stijl. Koop nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Inchgower 2010/2025 - 14 jaar oud Tokaji Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
Inchgower van een nieuwe kant, verfijnd in een exotisch Hongaars wijnvat. Bestel nu en geniet!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
GlenAllachie 2012/2023 - 10 jaar oud Cuvée Cask Finish Wine Series
Ervaar de heerlijke symbiose van Schotse whisky en verfijnde wijnvaten. Zorg snel voor een fles en geniet.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Linkwood 2008/2023 - 14 jaar oud Margaux Wine Cask Finish No. 1907246 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Ervaar Linkwood van een nieuwe kant met deze exclusieve, onafhankelijke eenmalige vatafvulling. Bestel nu!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Teaninich 2012/2025 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Barrique #708907/2010 Golden Proof Cask Masters (Brave New Spirits)
Kruidig-zoet met gember, notentaart, butterscotch en leer – sherryvatkracht ontmoet een fijne balans. Bestel nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glencadam Reserva de Porto Branco White Port Cask Finish
Ontdek de prachtige invloed van de nabehandeling in het witte portvat bij deze heerlijke Glencadam. Zorg snel dat u hem heeft!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Macaloney The Peat Project 2025 Moscatel Barrique Cask #173
Ervaar de exclusieve Macaloney The Peat Project – een rokerige whisky met een complex aroma. Ontdek hem nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Macaloney's Washington Peat Single Cask No. 164
Ervaar de spectaculaire eenmalige cask botteling met krachtige turfrook en fruitige tonen uit uitgebrande rode wijnvaten.
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Mannochmore 13 jaar oud Single First Fill Sherry Barrique Finish The Watch Whiskyheroes (Brave New Spirits)
Voor whiskyliefhebbers en superhelden. Zorg dat u deze botteling met innovatief ontwerp nu bemachtigt.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Dailuaine 2007/2025 - 18 jaar oud First Fill Cognac Barrique Brandy Cask Finish #354552 (James Eadie)
Ervaar 18 jaar gerijpte Cognac-exclusiviteit met intense tonen van gedroogd fruit en chocolade. Proef het nu!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Deanston 2012/2024 - 11 jaar oud Exploration Series Oloroso Sherry Barrique (Claxton's)
Ervaar intense aroma's en smaken uit Oloroso sherryvaten - proef de Deanston 11 jaar nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glen Garioch 2010/2024 - 13 jaar oud St. Julien Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
De 13 jaar oude Glen Garioch rijpte in prachtige wijnvaten uit het Franse Grand Cru-gebied. Ontdek het nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Inchgower 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Barrique #22000/2011 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ervaar maritieme sherrydiepte dankzij 48 maanden in een First Fill Oloroso Barrique. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame uniek stuk.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Tomintoul 2008 - 14 jaar oud White Port Cask Finish
14 jaar rijping en een heerlijke witte portwijnafwerking hebben de Tomintoul zijn volle smaak gegeven. Ontdek het nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Tomintoul 2008 - 15 jaar oud Tawny Port Barriques Finish
Diepdonkere kleurpracht en stijlvolle tube maken de rijpe Tomintoul tot een echt sieraad. Bestel direct!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Linkwood 2012/2023 - 10 jaar oud Tawny Port Cask Finish No. 313762 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Natuurlijk kleurenspel en indrukwekkende aroma diversiteit komen voort uit een lange rijpingstijd en prachtig finish. Ontdek het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Glen Elgin 2012/2025 - 12 jaar oud 1st Fill Toasted Tawny Port Wine Barrique #2319606/2012 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Mirabelle, perenbonbons, kruiden en geroosterd – fruitig-kruidige Glen Elgin in een portvat met karakter. Bestel nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Ledaig 2009/2024 - 15 jaar oud Saint-Julien Wine Barrique Finish #2100646 Benchmark (Murray McDavid)
De laatste jaren van zijn rijping bracht de whisky door in exquisite Saint-Julien rode wijnvaten. Bestel snel een fles.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Tomintoul 2015/2025 - 10 jaar oud 1st Fill oloroso Sherry Barrique #82/2015 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Walnoten, donkere kersen en toffee – gerijpt in een Oloroso-vat met kruiden en harmonieuze diepte. Bestellen en genieten!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Glentauchers 2010/2024 - 14 jaar oud Tokaji Wine Barrique Finish (Murray McDavid)
De florale elegantie van de Speyside ontmoet luxueuze aroma's uit het Tokaji wijnvat. Koop nu en geniet!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Lennox Peat 2018/2022 - 4 jaar oud Port + Madeira Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Of u nu uw distilleerkennis wilt testen of gewoon wilt genieten van goede whisky - bestel nu de Mystery Malt.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Girvan 2006 - 17 jaar oud Fine Bretagne Cask Finish Barrique No. 4012 Pintail (The Whisky Cellar)
De elegante Single Grain heeft mogen naverouderen in een aromatisch appelbrandewijnvat. Ontdek de fruitige smaak.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Tobermory 1995/2024 - 28 jaar oud Red Wine Barrique Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Zachte rook ontmoet edele vruchten uit het rode wijnvat bij deze 28 jaar oude Tobermory. Koop nu en geniet!
€ 287,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 411,41/Liter)
Lindores Abbey 2021/2025 Elliot's Exclusive Cask Palo Cortado Finish #244014
Ervaar de uiterst zeldzame Palo Cortado rijping met intense 51,6% vol.! Zorg dat u een van de 338 flessen bemachtigt.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)