Barrique
Producten filteren
–
Strauch 10 jaar oud Barrignac
In barriques gerijpt destillaat van rode en witte wijn met een fruitig-kruidige smaak. Ontdek nu het whisky-alternatief.
€ 77,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 155,98/Liter)
Benriach 1990/2024 - 33 jaar oud Ximénez-Spínola PX Sherry Barrique Finish No. 2201313 Mission Gold (Murray McDavid)
Lange 33 jaar rijping en het finish in het bijzondere Ximénez-Spínola-vat zorgden voor de gelaagde aroma's. Koop nu!
€ 683,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 977,13/Liter)
Bunnahabhain 1991/2024 - 32 jaar oud Sauternes Wine Barrique Finish No. 2003082 Mission Gold (Murray McDavid)
Verzeker uzelf van deze oud-gerijpte Bunnahabhain met zoete Sauternes wijnfinish! Bestel snel een van de slechts 180 flessen.
€ 726,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.038,56/Liter)
Ben Nevis 1998/2025 - 26 jaar oud Masterpiece Refill Rum Hogshead & Rum Barrique (Master of Malt)
Geniet van 26 jaar gerijpte Highland-whisky met tropische fruitaroma's! Zorg dat u uw beperkte fles nu veiligstelt!
€ 397,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 568,56/Liter)
Faro 2018/2023 - 4 jaar oud Feingeist Single Cask No. 3/4 (biologisch)
Ongefilterde aroma's, natuurzuivere kleurpracht en geweldige bio-kwaliteit. Ontdek nu whisky uit Noord-Duitsland.
€ 67,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 135,98/Liter)
Hessisch Whisky Eintracht Frankfurt Batch 2024
Uit de beste gerst- en rogge-mout ontstaat de zacht rokerige Malt Whisky. Bestel en vier het volgende doelpunt van de Eintracht.
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
Strauch Destillerie Barrignac 4 jaar oud
Ervaar de onmiskenbare complexiteit door 4 jaar houtlagering! Bestel nu en geniet thuis.
€ 48,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 97,98/Liter)
Strauch Destillerie CIGARRIGNAC 4 jaar oud
Ervaar een volmondige smaak met rokerige sigarennoten! Ontdek de CIGARRIGNAC bij Strauch Destillerie nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 105,98/Liter)
Inchgower Madeira Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Buitengewone single malt uit de Speyside, die zowel fruitig-zoet als mooi kruidig is. Absoluut proberen!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
– 20,00%
Auchroisk 12 jaar oud Single First Fill Oloroso Sherry Barrique Finish The Might of the Moor Whiskyheroes (Brave New Spirits)
Met prachtig intense 57,2% Vol. komen de rijpe aroma's in uw glas. Bestel snel!
€ 74,99
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
– 16,00%
Glen Spey 2009 - 14 jaar oud Loupiac Wine Cask Finish Barrique No. 12031 Pintail (The Whisky Cellar)
De rijping in een Frans dessertwijnvat leverde een fruitige en elegante single malt op. Bestel en geniet.
€ 120,99
€ 101,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 104,99
– 20,00%
Mannochmore 2014/2023 - 9 jaar oud Murca Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De hartige Mannochmore kreeg een fruitige nabehandeling in uitstekende Tawny Portvaten. Bestel nu voor genot.
€ 84,99
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 78,99
Tullibardine 10 jaar oud Red Wine Barrique (Thompson Bros.)
Geniet van de krachtige rode wijnaroma's die de whisky in 10 jaar rijping uit het vat heeft kunnen halen. Must-have voor wijnliefhebbers.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
– 20,00%
Ardmore 11 jaar oud Fury of the Obsidian Colossus 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Fury of the Obsidian Colossus: rokerig, kruidig, donker. Slechts 220 flessen Heavily Peated Ardmore met sherry-finish – nu veiligstellen!
€ 84,99
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 84,99
GlenAllachie 12 jaar oud Moscatel Wood Finish Europe exclusive - sample (Tasting Circle)
Ontdek de fruitige aroma's van de nabehandeling in Moscatel wijnvaten. Probeer nu deze exclusieve speciale botteling.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Benrinnes Port Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Met bijzonder fruitige aroma's uit de rijping in edele Tawny portvaten. Deze ervaring mag u niet missen.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Benriach 2014/2024 - 9 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De nabehandeling in Hongaarse wijnvaten bracht heerlijk zoete en exotische tonen in de rijpe Benriach. Koop nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 15,00%
Glentauchers 2009/2023 - 14 jaar oud Bordeaux Wine Barrique No. 900219 (LongValley Selection)
Veertien jaar rijping in een rode wijnvat heeft deze Speysider zijn intense fruitigheid gegeven. Zorg snel voor een fles!
€ 98,99
€ 84,14
Inhoud: 0.7 Liter (€ 120,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 98,99
Glencadam Reserva de Porto Tawny - sample (Tasting Circle)
De natuurlijke kleurpracht getuigt van de intense invloed van het Tawny Portvat op de gelaagde aroma's. Koop nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Inchgower Madeira Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Buitengewone single malt uit de Speyside, die zowel fruitig-zoet als mooi kruidig is. Absoluut proberen!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
GlenAllachie 2012/2023 - 10 jaar oud Cuvée Cask Finish Wine Series - sample (Tasting Circle)
Ervaar de heerlijke symbiose van Schotse whisky en verfijnde wijnvaten. Zorg snel voor een fles en geniet.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glencadam Reserva de Porto Branco White Port Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Ontdek de prachtige invloed van de naveroudering in het witte portvat bij deze heerlijke Glencadam. Zorg snel voor een fles!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
GlenAllachie 11 jaar oud Premier Cru Classé wijn Finish - sample (Tasting Circle)
Verfijnde Bordeaux-wijnvaten geven deze krachtige Speyside-whisky een fruitig-kruidig profiel. Probeer het snel.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Louis Santo Rum 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Zacht, kruidig en complex. Haal nu het vloeibare goud uit Santo Domingo in huis!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)