Lost Distillery Whiskys
Deze whisky's komen uit zogenaamde verloren distilleerderijen. Deze distilleerderijen produceren geen whisky meer. Het zijn daarom de laatste beschikbare reserves. Misschien wel de laatste kans voor whiskyliefhebbers en verzamelaars om een single malt / single grain van deze zeldzame distilleerderijen te verkrijgen.
Producten filteren
–
Rosebank 1991/2023 - 31 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 2122 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongefilterde aroma's en natuurlijke kleurpracht krijgt u bij deze onafhankelijke botteling in uw glas. Grijp nu uw kans!
€ 2.433,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.477,13/Liter)
Glen Mhor 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De verleidelijk donkere kleur laat u de smaakvolle aroma's van deze 40-jarige Glen Mhor slechts vermoeden. Tijd om hem te proeven.
€ 2.697,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.854,27/Liter)
Convalmore 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze schat uit de tijd vlak voor de sluiting van de distilleerderij. Bestel nu de extreem zeldzame fles.
€ 2.697,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.854,27/Liter)
Glenlochy 1980/2015 - 35 jaar oud Cask No. 3231 Rare Reserve (Signatory)
Natuurlijk genot uit de in 1983 gesloten Glenlochy-distilleerderij. Zorg dat u een van de laatste flessen bemachtigt.
€ 2.341,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.345,70/Liter)
Port Ellen 1981/2023 The Recollection Series #3 (Gordon & MacPhail)
Na zoveel jaren verrast de Islay-whisky met ongelooflijke intensiteit en betoverende smaak. Geniet nu van luxe.
€ 10.628,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.184,27/Liter)
Port Ellen 1981/2023 Single Cask No. 290 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Rookachtige Islay-genot uit een gesloten distilleerderij. Ontdek nu deze luxueuze botteling!
€ 10.574,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.107,13/Liter)
Lochside 1964/2024 - 60 jaar oud Sherry Oak (Duncan Taylor)
Onvoorstelbaar luxe aroma's uit lange 60 jaar rijping. Verzeker uzelf van deze prachtige zeldzaamheid!
€ 6.204,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 8.864,27/Liter)
Imperial 1994/2025 - 30 jaar oud 30 Years of Friendship Cask Ref 5868/5870 Collection Itinéraires (Elixir Distillers)
Ervaar 30 jaar gerijpte genot uit de Speyside! Zorg dat u een van de slechts 150 flessen van deze exclusieve editie bemachtigt.
€ 1.060,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.515,70/Liter)
Kinclaith 1969/2020 - 51 jaar oud Cask No. 301454 (Duncan Taylor)
Dit 51-jarige Kinclaith van Duncan Taylor is het pronkstuk van elke collectie. Dompel uzelf onder in de whisky-elite.
€ 13.206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 18.867,13/Liter)
Caperdonich 1969/2020 - 50 jaar oud Cask No. 3253 Rarest of the Rare (Duncan Taylor)
Deze fles belichaamt de grandioze stijl van een lang vervlogen tijdperk. Bestel en geniet nu van deze luxe single malt.
€ 10.983,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.691,41/Liter)
Glen Mhor 1965/2016 50 jaar oud Cask No. 3934 (Signatory Rare Reserve)
In 50 jaar is er veel gebeurd. De poorten van de distilleerderij zijn voor altijd gesloten. Ontdek nu een stukje tijdsgeschiedenis!
€ 5.412,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.732,84/Liter)
Imperial 32 jaar oud Director´s Special (The Single Malts of Scotland)
Zeldzame whisky uit de lang gesloten Imperial distilleerderij in het pittoreske Speyside. Bestel nu een stukje geschiedenis.
€ 663,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 948,56/Liter)
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud Oak Hogsheads Peated
Na maar liefst 25 jaar in het vat overtuigt deze whisky uit de gesloten Caperdonich distilleerderij met rijpe aroma's. Nu kopen!
€ 673,99
€ 505,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 722,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 472,99
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud
De aroma's van een kwart eeuw rijping komen uit de gesloten Caperdonich distilleerderij. Beveilig nu exclusief genot!
€ 586,99
€ 440,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 628,91/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 464,99