Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Mars Kasei White
Rijpe appels, honing en vanille: een elegante, toegankelijke blended whisky uit de Alpen van Nagano.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Glencadam 2012/2023 - 10 jaar oud Koval Bourbon Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De romige Glencadam kreeg een heerlijke Bourbonvatafwerking, voordat hij onafhankelijk in de fles werd gebotteld. Ontdek het nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Dragonjuice 10 jaar oud Batch #2 (Whisky Druid)
Ontketen de Draak: Supersterke, fruitige Dragonjuice. Verzeker uzelf van deze fruitige verleiding met diepgang!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glencadam Reserva de Porto Branco White Port Cask Finish
Ontdek de prachtige invloed van de nabehandeling in het witte portvat bij deze heerlijke Glencadam. Zorg snel dat u hem heeft!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Knockdhu 2008/2025 - 16 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butt #7 Cask Strength Collection (Signatory)
Fruitige Highlander met vanille, gedroogd fruit en fijne sherry-eik in krachtige balans. Bestel nu en geniet!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Sutherland 5 jaar oud Highland Blended Malt 2025 Edition (Thompson Bros.)
Ontdek de bijzondere wastextuur dankzij 73% Clynelish in deze Highland-blend. Zorg dat u nu uw exemplaar bemachtigt!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Kanosuke Double Distillery
De heerlijke aroma-compositie van twee Japanse distilleerderijen neemt u mee op een prachtige genotreis. Ontdek het nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 9 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De Linkwood met Oloroso Sherry Finish komt zonder koudfiltering en zonder kunstmatige kleurstoffen. Ervaar hem nu zelf.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Koval Bourbon Whiskey (biologisch)
Aangename bourbon in hoogwaardige biologische kwaliteit. Zorg nu voor een van de beperkte flessen!
€ 47,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 95,98/Liter)
Black Bull 30 jaar oud Faldo
In maar liefst 30 jaar ontwikkelden de aroma's van de Black Bull zich tot hun prachtige complexiteit en harmonie. Bestel nu!
€ 374,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 535,70/Liter)
Glenlossie 2013/2023 Small Batch No. 1 (Berry Bros. & Rudd)
Grijp uw kans op een zeldzame single malt uit de Glenlossie distilleerderij. Ontdek nu de Small Batch botteling.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Blair Athol 2011/2023 - 11 jaar oud Ivy in Tennessee Bourbon Hogshead No. 302118 Cask Noir (Brave New Spirits)
Ontdek Blair Athol van een nieuwe kant met deze onafhankelijk gebottelde lekkernij uit het bourbonvat. Bestel nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
North British 1995/2025 - 29 jaar oud Two Refill Hogsheads (James Eadie)
Exclusief: Slechts 361 flessen! 29 jaar gerijpt, Cask Strength. Alleen voor verzamelaars en kenners. Beveilig nu uw fles!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
CRN57° 12 jaar oud
Ontdek de smaak van de toekomst met fruitige frambozen- en chocolade-sinaasalaroma's! Probeer deze 12-jarige whisky nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Glen Grant 1998/2024 - 26 jaar oud Single Refill American Hogshead #59912 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Meer dan een kwart eeuw heeft de prachtige Glen Grant zijn schitterende aroma's kunnen ontwikkelen. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 287,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 411,41/Liter)
Mars Komagatake Japanese Spring
Deze whisky vertegenwoordigt de betoverende kersenbloesem van Japan met een fruitige en elegante smaak. Bestel nu voor genot.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 11904 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Intense 58,1% Vol. cask strength, heerlijke vanillearoma's en rijpe complexiteit krijgt u bij deze botteling. Zorg dat u deze niet mist!
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Tomintoul 2008 - 14 jaar oud White Port Cask Finish
14 jaar rijping en een heerlijke witte portwijnafwerking hebben de Tomintoul zijn volle smaak gegeven. Ontdek het nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Inchgower 2007/2026 - 18 jaar oud Refill Hogshead #801639 (James Eadie)
U geniet van maritieme elegantie met deze 18-jarige Single Cask in cask strength. Zorg nu voor uw zeldzame exemplaar.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Tomintoul 2010/2024 - 14 jaar oud Ex-Sherry Cask #TM1024 (Hidden Spirits)
Geniet van de romige sherryzoetheid van deze 14-jarige whisky, die volledig in sherryvaten heeft gerijpt en op cask strength is gebotteld. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Balblair 1996/2024 - 28 jaar oud Refill Bourbon Barrel Cask #413 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van de zeldzame 28-jarige Balblair met citrus- en honingtonen! Zorg dat u uw fles bemachtigt voor de beperking!
€ 353,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 505,70/Liter)
Craigellachie 2002/2024 - 21 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel #15602203 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
In maar liefst 21 jaar hebben de prachtige aroma's van de Craigellachie zich volledig kunnen ontwikkelen. Geniet er direct van!
€ 226,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 324,27/Liter)
CRN57° 18 jaar oud
De 18 jaar gerijpte Blended Malt verrast met tonen van limoen, bessen en noten. Verwen uzelf met deze traktatie.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Aultmore 2010/2024 - 13 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U geniet van pure Speyside-elegantie met deze 13-jarige Single Cask in cask strength. Beveilig nu uw uniek exemplaar online!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)