Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Daftmill 2011/2024 Winter Batch Release - sample (Tasting Circle)
De winterrelease van de seizoensgebonden distilleerderij Daftmill komt van een enkel veld van de eigen boerderij. Zeker doen!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Deanston 15 jaar oud Tequila Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Geniet van exotische aroma's uit de nabehandeling in geselecteerde tequilaflessen. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Amrut Fusion XI - sample (Tasting Circle)
Heerlijke compositie van topklasse uit verschillende vaten. Grijp de kans en proef deze premium druppel.
€ 21,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 733,00/Liter)
Kavalan Single Malt - sample (Tasting Circle)
Deze single malt whisky uit Taiwan overtuigt met zijn mooie balans van citrus, honing en noot. Probeer het nu.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Spey 2011/2022 - 11 jaar oud Hogsheads The-Unchillfiltered Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Met zijn natuurlijke kleur is deze onafhankelijk afgegeven Speysider een echt juweeltje. Probeer het snel!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Teaninich 2014/2022 - 8 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De nabehandeling in kleine rye whisky vaten zorgde voor een spannende aroma-variëteit. Absoluut proberen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Langatun Old Deer - sample (Tasting Circle)
De sherry- en chardonnayvaten geven de whisky zijn uitstekende veelzijdigheid. Probeer het nu zelf.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Benriach 10 jaar oud The Original Ten (5cl miniatuur)
Een perfecte balans van aroma's uit bourbon-, oloroso- en virgin oak vaten! Geniet nu van de miniatuur!
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Glenfiddich 14 jaar oud Bourbon Barrel Reserve - sample (Tasting Circle)
Zorg direct voor deze Bourbon Barrel Reserve en geniet van geweldige vanillearoma's uit de Speyside.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Chicken Cock Kentucky Straight Rye Whiskey
Ervaar de uitgebalanceerde Kentucky Rye met 95% rogge, krachtige specerij en romige vanille. Zo moet een Rye smaken.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Benriach 2013/2022 Malting Season Second Edition - sample (Tasting Circle)
Gemaakt met eigen gemout gerst en gerijpt in eerstgevulde bourbonvaten. Mis het niet!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Yamazakura Blended Whisky - sample (Tasting Circle)
Een milde en zachte blended whisky, die in zijn filigrane aroma's doet denken aan delicate kersenbloesems in de wind.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Hellyers Road Port Cask Select Casks - sample (Tasting Circle)
De Australische distilleerderij mengt twee geselecteerde vattypen. Neem deel aan het vanille-zoete smaakfeest.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Kavalan Distillery Select No. 1 - sample (Tasting Circle)
Een heerlijk zoet-fruitige Kavalan Single Malt Whisky voor een aantrekkelijke prijs. Nu kopen en genieten!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glen Scotia First Fill Bourbon Cask Signature Series - sample (Tasting Circle)
Geniet van prachtige karameltonen uit 1st Fill Bourbonvaten met de eerste uitgave van de Signature Series. Probeer het nu.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Tomintoul 2008 - 14 jaar oud White Port Cask Finish - sample (Tasting Circle)
14 jaar rijping en een heerlijke witte portwijnfinish hebben de Tomintoul zijn volle smaak gegeven. Ontdek het nu!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glen Garioch 2010/2022 - 11 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De 11 jaar oude Glen Garioch rijpte in prachtige Tokaji wijnvaten uit Hongarije. Probeer deze geweldige combinatie!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Kavalan King Car Conductor - sample (Tasting Circle)
Een complexe en tegelijkertijd ronde Single Malt uit de Taiwanese distilleerderij Kavalan. Grijp naar een succesvolle exotische whisky uit de wereld van whisky.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Nieuw
Old School Single Malt 45 jaar oud Tropical Fruit Edition Batch #2 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Een whisky van de oude school met ongelooflijke 45 jaar rijpingstijd, milde 43,3% vol. en exotische fruitnoten. Niet missen.
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)
– 50,01%
Heaven’s Door Straight Rye Whiskey
De nabehandeling in Franse eik zorgde voor de zachte en evenwichtige aroma's van deze heerlijke rye whiskey. Bestel nu!
€ 69,99
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
Glengoyne White Oak
Met aangename 48 % Vol. komen de zoete karamel- en fruitnoten in uw glas. Geniet nu in gezelschap!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Jura Bourbon Cask
Vers en fruitig benadrukken de ex-bourbonvaten perfect het karakter van de distilleerderij. Grijp snel en geniet gezellig.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Tormore 10 jaar oud Bourbon Barrels Blueprint Cask Program
Soepele Speysider met vanille, hazelnoot en mout – elegant gerijpt in Bourbon Barrels, rond en harmonisch. Probeer het snel!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Hyde No. 6 Special Reserve
De Hyde No. 6 'President's Reserve' is een gelimiteerde gedenkausgave. Zorg dat u nu een fles van deze Ierse blend bemachtigt!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)