Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Teeling Single Potstill 2022
Ongefilterde aroma's en een natuurlijk karakter kenmerken de onweerstaanbare fruit- en kruidennoten. Verwen uzelf met deze genot!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Macallan Classic Cut Limited Edition 2025
Ook deze jaargang plaatst ongebruikelijke bourbonvaten naast de geliefde sherrynoten. Bestel en vergelijk.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Jura 18 jaar oud
Typische single malt met een rode wijnfinish. Vol en volwassen na 18 jaar rijping. Zorg dat u een fles van deze exclusieve druppel bemachtigt.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Balvenie 16 jaar oud French Oak Pineau Cask Finish
Intense fruitaroma's uit de meermaandelijkse nabehandeling in Franse Pineaufusten. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
– 20,00%
Inchmurrin 10 jaar oud In The Deep 1st Fill Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
De exclusieve botteling verrast met indrukwekkende cask strength en ongelooflijke diepte in smaak. Bestel snel.
€ 89,99
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 70,99
– 16,00%
Isle of Raasay 2018/2023 Distillery of the Year Quercus humboldtii Finish Special Release
Een bijzondere vatcombinatie voor een bijzondere gelegenheid. Vier nu met Raasay de winst van de Schotse Whisky Awards!
€ 89,99
€ 75,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 78,99
Bruichladdich The Classic Laddie
De klassieker van Islay, gemaakt van 100% Schotse gerst en geheel zonder rook. Bestel nu deze krachtige single malt.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
– 20,00%
Amahagan Edition No. 1 Blended Malt
Een heel bijzondere Malt uit Japan! Ontdek nu al hoe de Single Malt Whiskys van Nagahama zullen smaken.
€ 78,99
€ 63,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 90,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 52,99
Kavalan Distillery Select No. 1
Een heerlijk zoet-fruitige Kavalan Single Malt Whisky voor een aantrekkelijke prijs. Nu kopen en genieten!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
– 22,00%
Benriach 2022 Malting Season Second Edition
De tweede editie van de Malting Season – met de hand vervaardigd - biedt romige zoetheid en elegante fruittonen. Nu kopen!
€ 100,99
€ 78,77
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,53/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 67,99
Caperdonich 1969/2020 - 50 jaar oud Cask No. 3253 Rarest of the Rare (Duncan Taylor)
Deze fles belichaamt de grandioze stijl van een lang vervlogen tijdperk. Bestel en geniet nu van deze luxe single malt.
€ 10.983,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.691,41/Liter)
Fettercairn 12 jaar oud
Deze 12 jaar oude single malt whisky komt uit bourbonvaten. Geniet van deze fruitige, milde Fettercairn met fijne specerijen!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Millstone 2016/2022 - 100 Rye Whisky
De uitzonderlijk goede rye whisky in krachtige drinksterkte komt uit Nederland! Nu inslaan en genieten.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Glenfiddich 23 jaar oud Grand Cru
De 23-jarige Grand Cru uit de Speyside straalt Franse levensvreugde uit. Bestel nu!
€ 294,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 421,41/Liter)
Deanston Kentucky Oak
Een lichte zoete whisky van Deanston, gerijpt in eiken vaten uit Kentucky. Bestel nu en geniet!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Singleton of Dufftown 18 jaar oud met cadeauverpakking
Een zoete, kruidige single malt met solide 18 jaar rijping. Het perfecte cadeau voor uw dierbaren of voor uzelf!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
– 1,80%
Roseisle 14 jaar oud Harmonic Grace Special Release 2025
Geniet van pure genot: Roseisle 14 overtuigt met complexe aroma's dankzij innovatieve vatrijping! Ontdek het nu!
€ 166,99
€ 163,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 234,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 166,99
Jack Daniels Sinatra Select (liter)
Sinatra Select is een zoete en zacht rokerige hommage aan Frank Sinatra. Bestel, geniet en luister naar "My Way" - onbeschrijflijk!
€ 145,99
Benriach 2014/2024 - 9 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De nabehandeling in Hongaarse wijnvaten bracht heerlijk zoete en exotische tonen in de rijpe Benriach. Koop nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 20,00%
Benriach 1997/2021 - 24 jaar oud Single Rum Barrel No. 7776 Cask Edition
De rijke kleur en verleidelijke zoetheid danken deze goudglanzende Benriach aan de rijping in het rumvat. Probeer het nu!
€ 570,99
€ 456,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 652,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 551,99
– 10,00%
Roseisle 12 jaar oud Origami Kite II Special Release 2024
Een prachtig gerijpte en zachte single malt. Zorg dat u nu de tweede botteling van de Roseisle Distillery bemachtigt.
€ 150,99
€ 135,89
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 116,99
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak (franz. Etikett)
Amerikaanse en Europese eik completeren samen deze 12-jarige Glenlivet. Nu in Franse stijl kopen.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Green Spot Chateau Montelena Wine Finish
Een unieke Single Pot Still whisky uit Ierland met een finish in wijnvaten en rijping in bourbon- en sherryvaten. Geniet nu van zoet-kruidige aroma's!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Glenrothes 18 jaar oud
De Soleo Collection is volwassen! Een Speyside die zich tussen zoete vanille en frisse gember bevindt. Probeer het nu!
€ 179,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 257,13/Liter)