Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Hyde No. 6 Special Reserve (nieuw)
De Hyde No. 6 „President’s Reserve“ is een gelimiteerde herdenkingseditie. Zorg dat je nu een fles van deze Ierse blend in huis haalt!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Wild Turkey 101 Proof Bourbon Whiskey (liter)
De wilde melange van vanille, kandijsuiker en leer betovert bourbon-fans over de hele wereld. Probeer het uit.
€ 38,99
Cardhu 15 jaar oud
Geniet van de rijpere Cardhu na een rijke lunch als dessert.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
– 20,00%
Slyrs 3 jaar oud Batch 3 (That Boutique-y Whisky Company)
Bayerische whisky in een onafhankelijke Britse botteling. Bestel nu deze uitzonderlijke whisky.
€ 78,99
€ 63,19
Inhoud: 0.5 Liter (€ 126,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 71,99
Macallan Vibrant Oak The Harmony Collection
In samenwerking met Cirque du Soleil is deze bijzondere whisky ontstaan ter gelegenheid van het 200-jarig jubileum van de distilleerderij. Bestel snel.
€ 221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 317,13/Liter)
Glenrothes 12 jaar oud
Als u van milde, fruitige aroma's houdt, dan komt u bij deze 12-jarige Glenrothes-uitgave volledig aan uw trekken. Absoluut proberen!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Hyde No. 4 Presidents Cask Rum Finish (Irland)
Zacht, vol en langdurig. Een volumineuze whiskey die een zoete afdronk in rumvaten heeft mogen ervaren. Grijp je kans!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Jim Beam Double Oak - Twice Barreled
Een intense en complexe bourbon, die zich kenmerkt door een bijzondere balans. Bestel nu!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
– 15,00%
AGOT Basque Single Malt Whisky Pioneer Edition
Proef deze exotische single malt uit het Baskenland, gerijpt in bourbon- en Rioja Alavesa-vaten. Grijp nu je kans!
€ 51,99
€ 44,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 63,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 51,99
Yamazaki Golden Promise
Ga op een fruitige, zoete aroma-reis naar het verre Japan met deze prachtige single malt. Bestel nu!
€ 662,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 947,13/Liter)
Glenlivet Caribbean Reserve
Bestel nu en trakteer uzelf op een tropische korte reis. Fruit-, karamel-, vanille- en honingmeloenaroma's wachten op u.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
– 20,01%
World Whisky Blend (That Boutique-Y Whisky Company)
Een "Wereld Whisky" voor elke gelegenheid, waar ter wereld je ook bent! Perfect om te mixen of puur van te genieten. Probeer het snel!
€ 32,99
€ 26,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 32,99
Redbreast 21 jaar oud
Een echte zeldzaamheid: Een tropisch-fruitige Single Pot Still Whiskey met fijne noten van noten en delicate specerijen. Bestel nu!
€ 226,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 324,27/Liter)
Michters Unblended American Whiskey
Goudgele unblended American whiskey van Michters. Deze nootachtige, zoete whiskey uit Kentucky belooft het hoogste genot!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
anCnoc 16 jaar oud Rich & Sweet
Fruitige, zoete Highland Malt met appel, honing en vanille – elegant gerijpt in ex-Bourbonvaten. Bestel nu en proef!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Scapa 21 jaar oud
Ervaar 21 jaar gerijpte smaak in deze intense single malt van de Orkney-eilanden! Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 295,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 422,84/Liter)
Tomatin Cask Strength
In volle vatsterkte biedt deze whisky de geconcentreerde essentie van Tomatin. Geniet er nu zelf van.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Seagrams VO Canadian Whisky (Kanada)
Verken de diversiteit van Canadese whisky's. Deze blend toont de zachte en toch kruidige mix van Canadese whisky's.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Old Parr 12 jaar oud Blended Scotch Whisky Travel Retail (liter)
Ervaar een geweldige balans van milde smaken in deze 12 jaar oude blend. Bestel nu en geniet samen met je dierbaren!
€ 48,99
– 30,00%
Chichibu Ichiros Malt & Grain Blended Whisky Limited Edition 2020
De Ichiro's Malt & Grain uit Japan is ontstaan onder leiding van Ichiro Akuto - de mastermind achter de Chichibu distilleerderij. Een uiterst spannende blend.
€ 2.839,99
€ 1.987,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.839,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.688,99
Chichibu 2016 Single Ex-peated Bourbon Barrel #7076 Collection Foundations
Zachte rokerige accenten dankt deze Japanse single malt aan de voorbevochtiging van het bourbonvat waarin hij rijpte. Ontdek het nu!
€ 487,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 697,13/Liter)
The Dubliner Irish Whiskey Bourbon Cask
De juiste whiskey voor alle Dublinfans. Een fijne, evenwichtige Irish Whiskey met heerlijke, zoete aroma's. Grijp nu uw kans!
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
The Pogues Streams of Whiskey
Fruitige Ierse whiskey, volle smaak uit Engeland en heerlijke bourbonaroma's. Ontdek nu de verrukkelijke blend!
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Glenfiddich 15 jaar oud Our Solera Fifteen Limited Edition Design
Harmonieuze smaak uit 15 jaar rijping in drie verschillende vatsoorten. Bestel nu de gelimiteerde design-editie.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)