Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Arran Robert Burns Single Malt
Een aromatisch gedicht: De speciale editie ter ere van de Schotse dichter Robert Burns. Bestel direct een fles.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Arran 18 jaar oud
Een prachtig gerijpte Arran Single Malt met een indrukwekkende natuurlijke kleur. Bemachtig nu deze topwhisky!
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Glenmorangie 15 jaar oud The Cadboll Estate Batch No. 2
Romig en zoet - het distilleerkarakter van Glenmorangie, afgerond door de rijping in Amerikaanse bourbonvaten. Probeer het nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Macallan Amber Meadow The Harmony Collection
De luxe botteling is ontstaan in samenwerking met Stella en Mary McCartney en is slechts beperkt beschikbaar. Bestel snel.
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
Glentauchers 2006/2024 - 18 jaar oud (Thompson Bros.)
Een heerlijke melange van citrus en granen, gebotteld door de Thompson Bros. Grijp nu je kans en geniet.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Rosebank 1991/2023 - 31 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 2122 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongefilterde aroma's en natuurlijke kleurpracht krijgt u bij deze onafhankelijke botteling in uw glas. Grijp nu uw kans!
€ 2.433,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.477,13/Liter)
– 10,00%
Mortlach 1988/2021 - 33 jaar oud Refill American Hogshead No. 4594 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Fassstark en ongefilterd komen de prachtige aroma's van maar liefst 33 jaar eenmalige vatrijping in uw glas. Bestel nu!
€ 1.018,99
€ 917,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.310,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 875,99
West Cork Small Batch Single Malt Virgin Oak Cask Finish
Een lichte ervaring met kruidige eik in de afdronk. Probeer deze Ierse creatie.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Scapa 10 jaar oud
Ontdek het karakter van Scapa met deze 10 jaar oude, tropisch fruitige botteling. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Redbreast 12 jaar oud (nieuw)
Een in de letterlijke zin bekroonde Ierse Single Pot Still whisky. Bestel nu en geniet!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Wild Turkey Rare Breed
Zeldzame tabaksnoten, delicate bloemen en mooi gebalanceerde fruitaroma's bepalen het bouquet. Zeldzaam mooi.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glenlivet 13 jaar oud First Fill American Oak
Floraal-fruitige aroma's uit geweldige 13 jaar rijping. Haal nu de smaak uit deze populaire whiskyregio in huis!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
– 25,00%
Box Whisky Early Days Batch 001 (Schweden)
Ontdek de nieuwe Box Distillery uit Zweden met de eerste botteling voor de Europese markt.
€ 119,99
€ 89,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 179,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 119,99
Macallan Classic Cut Limited Edition 2023
Deze hoogprocentige botteling toont aan dat The Macallan voortdurend op zoek is naar het buitengewone. Bestel nu.
€ 157,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 225,70/Liter)
Tobermory 12 jaar oud
Nieuwe klassieker van Mull. Ontdek de romige Tobermory-stijl hier aangevuld met frisse perziktonen. Verleidelijk goed.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Highland Journey Blended Malt (Hunter Laing)
Ga op reis naar de Schotse Highlands en ontdek deze uitzonderlijke compositie. Bestel nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Tomatin Legacy
Door de rijping in bourbon en virgin oak vaten een genot voor zowel beginners als gevorderden! Prijs-tipp!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Craigellachie 23 jaar oud
De zoet-kruidige 23-jarige. Laat deze Malt niet aan u voorbijgaan.
€ 281,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 402,84/Liter)
Glasgow Malt Riot Blended Malt Vat No. 6
Op de barricades met de Riot Malt! Proost met een wildliefhebbende Blended Malt uit Glasgow. Bestel nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Bushmills Bourbon Cask The Steamship Collection #3 (liter)
Gerijpt in 1st Fill #3 Char Kentucky Bourbon vaten voor bijzonder zoete honing- en vanilletonen: Heerlijk. Mis het niet!
€ 47,99
West Cork Small Batch Single Malt Rum Cask Finish
Gefinisht in Panamese rumvaten komen hier bijzonder romige en zoete aroma's tot hun recht. Een perfecte dram voor zwoele zomeravonden.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Convalmore 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze schat uit de tijd vlak voor de sluiting van de distilleerderij. Bestel nu de extreem zeldzame fles.
€ 2.697,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.854,27/Liter)
Loch Lomond Signature
Een blended Scotch uit slechts één distilleerderij? Loch Lomond laat zien hoe goed dat smaakt. Bestel nu dit uitzonderlijke talent!
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Balvenie 2009 - 14 jaar oud Bourbon Barrel No. 8914 A Collection of Curious Casks
14 jaar mocht dit verfijnde enkel vat rijpen, voordat de prachtige aroma's ongefilterd in de fles kwamen. Direct kopen!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)