Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
– 16,00%
Glenwyvis 2019/2023 Vintage Distillation Batch No. 01/19
Gebrand uit winter- en zomergerst en gerijpt in vijf verschillende vatsoorten. Bestel nu voor een uitgebalanceerd whisky-genot.
€ 68,99
€ 57,95
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 48,99
Paul John Brilliance
Ervaar prijswinnende exotiek met Paul John Brilliance uit Goa. Geniet nu van de unieke vanille-houtnoot!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Cutty Sark Blended Scotch
Een interessante blend met een lange traditie voor een aantrekkelijke prijs. Neem mee en geniet.
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
BVB Whiskey 09 Borussia Dortmund
Intense smaak van vanille en karamel uit verse eiken vaten. Een must-have voor alle BVB-fans, bestel nu.
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
Loch Lomond 14 jaar oud
Ongefilterd whisky-genot met rijpe fruittonen en zoete kaneelaccenten. Geniet nu van goed gerijpte whisky.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Tomatin 18 jaar oud
18 jaar, met sterke 46% Un-Chillfiltered en met zoete Oloroso-sherryfinish overtuigt deze Tomatin op alle fronten. Houdt u van complexe whisky's? Grijp dan snel uw kans!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Balblair 15 jaar oud
Een romige Balblair met een fruitig-kruidige tegenhanger in stralend amber. Bestel nu en geniet.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Auchentoshan American Oak met cadeauverpakking
Driemaal gedistilleerd en uitsluitend gerijpt in Amerikaanse bourbonvaten. Geniet van de zachte Auchentoshan-smaak.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Dalmore The Quintet
Decadente weelde biedt de Dalmore Quintet. Prachtig georkestreerd finish in vijf verschillende vaten. Zorg nu voor uw fles!
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Roseisle 12 jaar oud The Origami Kite Special Release 2023 (200 ml)
Langverwacht - de eerste single malt whisky van de Roseisle Distillery. Probeer het nu in de kleine fles.
€ 52,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 264,95/Liter)
Fettercairn Vanguard
De zorgvuldige rijping in vaten geeft de whisky exotische fruittonen en verleidelijke vanille. Voeg het direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Roseisle 12 jaar oud The Origami Kite Special Release 2023
Lang en vol verlangen verwacht - de eerste single malt whisky van de Roseisle Distillery. Zorg snel voor een van de edele flessen.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Lochlea 2018/2025 - 7 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels
Geniet van 7 jaar rijping in 1st Fill Bourbon Barrels voor pure smaak! Ontdek de ongeëvenaarde aromavariëteit van Lochlea!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Eigashima Akashi Blue Label
De Japanse nationale drank sake inspireerde deze blended whisky. Probeer hem nu in een aangename drinksterkte van 40%.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Knockando 12 jaar oud ohne GP
Geniet van 12 jaar gerijpte aroma's uit Speyside met amandeltonen. Probeer Knockando en ervaar traditie!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
– 20,00%
Glen Garioch 31 jaar oud Angus The Thanes Series The Macbeth Collection (Elixir Distillers)
Een eerbetoon aan de theaterkunst is niet alleen de prachtige illustratie, maar ook de heerlijke aroma-compositie. Koop nu!
€ 841,99
€ 673,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 962,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 786,99
Glenfiddich 15 jaar oud Our Solera (nieuw)
Harmonieuze smaak na 15 jaar rijping in drie verschillende vatsoorten. Bestel nu deze klassieker.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glenkinchie 12 jaar oud
Geniet van een soepele, zachte Single Malt Whisky!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Jack Daniels Gentleman Jack
Als een gentleman schenkt u uzelf een dram van deze Jack Daniels in en ervaart u puur genot. Bestel nu!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Wheat Whiskey Distillers Select
Bij ons zeldzaam: Een aromatische en fruitige Straight Wheat Whiskey van Woodford Reserve. Bestel direct!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Johnnie Walker Red Soul
Ontdek zachte fruittonen zonder rook voor een bijzonder milde smaakervaring. Direct in de winkelwagentje plaatsen.
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
– 15,00%
Cambus 31 jaar oud First Ghost The Macbeth Collection (Livingstone)
Ontdek met deze Single Grain de eerste uitgave van de nieuwe Ghosts-serie in de Macbeth Collection. Wees er snel bij.
€ 333,99
€ 283,89
Inhoud: 0.7 Liter (€ 405,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 283,99
– 10,00%
Yuza Second Edition 2022
Veelzijdiger, dieper en nog luxueuzer dan de eerste editie van de opkomende ster uit Japan. Bestel nu de fassstärke.
€ 242,99
€ 218,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 312,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 226,99
Bowmore 30 jaar oud 45,1 % Vol.
Ongelooflijke 30 jaar gerijpt in de beste bourbon- en sherryvaten van Bowmore. Geniet van deze luxe met elke druppel.
€ 2.593,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.705,70/Liter)