Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Arran Robert Burns Blended Scotch in een tube
Duik nu in de Schotse cultuur met deze heerlijke blend ter ere van de dichter Robert Burns. Gewoon bestellen!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Okami 4 jaar oud Mizunara Casks Finish
Ontdek Japanse malt whisky met eenjarige naverf in kostbare Mizunara-eiken vaten. Grijp nu je kans!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Togouchi Rum Cask Finish
U geniet van milde tropische zoetheid dankzij de bijzondere rum-vatafwerking. Bestel deze Japanse whisky nu!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Clonakilty Double Oak Cask
De rijping in bourbon- en voorheen ongebruikte vaten geeft de Ierse whisky zijn bijzonderheid. Bestel en geniet.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Copperworks 3 jaar oud Batch 2 USA Series (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de veelzijdige wereld van Amerikaanse whiskeys met deze intense botteling van Copperworks. Koop nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Nikka Yoichi Discovery Non-Peated 2021
In de Discovery Serie draaien Yoichi en Miyagikyo hun rookstijlen om: Hier kunt u een niet-rokerige Yoichi proeven. Bestel snel!
€ 296,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 424,27/Liter)
Amrut Fusion XI
In de mooie fles schuilt een heerlijke compositie van verschillende vaten. Zorg dat u deze blikvanger nu in handen krijgt!
€ 318,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 455,70/Liter)
Glenmorangie A Tale of Ice Cream
De bourbon- en speciaal gebrande vaten benadrukken de zoete en romige stijl van de distilleerderij perfect. Ervaar het nu.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Roseisle Origami Kite II 12 jaar oud Diageo Special Releases 2024 (200 ml)
Ervaar de harmonieuze smaak van de 12 jaar oude Roseisle. Pak uw fles en voel de kunst!
€ 49,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 249,95/Liter)
Chivas Regal 13 jaar oud Extra Tequila Cask Finish
Een geweldige Scotch met een nabehandeling in tequilaflessen wacht hier op u. 13 jaar oud en aangenaam zacht. Grijp nu uw kans!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Milton 1949/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De huidige Strathisla Distillery heette tot 1951 Milton Distillery. Zorg dat u deze uiterst exclusieve Single Malt bemachtigt.
€ 44.015,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62.879,99/Liter)
Ardmore 1987/2022 - 35 jaar oud Refill American Hogshead No. 2898 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Indrukwekkende aroma's, heerlijke intensiteit en een edele houten verpakking. Verzeker uzelf nu van deze luxueuze single malt!
€ 1.175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.679,99/Liter)
Longmorn 1966/2021 First Fill Sherry Butt No. 609 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De prachtige mahoniebruin en de schitterende aroma's getuigen van de lange 53 jaar rijping. Bestel nu!
€ 7.704,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 11.007,13/Liter)
New Zealand The Oamaruvian Revolution
De eerste Single Malt die door de New Zealand Whisky Company zelf is gedistilleerd en gerijpt. Deze mag u niet missen.
€ 71,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 143,98/Liter)
Proper No. Twelve 4 jaar oud
Zacht en mild stroomt de driemaal gedistilleerde Ierse whiskey over de tong. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje en geniet.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Glencadam Reserva Andalucía Oloroso Sherry Cask Finish
Romig en soepel maakt deze Highland whisky zich prachtig als Everyday Dram. Laat u verleiden.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Chivas Regal 18 jaar oud The Gold Signature met cadeauverpakking
Elke druppel van deze uitstekende whisky rijpte minimaal 18 jaar in verfijnde eiken vaten. Bestel nu en geniet.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Mackmyra Mack
Wie de Zweedse Mackmyra wil leren kennen, begint hier en ontmoet de typische vanille- en anisaroma's.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Kilchoman Coull Point
Zoet-fruitige aroma's uit sherry- en bourbonvaten harmoniseren prachtig met de krachtige turf. Geniet er direct van!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Nikka Coffey Malt Whisky set met 2 glazen
Ontdek de unieke Nikka Coffey Malt Whisky in het elegante cadeaupakket! Bestel nu en verheug u op een bijzondere smaakervaring!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Macallan 15 jaar oud Colour Collection
Macallan 15 – zacht & veelzijdig: Gebak, vanillecrème & perzik met kruidige eikenafwerking. Bestel nu!
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
Tokinoka Blended Whisky
Ontdek Japan nu met deze hoogwaardige, fruitig-zoete blend. Koop nu en geniet!
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Nikka Coffey Grain Whisky met 2 glazen
Geniet van de unieke, milde Nikka-smaak dankzij de Coffey Still! Zorg dat u uw set met 2 glazen nu bemachtigt!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Craigellachie 19 jaar oud
Sappige vruchten komen ongefilterd in uw glas. Ontdek nu de 19-jarige Craigellachie!
€ 216,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 309,99/Liter)