Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Mosstowie 1973/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng beperkt, grijp je kans zolang deze beschikbaar is.
€ 1.832,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.618,56/Liter)
Littlemill 1989/2023 - Over 30 Years Hogshead No. 29 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Whisky uit een andere tijd. Beleef meer dan 30 jaar gerijpte single malt uit de in 1992 gesloten distilleerderij. Grijp uw kans!
€ 1.054,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.507,13/Liter)
Benromach 1998/2024 - 25 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 197 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een kwart eeuw in het eerstgevulde bourbonvat zorgde voor de intense vruchten. Verwen uzelf met deze kunstzinnige botteling!
€ 619,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 885,70/Liter)
Strathisla 1997/2022 - 25 jaar oud Refill Hogshead No. 78844 Artist #12 by LMDW
Ontdek deze luxueuze Speyside-single malt voor uw kostbare collectie. Verwen uzelf nu met deze grandioze druppel.
€ 812,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.161,41/Liter)
Glen Moray Chardonnay Cask Finish
Speyside ontmoet Bourgondië. Ervaar wat een witte wijnfinish met een Speyside whisky doet. Grijp nu je kans!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Skibbereen Eagle Blended Irish Whiskey
Ierlands heerlijke en ongefilterde aroma-compositie voor u. Proef nu de zachte balans van toffee en verse vruchten.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Glenrothes Whisky Maker's Cut
Wie de gouden snede in whisky zoekt, heeft deze hier gevonden!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Bakers 7 jaar oud Single Barrel 107 Proof
Deze sterke whisky met aangename zoetheid is verrassend veelzijdig. Geniet puur of mix eersteklas cocktails.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Fettercairn Warehouse 14 Batch No. 1
Elke release van de Warehouse Collection toont een unieke kant van Fettercairn. Ontdek nu deze prachtige botteling!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Jura Cask Editions American Bourbon Cask
U geniet van fruitige vanille- en karameltonen dankzij de rijping in bourbonvaten. Bestel deze Jura whisky nu.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Old Grand Dad 80 Proof (liter)
Duik in de wereld van bourbon met deze Amerikaanse klassieker, een High-Rye Bourbon met zoet-kruidige aroma's. Bestel nu.
€ 35,99
Bladnoch 13 jaar oud Bourbon Whiskey Cask The Galloway Collection
Geniet van 13 jaar gerijpte kwaliteit met unieke honing- en citrusnoten! Ontdek de Galloway Collection!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Okami 8 jaar oud Mizunara Casks Finish
Met milde drinksterkte en fruitig-zoete smaak uit bijzondere naverijping - bestel nu Malt Whisky uit Japan.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Evan Williams 2016/2024 Single Barrel
Fijne zoetheid, rijpe eik en specerijen verenigen zich in deze elegante Kentucky Bourbon uit het eenzelfass. Bestel nu direct!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
The Singleton of Glendullan 14 jaar oud The Silken Gown Diageo Special Releases 2023 (200 ml)
Ervaar de luxueuze Singleton 14 jaar met fluweelachtige fruit- en honingtonen. Geniet nu van een glas van deze elegantie!
€ 55,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 279,95/Liter)
Ezra Brooks 99 Proof
Overtuigt met heerlijke vanille- en karameltonen, evenals een geweldige prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu en geniet!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Aberlour A'Bunadh Alba Bourbon Oak Barrels Batch #009
Ervaar pure traditie en intense smaak in elke slok! Bestel nu uw Aberlour A'Bunadh Alba.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Glencraig 1976/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng beperkt, grijp snel als hij beschikbaar is.
€ 1.516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.167,13/Liter)
Loch Lomond The Original Triple Oak
Drie verschillende vattypes, een milde 40% vol. en een vleugje rook geven deze original zijn complexe smaak. Koop nu.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Arran Quarter Cask The Bothy Cask Strength
Een prachtige single malt uit de Arran Range. Volledig natuurlijk en dus ook in vatsterkte! Bestel nu en geniet.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bains Single Grain
Het Zuid-Afrikaanse klimaat zorgt voor een versnelde rijping en de onmiskenbare zachte en soepele smaak. Probeer het.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Ichiros Malt & Grain - Blended Whisky
De Ichiro's Malt & Grain uit Japan is ontstaan onder leiding van Ichiro Akuto - de mastermind achter de Chichibu distilleerderij. Een uiterst spannende blend.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Canadian Club 12 jaar oud Classic
De populaire blended whisky uit Canada rijpte 12 jaar in uitgebrande eiken vaten. Bestel en geniet met al uw zintuigen.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Deanston 15 jaar oud Tequila Cask Finish
Geniet van exotische aroma's uit de nabereiding in geselecteerde tequilaflessen. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)