Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Rosebank 2023 - 32 jaar oud Release 3
Langdurig, 32 jaar, ontvouwden de aroma's van de fruitige Rosebank zich tot hun volle complexiteit. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 2.411,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.445,70/Liter)
Arran Port Cask Finish
In balans en veelzeggend. Ervaar zelf de Arran Port Cask Finish.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Arran Amarone Cask Finish
Italiaans temperament komt tot uiting in de Arran Amarone. Ervaar zelf deze kwaliteits-malt.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Highland's Friends (liter)
Ontdek de smaken van Schotland met deze heerlijke Blended Scotch. Koop nu als literfles en deel met vrienden!
€ 18,99
Slyrs Champions Malt Whisky FC Bayern München Edition
De perfecte samenwerking van twee Beierse originalen resulteerde in deze Champions Malt. Niet alleen voor fans van FC Bayern een genot.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Teeling 15 jaar oud Singel Grain Sauvignon Blanc Casks Finish
Gemaakt van 95% maïs en met 12 maanden naveroudering in Sauvignon Blanc-vaten. Bestel en ontdek heerlijke grain.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glencadam 18 jaar oud
Volwassen single malt whisky. Fruitig, zacht en met mooi ontwikkelde eiken kruiden. Een genot.
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Oxford Rye Whisky #7 Easy Ryder
Gemaakt voor mooie momenten en gezellige samenkomsten. Geniet van heerlijke Rye Whisky uit Engeland. Bestel nu.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Agitator Argument: Sweet Toast
Sauternes ontmoet elegantie: Zoetheid, hout en innovatie in harmonie. Nu kopen!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Braes of Glenlivet 25 jaar oud
Ervaar heerlijke aroma's uit een kwart eeuw rijping. Haal nu deze geweldige Speyside Single Malt in huis!
€ 489,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 699,99/Liter)
Chichibu 2015/2022 Whisky Magazine Wine Koshu ex Chardonnay Cask No. 12509 Japanese Craft Whisky Collection
Spannende genot uit Japan komt prachtig tot zijn recht met een intensieve 62,3 % Vol. Bestel nu en ontdek!
€ 831,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.188,56/Liter)
Glen Grant 1951/2025 - 73 jaar oud First Fill Sherry Puncheon #2759 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Ervaar een uitzonderlijke whisky met deze 73 jaar oude Glen Grant uit 1951. Verzeker uzelf van deze zeldzame Gordon & MacPhail rariteit!
€ 10.576,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.109,99/Liter)
Rampur 2015/2025 - 10 jaar oud Ex-Bourbon Barrel #2611 Collection Itinéraires
Ontdek tropische aroma's en specerijen in de Indiase Single Malt Rampur! Beleef deze exotische cask strength nu!
€ 221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 317,13/Liter)
Greign 20 jaar oud
Deze oude Single Grain uit de Lowlands is een smaakreis waard. Bestel nu en geniet direct.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Rampur Select Special Release 2023
Een verre reis whisky van de voet van de Himalaya. Een verheven genot.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
The Quiet Man An Culchiste 12 jaar oud Irish Single Malt Whiskey met tube
Voor een rustige avond om te mijmeren en te genieten, kiest u deze 12-jarige Quiet Man Single Malt uit Londonderry.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
St. Kilian Classic
Zacht, fruitig en gewoonweg heerlijk. Bestel nu en geniet in gezelschap!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Glenlossie 10 jaar oud (Flora and Fauna)
Zachte, citrusachtige Speyside Single Malt - probeer hem uit!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glen Moray Our Classic
Licht, zacht en fruitig - uw perfecte instap in de wereld van single malt whisky. Geniet er direct van!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Sild Heritage 28 Pure Malt Whisky
Expeditie naar het noorden: Beierse distilleerkunst ontmoet het ruige Noordzeeklimaat van Sylt. Probeer nu Duitse whisky!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Glenmorangie 18 jaar oud The Infinita
Ontdek de 18 jaar oude Glenmorangie, in een combinatie van bourbon- en Oloroso sherryvaten. Grijp nu je kans!
€ 116,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 167,13/Liter)
Slyrs Malt Whisky im set met glas
Ontvang bij de heerlijke Slyrs Malt Whisky ook een hoogwaardig glas. Bestel nu en geniet van vele mooie uren.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Kavalan Bourbon Oak Matured
Heerlijk zoet en aromatisch dankzij de rijping in handgeplukte First Fill Bourbonvaten. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Old Pulteney 16 jaar oud Traveller's Exclusive
Deel van de Traveller's Exclusive serie en 16 jaar gerijpt in eiken vaten. Ontdek een uitgebalanceerde whisky met maritieme flair.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)