Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
1770 Glasgow Triple Distilled
Deze driemaal gedistilleerde single malt verwent u met bijzonder zachte aroma's. Bestel nu en verzeker uzelf van een fles.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glen Elgin 2006/2022 - 16 jaar oud Refill Hogshead (Master of Malt)
Geniet van 16 jaar gerijpte Glen Elgin met honing-ananas tonen! Zorg dat u een van de streng gelimiteerde flessen nu bemachtigt!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Mars Komagatake 01 Yori-Kiri Sumo Series 6 jaar oud American White Oak Cask #1964 Collection Itinéraires
Geniet van zeldzaam genot met Mars Komagatake! Exclusieve 6-jarige rijping, gelimiteerd tot 215 flessen. Beveilig nu!
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
West Cork Small Batch Single Malt Calvados Cask Finish
De Ierse West Cork met Calvados-finish. Appelaroma's verenigen zich met de typisch romige vanille. Grijp snel je kans.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Teeling Single Malt (Irland)
De rijping vond plaats in 5 verschillende wijnvattypen en zorgt voor frisse perziktonen en kruidige kruidnagelaroma's. Een fijne, evenwichtige druppel voor dagelijks gebruik.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Glendalough Calvados XO Finish
Zachte Ierse whiskey met een bijzondere gebakken appelnoot. Gewoonweg heerlijk! Bestel nu en proef zelf.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Crown Royal (liter)
De populaire blended whisky uit Canada in de grote literfles voor bijzonder langdurig genot. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 39,99
Kavalan Concertmaster Port Cask Finish (liter)
Zoete fruitaroma's uit de rijping in de beste portvaten. Bestel nu de grote fles voor bijzonder lange genietmomenten.
€ 67,99
American Bourbon Whiskey 10 jaar oud (That Boutique-Y Whisky Company)
Ga op een aroma-avontuur naar Amerika met deze rijpe bourbonwhiskey. Ontdek het nu!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Glentauchers 2011/2023 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 406 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Ervaar Glentauchers van een nieuwe kant in de heerlijk-intense, onafhankelijke botteling van Whisky Cellar. Bestel nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Miltonduff 1990/2022 Hogshead #3807 (Berry Bros. & Rudd)
Na meer dan 30 jaar rijping is de whisky prachtig harmonisch en in balans. Verwen uzelf met deze bijzondere fles.
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
Jack Daniels Old No. 7 (350ml) (nieuw)
Geniet van de klassieker uit Tennessee – in het kleine flesje perfect om te proeven of voor onderweg. Bestel nu.
€ 15,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 45,69/Liter)
Elijah Craig Small Batch 94 Proof (USA)
Small Batch variant van Elijah Craig, gebotteld met sterke 94 Proof - 47 Vol. - een intense ervaring uit Kentucky.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
West Cork First Fill Bourbon Single Malt
Een aangenaam zachte single malt whisky. Een klassieke Ier in de beste zin! Bestel nu en geniet van de First Fill rijping!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Auchroisk 10 jaar oud Bourbon Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Zeldzame single malt van de jonge Auchroisk distilleerderij in de Speyside. Bestel en geniet van heldere aroma's uit het bourbonvat.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Four Roses Small Batch (USA: Bourbon)
Een in de meest letterlijke zin bekroonde prijs-kwaliteit bourbon met milde kerstachtige aroma's.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Evan Williams Bottled in Bond 100 Proof
Het product van een seizoen, een distilleerderij en een distilleerder: Strikte eisen voor de Bottled in Bond Whiskey. Grijp nu uw kans.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Fettercairn 14 jaar oud
Heerlijke complexiteit uit 14 jaar rijping komt met aangenaam intense 46% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Bruichladdich 2004/2023 - 18 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 1434 (Rest & Be Thankful)
Ontdek een nieuwe kant van Bruichladdich in de onafhankelijke botteling. Beveilig nu een van de beperkte flessen!
€ 244,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 349,99/Liter)
Mars Maltage Cosmo
Een volle whisky die harmonieus de whiskytraditie van twee naties verenigt. Overtuig uzelf.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Tamnavulin White Wine Cask Edition Sauvignon Blanc Batch No. 060808
De vatinvloed vervult de zoete Tamnavulin met citrusnoten en een frisse sprankeling. Probeer gelijk een dram.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Brothers Bond Straight Bourbon Whiskey
Een amberkleurige whiskey met een zoet vanille-karamelaroma. Haal nu deze volle ervaring in huis!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
St. Kilian Scorpions - Rock Believer Single Malt Whisky
Beperkte editie voor rockfans! Authentieke, krachtige smaak van St. Kilian. Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Rebel 100 Kentucky Straight Bourbon
Geniet van de krachtige Straight Bourbon met zoete aroma's en intense smaak dankzij de verhoogde alcoholsterkte. Grijp uw kans!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)