Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Glenburgie 25 jaar oud Distillery Labels (Gordon & MacPhail)
Een kwart eeuw rijping zorgt voor prachtig complexe aroma's bij deze onafhankelijke botteling. Ontdek het nu!
€ 256,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 367,13/Liter)
Hellyers Road - 21 jaar oud Single First Fill Bourbon Barrel No. 3093.04 Collection Foundations
Lange 21 jaar gerijpte, Australische Single Malt in een hoogwaardige houten doos. Breng deze luxe in huis!
€ 552,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 789,99/Liter)
Glen Grant 1990/2021 - 30 jaar oud Octave Premium Cask No. 4427569 (Duncan Taylor)
Verzeker uzelf nu van deze spannende 30 jaar oude Single Malt Scotch van Glen Grant. Aromatische premium genot gegarandeerd!
€ 608,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 869,99/Liter)
The Glenlee Blended Scotch Batch No. 2
Fijne blended scotch met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu voor veelzijdig genot: puur, op ijs of in een cocktail.
€ 16,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 24,27/Liter)
Laizhou Finest Select
Geniet van fruitige romigheid door rijping in Chinese sterke wijnvaten. Zorg dat u deze whisky nu bemachtigt!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Bunnahabhain 1989/2024 - 34 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 5891 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongelooflijke 34 jaar mocht de Bunnahabhain zijn prachtige aroma's ontwikkelen. Bestel nu genot in een luxueuze houten doos!
€ 1.171,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.674,27/Liter)
Glentauchers 1990/2022 - 31 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 12488 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Natuurlijke kleurpracht en luxe houten verpakking maken deze single malt tot een echte blikvanger. Bestel nu!
€ 816,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.167,13/Liter)
Compass Box Orchard House
Deze gelimiteerde uitgave zit vol met fruitige streufruit-aroma's. Ontdek een vloeibare boomgaard. Bestel nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Black Bull Kyloe Blended Scotch
Geniet van deze blend puur, op ijs of in uw volgende cocktail. Voeg direct een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Tomintoul Tlàth
Een goede kennismaking met de wereld van whisky en de standaardrange van de Tomintoul distilleerderij. Geniet van een 'gentle dram'.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Mars Tsunuki 2023
Hoofdzakelijk gerijpt in bourbonvaten, verrast deze exotische single malt met krachtige en ongefilterde aroma's. Grijp uw kans!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Tamnavulin 2011/2024 - 13 jaar oud Moscatel Port Pipe (Cut Your Wolf Loose)
Ervaar de verfijnde Tamnavulin met Moscatel Port Finish. Grijp je kans en laat je verleiden door fruitige intensiteit!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Glen Garioch 2010/2022 - 11 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De 11 jaar oude Glen Garioch rijpte in prachtige Tokaji wijnvaten uit Hongarije. Proef deze geweldige combinatie!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Words Bourbon Cask #1592
Geniet van milde fruitige tonen uit het First Fill Bourbonvat van deze Founders Selection. Bestel nu online!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Lochside 1991/2023 - 31 jaar oud Refill Bourbon Barrel Cask #15194 Batch 23/006 The Recollection Series #2 (Gordon & MacPhail)
Ervaar exclusieve geschiedenis: Lochside 1991 Whisky! Beperkte flessen uit een gesloten distilleerderij. Verzeker uzelf van een stukje!
€ 1.933,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.762,84/Liter)
Craigellachie 2005/2024 - 18 jaar oud Bourbon Hogshead #315075 (Artful Dodger)
Ontdek rijpe honing- en appeltinten na 18 jaar rijping. Verzeker uzelf van deze op 330 flessen gelimiteerde single cask.
€ 83,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 167,98/Liter)
Speyside 1989/2020 - 30 jaar oud Blended Malt Refill Bourbon Barrel #4555 Artful Dodger
Ontdek een 30 jaar gerijpte Speyside-whisky, ongefilterd en puur. Beleef nu een bijzonder stuk whiskygeschiedenis!
€ 205,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 411,98/Liter)
Lindores 2018/2023 Single 1st Fill Bourbon Cask No. 180402 The Exclusive Cask
Deze onbewerkte single cask afvulling rijpte uitsluitend in een first fill bourbonvat. Bestel nu een van de slechts 236 beschikbare flessen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Glengoyne 24 jaar oud White Oak
Beperkte uitgave uit bourbon- en virgin oak-vaten met elegante fruitige tonen. Verzeker uzelf van deze luxueuze whisky.
€ 445,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 637,13/Liter)
Edradour 2003/2024 - 21 jaar oud Bourbon Barrels
Met ongelooflijke complexiteit en heerlijke intensiteit komen de rijpe Bourbonvataroma's in uw glas. Zorg snel voor een fles!
€ 384,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 549,99/Liter)
Glengoyne 15 jaar oud
15 jaar gerijpt in handgeplukte First Fill Sherry- en Bourbonvaten. Bestel nu en ervaar intense aroma's.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Tomatin 2011/2023 Bourbon Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een nieuwe interpretatie van Tomatin met deze onafhankelijke botteling van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Words Bourbon Cask #1639
U geniet van intense vanillenoten dankzij de Double-Oaked rijping. Bestel dit zeldzame unicum in cask strength nu.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Old School Single Malt 45 jaar oud Tropical Fruit Edition (Signatory)
Onvoorstelbare 45 jaar rijping zorgden voor de ongelooflijke complexiteit van de heerlijke tropenfruitaroma's. Geniet er gelijk van!
€ 500,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 715,70/Liter)