Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Dailuaine 2009/2025 - 15 jaar oud Cask #DU925 (Hidden Spirits)
Ervaar fruitige genot met deze 15-jarige Dailuaine in cask strength. Zorg dat u een van de slechts 283 flessen bemachtigt.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Bimber Apogee XII Pure Malt Whisky 12 jaar oud
Een fruitige en ronde Blended Malt van de Londense Craft Whisky Shooting Star Bimber. Bestel nu en geniet!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Starward 2018/2023 Stout Cask Projects
Deze moderne Australische whisky is de perfecte aanvulling op culinaire geneugten. Bestel direct en proef!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Gwalarn Celtic Blend
Intense genot uit Schotland, Duitsland en Frankrijk. Ontdek nu deze prachtige whiskycreatie!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Braeval 2014/2023 - 8 jaar oud Bourbon Cask No. 9900254 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Dankzij de intense 56,8 % Vol. komen de fruitige Bourbonvataroma's bijzonder goed tot hun recht. Koop nu en geniet!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Glen Spey 2008/2023 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ongefilterd, rijp en met een fruitig-notig sherryfinish komt deze Glen Spey in uw glas. Zorg snel voor een fles!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Tomintoul 21 jaar oud
De edele druppel rijpte in zorgvuldig geselecteerde bourbonvaten tot een bijzonder zachte whisky. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 261,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 374,27/Liter)
Tomatin 2008 - 13 jaar oud Oloroso and PX Sherry Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een prachtige symbiose van bourbon- en sherryvataroma's in perfecte drinksterkte. Beveilig nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Tomintoul 2001/2024 - 22 jaar oud Single Refill American Hogshead #6268 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Gordon & MacPhail brengt bijzonder lekkere eenmalige vatafvullingen naar u toe. Ontdek nu deze Tomintoul!
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Amrut Triparva Triple Distilled
De driemaal gedistilleerde single malt uit India komt met 50% Vol in perfecte drinksterkte. Breng de smaakbeleving naar huis!
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Linkwood 12 jaar oud Back to the Roots 1st Fill Tennessee Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Linkwood Back to the Roots: Kruidig en vanille uit het 1st Fill Bourbon Barrel in spannend Heroes-design. Probeer het nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Cotswolds Highgrove Evergreen
In samenwerking met de Cotswolds distilleerderij en het koninklijke landgoed Highgrove ontwikkelde uitgave in beperkte oplage. Kopen!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Balmenach 2011/2023 Single Hogshead No. 120 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek Balmenach van een nieuwe kant met deze heerlijk-intense, onafhankelijke botteling. Wees er snel bij!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud First Fill Bourbon Barrel #11898 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de Macduff 2009 in First Fill Bourbon met limoen en honing! Zorg dat u een van de slechts 210 wereldwijd beschikbare flessen bemachtigt.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Glenglassaugh 1986/2024 - 37 jaar oud Refill Bourbon Barrel No. 1218 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Met maar liefst 37 jaar rijping krijgt u hier een bijzonder complexe single malt in uw glas. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid!
€ 1.573,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.248,56/Liter)
Tomintoul 2009 - 14 jaar oud Cognac Cask Finish
Met aangename 46 % Vol. komen de rijpe en ongefilterde fruit- en vanillearoma's in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Glen Grant 31 jaar oud Batch 2 (That Boutique-y Whisky Company)
Ongelooflijke 31 jaar mocht deze populaire Speysider zijn prachtige aroma's ontwikkelen. Zorg nu voor een fles!
€ 449,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 899,98/Liter)
Fettercairn 2007/2022 - 15 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Ervaar pure Fettercairn-genot met deze 15-jarige Single Cask in cask strength. Bestel uw fles nu.
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Hellyers Road Port Cask Select Casks
De Australische distilleerderij mengt twee geselecteerde vattypen. Neem deel aan het vanille-zoete smaakfeest.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50274 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar 30 jaar gerijpte Imperial Whisky met intense aroma's! Zorg dat u een van de beperkte flessen nu bemachtigt.
€ 750,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.072,84/Liter)
Inverleven 1985/2023 - 38 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 563 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
38 jaar rijping en indrukwekkende drinksterkte brengen u een prachtig complexe ervaring in het glas. Zorg nu voor een fles!
€ 2.438,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.484,27/Liter)
Auchroisk 1993/2025 - 31 jaar oud Refill American Hogshead #552053 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar zeldzaam genot met Auchroisk 31: 137-flessen, rijpe exclusiviteit! Beveilig nu uw Single Malt!
€ 897,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.282,84/Liter)
Braes of Glenlivet 1975/2021 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Braes of Glenlivet - tegenwoordig bekend als Braeval en zeer zeldzaam als Single Malt verkrijgbaar. Verzeker uzelf van deze luxe fles.
€ 4.568,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.527,13/Liter)
Imperial 1989/2025 - 35 jaar oud Aficionado (Murray McDavid)
Ervaar exclusief genot met deze 35-jarige zeldzaamheid uit de gesloten Imperial Distillery. Beveilig nu!
€ 896,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.281,41/Liter)