Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Eden Mill Bourbon Casks
Florale aroma's uit de Schotse Lowlands harmoniseren prachtig met fruit en vanille uit het bourbonvat. Geniet er direct van!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Inchgower 2007/2021 - 13 jaar oud Bourbon Hogshead #800919 Artful Dodger
Geniet van de intense smaak van tropisch fruit en gember! Ontdek nu het krachtige karakter van de Inchgower 2007/2021.
€ 68,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 137,98/Liter)
Glann Ar Mor 2014/2025 - 10 jaar oud Journal des Kirsch French Single Malt Whisky (Celtic Whisky Distillerie)
Ervaar Glann Ar Mor: Exclusieve, maritieme Single Malt uit 224 flessen! Verzeker uzelf van een stukje kustkwaliteit.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Glencadam 15 jaar oud
Ervaar de elegante smaak van 15 jaar Ex-Bourbon rijping. Bestel deze Schotse geheimtip!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Slyrs Single Malt Classic geschenkset met glas
De klassieker uit de distilleerderij in Oberbayern. Nu in een mooi set met glas te bestellen - om cadeau te geven of uzelf te verwennen.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Blender 22 Single Blended Whisky
Ervaar milde fruittonen met deze zeldzame Single Blended Whisky uit China. Zorg dat u nu uw exemplaar bemachtigt.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Glengoyne 21 jaar oud
Een exclusieve sherry-dram met aroma's van honing, fruit en kaneel, die u een kerstcake in uw glas tovert. Probeer het nu!
€ 215,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 308,56/Liter)
Pittyvaich 1992/2023 - 30 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 4025 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
De botteling uit de gesloten Pittyvaich distilleerderij is een bijzondere zeldzaamheid. Koop nu en ervaar whiskygeschiedenis!
€ 1.384,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.978,56/Liter)
Strathcolm Single Grain Scotch Whisky
Lichte, zoete grain whisky met aroma's van vanille en delicate noten. Bestel nu en ontdek Grain.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud Single Malt
Een interessante whisky uit Finland voor liefhebbers van evenwichtige single malts. Bestel nu en geniet.
€ 76,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 153,98/Liter)
Annandale Storyman 2nd Edition Blended Scotch Whisky
Authentiek Schots: Annandale's Storyman, gemaakt voor verhalen. Ervaar traditie met een slok echte geschiedenis!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Secret Speyside 2014/2023 - 8 jaar oud Single Cask Refill Hogshead (Master of Malt)
Exclusief en ongeëvenaard: Deze gelimiteerde 8-jarige Speyside Whisky verrast met fruitige zoetheid. Nu kopen bij Master of Malt!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Mars Komagatake Shinshu Aging 2021
Ontdek deze edele single malt botteling van de Mars Shinshu Distilleerderij. Bestel nu!
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Tormore 2005/2024 - 18 jaar oud Single Barrel No. 1630 (Single Malts of Scotland)
De volwassen Single Malt uit de Schotse Speyside komt in stijlvolle cadeauverpakking bij u aan. Zorg dat u hem snel in huis heeft!
€ 186,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 267,13/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud
Ontdek deze 10 jaar gerijpte single malt uit Finland, volwassen in bourbon- en sherryvaten. Nu te proeven met een milde 43% vol.
€ 76,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 153,98/Liter)
Nikka Coffey Malt
Een geslaagd experiment van het Japanse traditiehuis Nikka. Verzeker jezelf van de exotisch-zoete zomervakantie in een glas!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glen Scotia 12 jaar oud Classic Campbeltown Malt First Fill Bourbon Barrels
Maritieme aroma's & tropische vruchten: Ervaar de echte Campbeltown smaak! Ontdek de smaak van Schotland!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Secret Speyside 8 jaar oud Oak & Palomino & Oxidation & Sitting
Ontdek natuurlijke aroma's dankzij niet-gekoelde filtratie in de Secret Speyside. Zorg nu voor uw exclusieve exemplaar!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Nikka Coffey Grain
Perfect voor bourbon- en graanliefhebbers. Gebrand in de voorlopers van moderne continuous stills en daardoor bijzonder intens.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glen Garioch 1797 Founders Reserve
Ervaar een prachtig warm smaakpalet met vanilleaccenten.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
The Singleton Andalucia Reserva Moscatel Wine Cask Finish
Geniet van milde fruit- en honingaroma's dankzij de exclusieve Moscatel-vatafwerking. Bestel uw exemplaar nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Dingle Lúnasa Single Malt Widow Jane Bourbon Cask Finish
Het 4e deel van de Wheel Of The Year-serie rijpte uitsluitend in bourbonvaten en verrast met intense drinksterkte. Bestel nu.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Benromach 2003/2025 - 22 jaar oud First Fill Sherry Casks WDC Exclusive Selected by Wu Dram Clan
Ervaar 22 jaar gerijpte Benromach, handgemaakt met First Fill Casks! Zorg nu voor uw beperkte fles!
€ 247,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 354,27/Liter)
Nikka Coffey Malt 90th Anniversary
Exotisch-zoete zomervakantie in uw glas met de Nikka Coffey Malt. Beveilig nu de stijlvolle jubileumeditie!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)