Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Cotswolds Reserve
First Fill Bourbon- en rode wijnvaten zorgen voor een zoet-fruitige verleiding bij deze beperkte Cotswolds. Zorg direct voor een fles!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Bimber Ex-Bourbon Casks Batch No. 04/2023
De vierde batch van de Engelse single malt uit ex-bourbon vaten. Bestel en geniet nu van de intense 51,2% vol.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Tip
Girvan 2007/2023 - 16 jaar oud Sherry Madeira Bourbon Cask Finish Select Grain (Murray McDavid)
Met spannende naveroudering in fruitige sherry- en madeira- en zoete bourbonvaten. Inschonken en genieten.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Millstone American Oak
Amerikaanse eik ontmoet Nederlandse whisky: Probeer deze heldere, fruitige, kruidige aromatische ervaring nu zelf.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Glenlossie 2009/2023 Hogshead No. 3585 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van de volle en zoete smaak van deze eenmalige vatafvulling. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Cotswolds Rum Cask Matured Hearts & Crafts Series
De gelimiteerde uitgave heeft gerijpt in Franse rode wijnvaten, die eerder met Caribische rum waren gevuld. Bestel nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Teerenpeli 15 jaar oud
Lange rijping, delicate vatcombinatie en intense drinksterkte beloven u een geweldig smaakervaring. Zorg dat u het snel in huis haalt!
€ 104,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 209,98/Liter)
Teerenpeli 14 jaar oud
De whisky uit Finland rijpte 14 jaar in zorgvuldig geselecteerde bourbon- en sherryvaten. Bestel snel een van de weinige flessen.
€ 99,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 199,98/Liter)
Glenrothes 2011 - 14 jaar oud Bourbon Hogshead #C26146 Warehouse No. 1 (Claxtons)
Ontdek de veelzijdige vanillenoten van deze 14 jaar oude cask strength. Een single cask botteling voor kenners en genieters.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Tullibardine 2013/2023 - 9 jaar oud Koval Four-Grain Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een smakelijk experiment is de Tullibardine met spannend Four-Grain Finish. Beveilig nu een van de beperkte flessen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Blended Scotch Whisky 20 jaar oud Single Bourbon Hogshead Enigma of the Elite Whiskyheroes (Brave New Spirits)
Heerlijke bourbonnoot en luxueuze complexiteit brengen u elitaire genot in het glas. Ontdek het nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Benriach 2014/2025 - 10 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Evenwichtige Single Malt ontmoet kruidige rogge-aroma's in deze botteling van de onafhankelijke bottelaar Murray McDavid. Zorg nu dat je hem in huis haalt!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Benromach 2012/2023 - 10 jaar oud Contrasts: Air Dried Virgin Oak
Voor de rijping zijn uitsluitend nieuwe, aan de lucht gedroogde eiken vaten gebruikt. Bestel en ontdek de verschillen.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
North British 2007/2022 - 14 jaar oud Koval Oat Cask Finish Select Grain (Murray McDavid)
De krachtige drinksterkte en het romige aroma van verse granen kenmerken deze Single Grain. Bestel een exemplaar.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Port Dundas 2003/2026 - 22 jaar oud Bourbon Barrel Exploration Series (Claxtons)
Ontdek de romige vanilletonen van deze 22-jarige Single Grain van de gesloten Port Dundas distilleerderij. Beveilig nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Whisky of Voodoo 12 jaar oud Black Cat Bone Batch No. 002 (Brave New Spirits)
Fruitige single malt in vatsterkte uit een onbekende distilleerderij in de Speyside. Bestel nu deze mysterieuze whisky.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Teaninich 2014/2022 - 8 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De naverfijning in kleine Rye Whisky vaten zorgde voor een spannende aroma diversiteit. Ontdek nu deze genot!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2829 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U ontdekt 30 jaar rijping en vatsterkte van de exclusieve Symingtons Choice. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame unicum.
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Glen Garioch 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #GG1426 Pop-People Collection by Minea (Hidden Spirits)
Cremige bourbonzoetheid wacht op u bij deze zeldzame 1st Fill eenmalige vat. Zorg dat u uw exemplaar van deze zeldzaamheid nu bemachtigt!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Longmorn 2010/2024 - 13 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U geniet van rijpe ananas- en vanillenoten van dit 13-jarige single cask in cask strength. Zorg dat u uw uniek exemplaar direct bemachtigt!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2834 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 30 jaar door de eigenaar van Signatory met de hand geselecteerd single cask met 147 flessen en onverdunde 58,9% vol. – niet missen.
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Glen Breton 12 jaar oud - Ice - Aged in Icewine Barrels
Een Canadese single malt whisky met een finish in ijswijnvaten uit Nova Scotia. Een unieke whisky. Probeer het zelf!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Tomintoul 14 jaar oud
Tomintoul Un-Chillfiltered en met 46% Vol. - een van de intensere Tomintoul Single Malts op de markt. Absoluut proberen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Nikka Tailored Premium Blended Whisky
Leun achterover en geniet van deze uitstekend uitgebalanceerde whisky uit de distilleerderijen Yoichi en Miyagikyo.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)