Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Cotswolds Bourbon Cask
Fruitige vanille, zoete karamel en verse shortbread bij krachtige 59,1%. Deze single malt zal u overtuigen. Nu kopen.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Langatun Vintage Reserve 2011/2023 - 12 jaar oud Single PX Sherry Cask No. 155
Edele decanter en luxe houten doos maken de rijpe Single Grain tot een echte blikvanger. Bestel snel!
€ 98,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 197,98/Liter)
The Gospel Projects Legacy Rye
Met intense 56% Vol. komt de geweldige aroma-variëteit van de Australische rogge in uw glas. Zorg snel voor een fles!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Rampur 2016/2024 - 8 jaar oud Single Bourbon Cask #995 Collection Foundations
Met heerlijke intensiteit komen de prachtige bourbonvataroma's van de Indiase single malt in uw glas. Ontdek het nu!
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Kavalan Solist Bourbon Cask 55,6% Vol.
U geniet van intense vanille- en kokosnoten van deze prijswinnende eenmalige vatafvulling op vatsterkte. Bestel nu direct.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Tomintoul 16 jaar oud
Met een heerlijk zoete en romige smaak uit de rijping in voormalige bourbonvaten. Ontdek nu de milde Speysider.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Bruichladdich The Laddie 8
Hier ontmoeten elegante fruittonen de frisheid van de Atlantische Oceaan. Absoluut proberen!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Wild Turkey 81 Proof Bourbon Whiskey
De rijping in bijzonder sterk gebrande vaten zorgt voor de romige en zachte smaak. Bestel en geniet zachtjes.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Shackleton Blended Malt
Al honderd jaar geleden in de Antarctis en binnenkort in uw glas. Bestel nu deze blended malt met geschiedenis!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Tamnavulin Tempranillo Cask Edition
Een lichte Tamnavulin die kracht en fruitaroma heeft opgenomen door Tempranillo-vaten. Bestel nu de 1-literfles!
€ 50,99
Cutty Sark Prohibition Edition Blended Scotch
Een blend ter ere van de smokkelaars tijdens de drooglegging in de VS. Afgevuld op een krachtige 100° Proof.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Seven Seals Single Malt The Age of Aries
De Zwitserse single malt met portwijn-finish staat onder het sterrenbeeld Ram en is met 49,7% Vol. even sterk. Bestel nu.
€ 54,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 109,98/Liter)
Togouchi Single Malt
Met unieke rijping in een spoorwegtunnel voor een ongeëvenaarde smaak. Ontdek Single Malt uit Japan.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Balvenie 15 jaar oud Madeira Cask
De combinatie van Amerikaanse eik en Madeira-vaten zorgt voor gelaagde en aangename aroma's. Ontdek het nu!
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Righ Seumas II 2008 - 12 jaar oud Sherry Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Bourbon-, wijn- en sherryvaten zorgen voor de gelaagde aroma's van deze geweldige blended Scotch. Bestel nu en geniet!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Yellowstone 108 Proof Single Malt
Een uitzonderlijke single malt met krachtige drinksterkte uit het land van de bourbon - Kentucky/VS. Bestel nu en geniet.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Säntis Malt 6 jaar oud Snow White No. 13 Marille Finish Edition 2025
Zachte abrikoosnoten verfijnen de in oude bierfusten gerijpte Zwitserse malt. Koop nu de gelimiteerde Snow White No. 13.
€ 78,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 157,98/Liter)
Enso Japanese Blended Whisky
Ontdek de harmonieuze fruitaroma’s van deze ambachtelijk vervaardigde Japanse Pot Still Blend. Proef hem nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Sullivans Cove 2013/2020 - 7 jaar oud Double Cask
Een heerlijke zeldzaamheid is deze Tasmanische Single Malt van Sullivans Cove. Zorg dat u een van de gelimiteerde flessen bemachtigt!
€ 305,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 437,13/Liter)
Clonakilty High Above Sea Level Single Pot Still Irish Whiskey Ex-Bourbon, Oloroso & Amontillado Sherry Casks
Geniet van de prijswinnende Clonakilty Whiskey met maritieme afdronk. Ontdek nu de unieke smaak!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Chicken Cock Bourbon Whiskey
Een van de oudste Bourbon-merken van de VS is opnieuw gelanceerd - ontdek deze heerlijke druppel nu voor uzelf. Grijp uw kans!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
North of Scotland 50 jaar oud Single Grain in houten kist (Elixir Distillers)
Een halve eeuw whiskygeschiedenis uit een gesloten distilleerderij. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid!
€ 1.198,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.712,84/Liter)
Sullivans Cove 2008/2021 - 12 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0351
Prijswinnende single malt uit Tasmanië, die zijn prachtige aroma's te danken heeft aan het bijzondere klimaat. Ontdek het nu!
€ 592,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 847,13/Liter)
Brig O' Perth 21 jaar oud (The Whisky Cellar)
Een heerlijke aroma-compositie van Schotse en Japanse whisky's rijpte 21 jaar tot volle complexiteit. Zorg dat u deze niet mist!
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)