Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Balblair 12 jaar oud
Bestel direct en geniet van de Malt uit de Highlands - met natuurlijk stralende kleuren en een prachtige drinksterkte.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Tullibardine Sovereign Bourbon Barrels
Fris, chocoladeachtig en aangenaam mild. Bestel nu een fles van dit vloeibare goud uit de Highlands!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Isle of Jura Two One Two
De eerste van de Limited Edition Series van Jura. 13 jaar oud, afgerond in Amerikaanse gele eik. Grijp nu je kans!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Golden Cask - sample (Tasting Circle)
De klassieke honingkarakter van Balvenie ontmoet sappige tropenfruit uit het rumfles-finish. Geniet nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Macallan 12 jaar oud Colour Collection
Macallan 12 – fris & fruitig: Peer, citroen, vanillecake & nootmuskaat in een gouden eikenhuid. Direct kopen!
€ 106,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 152,84/Liter)
Glenfarclas 8 jaar oud
Jong en toch diepgaand. Kan dat? De Glenfarclas 8 jaar laat u zien hoe het moet!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Mackmyra Svensk Ek Single Malt
Deels gerijpte whisky in Zweeds eiken met een elegante karakter en fruitige ondertonen. Nu inslaan.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Akashi Red
Licht en fruitig: een typisch Japanse blend met verse druiven, zoete perzik en zachte amandelaroma's. Grijp uw kans!
€ 28,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 57,98/Liter)
Angel's Envy Finished in Portwine Barrels
Hemelse combinatie van rijke vanillenoten en kleverig zoete portwijninvloeden. Gewoon genieten!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glen Kirk Single Malt
Zachte whiskyervaring uit de Schotse Speyside. Bestel nu en geniet samen!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Aberlour 2013/2023 White Oak
Vanille, appel en toffee verenigen zich in de Aberlour White Oak tot een zoet-kruidige Speyside-ervaring. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glenmorangie 21 jaar oud The Aureum Bourbon Cask Traveller's Exclusive
Geniet van edele honigsweet met de 21-jarige Glenmorangie The Aureum. Bestel de Bourbon Cask Travellers Exclusive!
€ 251,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 359,99/Liter)
Slyrs Malt Whisky
Toegankelijke Malt Whisky uit Beieren met een aangename maltsmaak. Bestel nu een van de stijlvolle flessen voor uw huisbar.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Yamazakura Blended Whisky
Een milde en zachte blended whisky, die in zijn filigrane aroma's doet denken aan delicate kersenbloesems in de wind.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Mannochmore 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Een bijzonder aangename en lichte Malt Whisky uit de Speyside. Probeer het nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Loch Lomond 10 jaar oud
Fruitige zoetheid, evenwichtige aroma's en milde genot. Bestel nu en geniet met vrienden!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Chivas Regal 15 jaar oud XV Cognac Finish
Deze luxueuze whisky onthult met zijn fluweelachtige en verfijnde smaak pure elegantie.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glenburgie 1995/2024 Over 25 Years Single Hogshead No. 6714 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een indrukwekkende aroma-compositie uit meer dan 25 jaar rijping komt uit de kunstzinnige fles. Bestel nu!
€ 562,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 804,27/Liter)
Arran 10 jaar oud
De perfecte kennismaking met de Arran-range ervaart u met deze klassieker van het eiland. Bestel snel.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
– 16,00%
West Cork 7 jaar oud Single Malt Bourbon Cask Finish
Na de rijping in First Fill Oloroso sherryvaten kreeg de single malt een nagerijping in bourbonvaten. Nu inslaan!
€ 55,99
€ 47,03
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 38,99
Kavalan Single Malt (met cadeauverpakking)
Deze jonge Single Malt uit Taiwan is inmiddels een must voor elke whisky-expert. Bestel snel.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Boann Madeira Cask
Zachte Ierse potstill whiskey met een fruitige aroma's en aangenaam intense 47 % Vol. Geniet er direct van!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
– 16,00%
Glen Spey 2009 - 14 jaar oud Loupiac Wine Cask Finish Barrique No. 12031 Pintail (The Whisky Cellar)
De rijping in een Frans dessertwijnvat leverde een fruitige en elegante single malt op. Bestel en geniet.
€ 120,99
€ 101,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 104,99
– 16,00%
Glen Moray 2007/2023 - 15 jaar oud Single Cask No. 705934 Single Cask (Duncan Taylor)
Ervaar een fruitige, zoete aroma'smix van maar liefst 15 jaar rijping. Zorg snel voor een van de beperkte flessen!
€ 130,99
€ 110,03
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 122,99