Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Four Roses Single Barrel
Ervaar heerlijke bourbon in perfecte drinksterkte met deze geweldige botteling. Breng dit genot naar huis!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Four Roses
Extra zachte bourbon uit Kentucky. Neem hem nu mee en geniet!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
– 20,00%
Fettercairn 18 jaar oud
Volwassen en volmondig overtuigt deze whisky na zijn finish in 100% Schotse eiken vaten. Grijp snel je kans.
€ 206,99
€ 165,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 236,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 151,99
Benriach 10 jaar oud The Original Ten Three Cask Matured
Een perfecte balans van aroma's uit bourbon-, oloroso- en virgin oak vaten! Bestel nu en geniet!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Cragganmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
Een van de eerste zes Classic Malts! Neem hem als aperitief.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
– 20,00%
Glenrothes 25 jaar oud Batch 12 (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de elegantie van de 12e editie van de Glenrothes Single Malt Whisky van That Boutique-y Whisky Company. Bestel direct!
€ 259,99
€ 207,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 415,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 259,99
Royal Lochnagar 12 jaar oud
Geniet van een glas van de favoriete malt van koningin Victoria. Ontdek interessante houttonen. Pak je kans en geniet koninklijk.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Speyburn Bourbon Cask - sample (Tasting Circle)
Een zachte, sprankelende en lichtzoete whisky uit geselecteerde bourbonvaten, die voor zichzelf spreekt. Probeer het nu.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
– 25,00%
Glen Keith 25 jaar oud
Verwen uzelf met heerlijke aroma's uit een kwart eeuw rijping in aangename drinksterkte. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje!
€ 486,99
€ 365,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 521,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 340,99
New Zealand The Oamaruvian Revolution - sample (Tasting Circle)
De eerste Single Malt die door de New Zealand Whisky Company zelf is gestookt en gerijpt. Dit wilt u niet missen.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
– 35,01%
Farthofer 2015 Single Cask Whisky
Houtachtig en zoet, deze geweldige grain whisky uit het eenmalige vat. Ontdek nu deze afvulling!
€ 40,99
€ 26,64
Inhoud: 0.5 Liter (€ 53,28/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 40,99
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud
De aroma's van een kwart eeuw rijping komen uit de gesloten Caperdonich distilleerderij. Beveilig nu exclusief genot!
€ 586,99
€ 440,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 628,91/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 464,99
Oxford Rye Whisky #7 Easy Ryder - sample (Tasting Circle)
Gemaakt voor mooie momenten en gezellig samenzijn. Geniet van heerlijke Rye Whisky uit Engeland. Bestel nu.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 30,00%
Speyside #4 - 23 jaar oud Batch 12 (That Boutique-y Whisky Company)
23 jaar mochten de aroma's van deze mysterieuze Speyside zich ontwikkelen, voordat ze in de mooie fles kwamen. Koop nu!
€ 156,99
€ 109,89
Inhoud: 0.5 Liter (€ 219,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 156,99
Arran 10 jaar oud (50ml miniatuur)
Ontdek de klassieke smaak van de standaardafvulling van Arran met deze praktische miniatuur. Bestel snel!
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Glencadam American Oak Reserve (50 ml miniatuur)
Honigzoete fruitaroma's en verleidelijke vanille uit de rijping in bourbonvaten. Nu in de proeffles bestellen.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Tomintoul 10 jaar oud (50 ml miniatuur)
Ontdek de milde en evenwichtige Speyside Single Malt met zijn aangename zoetheid nu in de kleine proeffles.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Compass Box Nectarosity - sample (Tasting Circle)
Zoetheid en fruitigheid in perfecte harmonie – deze blended whisky brengt pure vreugde in het glas. Probeer het nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Turntable Blending House Paradise Funk - sample (Tasting Circle)
Ontdek deze exotische creatie uit 4 verschillende vatsoorten in funky design. Geniet nu van moderne blendkunst.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Blender 22 Single Blended Whisky (50ml miniatuur)
Ervaar milde fruittonen met deze zeldzame Single Blended Whisky uit China. Bestel nu uw miniatuur!
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
1770 Glasgow 2018/2023 - 5 jaar oud Cognac Cask Finish Small Batch Series - sample (Tasting Circle)
Dank drievoudige distillatie bieden de delicate fruit- en vanillearoma's een bijzonder aangename ervaring. Grijp nu je kans!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Dingle Lúnasa Single Malt Widow Jane Bourbon Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Het 4e deel van de Wheel Of The Year-serie rijpte uitsluitend in bourbonvaten en verrast met een intense drinksterkte. Probeer het nu.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Cameronbridge 2012 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #1 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Heldere vanilletonen biedt deze intense single grain van Cameronbridge in de botteling van Signatory. Koop nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Starward 2018/2023 Stout Cask Projects - sample (Tasting Circle)
Deze moderne Australische whisky is de perfecte begeleiding bij culinaire geneugten. Bestel direct en proef!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)