Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Balvenie 12 jaar oud Golden Cask
De klassieke honingkarakter van Balvenie ontmoet sappige tropische vruchten uit het rumvat-finish. Geniet nu!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
West Cork Calvados Cask Finish Maritime Release
Buitengewone uitstraling en heerlijke Calvadosnoten maken de West Cork tot het ideale cadeau voor whiskyliefhebbers. Koop nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Wild Turkey 101 Bourbon Whiskey
Premium bourbon met een hoog roggepercentage en iets meer alcohol. Voeg deze klassieker toe aan je winkelwagentje en geniet.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
The Irishman
Fruitige zoetheid en romige vanille uit bourbon- en sherryvaten komen in uw glas. Geniet van deze heerlijke whiskey in goed gezelschap!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Jura Red Wine Cask Finish
Regionale aroma's uit Europese wijnvaten ontmoeten Schotse eiland-whisky en creëren een ervaring. Probeer het nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Writers Tears Copper Pot Irish Whiskey
De Writers Tears verenigt het beste van Ierse Single Pot Still en Single Malt whiskey. Probeer het snel!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
– 20,00%
Aberfeldy 2013/2025 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Hogsheads #644 The Distilleries of Great Britain & Ireland (James Eadie)
Ontdek exclusieve genot! Slechts 644 flessen. Echte Aberfeldy. Beveilig uw 12-jarige Highland Single Malt nu!
€ 84,99
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 71,99
West Cork 5 jaar oud Bourbon Cask (200ml)
Mild en zacht toont de 5 jaar in ex-bourbonvaten gerijpte Ierse whisky zich. Nu te bestellen in de 200ml-fles.
€ 8,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 44,95/Liter)
Arran Barrel Reserve
Een frisse Arran, gerijpt in 100% Ex-Bourbonvaten. Een concert van citrusvruchten en vanille wacht op u. Grijp snel uw kans!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Kilbeggan Irish Whiskey
De dubbel gedistilleerde blend is bijzonder zacht, mild en toegankelijk. Ideaal voor ongedwongen genot en voor alle beginners.
€ 18,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 27,13/Liter)
Glenfiddich 14 jaar oud Bourbon Barrel Reserve
Zorg direct voor deze Bourbon Barrel Reserve en geniet van geweldige vanillearoma's uit de Speyside.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glen Grant 15 jaar oud
Abrikozenjam, kruidige perentaart en aroma's van romige toffee wachten op u bij deze Glen Grant. Bestel nu!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Bowsaw Small Batch Kentucky Bourbon
Een amberkleurige Small Batch Bourbon uit Kentucky met een sterk, traditioneel Amerikaans karakter. Grijp uw kans!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Irish Single Malt Whiskey in een tube
Typisch Iers: De driedubbele distillatie zorgt voor bijzonder fijne aroma's in deze Bushmills Single Malt Whiskey. Probeer het uit.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Monkey Shoulder Blended Malt Whisky
Een absolute premium blended malt met een grandioos prijs-kwaliteitverhouding. Leg gelijk een fles in je winkelwagentje.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Single Malt Irish Whiskey Irish Reserve Classic Range (Berry Bros. & Rudd)
Romige vanille en sprankelende citrusvruchten wachten op u bij deze onafhankelijk gebottelde Ierse Single Malt. Bestel nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
– 35,00%
Glenlossie 2011/2024 - 13 jaar oud Single Hogshead No. 1290 Glens & Valleys (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar de volle smaak van deze intense eenmalige vatafvulling in cask strength. Laat het niet aan u voorbijgaan!
€ 104,99
€ 68,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
Deanston Virgin Oak
Met een finish in verse eiken vaten. Probeer deze bijzonder intense Deanston voor een onverslaanbare prijs!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
– 20,01%
Buffalo Trace Bourbon Whiskey
Kentucky Straight Bourbon Whiskey uit de langstlopende distilleerderij van de VS. Bestel nu de klassieker.
€ 25,99
€ 20,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 19,99
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask
Verzeker jezelf van een van de populairste Speyside Single Malts, naverijpt in Caribische rumvaten!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Puni Gold Bourbon Cask Matured
De Puni Gold is ondanks zijn jonge leeftijd al wonderbaarlijk fruitig, zoet en fijn gekruid, wat hoop geeft voor grote whisky's uit Italië. Laat u zelf overtuigen!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glen Moray 12 jaar oud
Geweldige aroma's en een geweldige prijs. Neem het mee en geniet.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Clydeside 2019/2026 - 7 jaar oud Vibrant Stills Rosé Champagne Cask Finish #F14
Ontdek de bessenfinesse dankzij de exclusieve roséchampagne-finish. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame unieke stuk.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Glengoyne White Oak met cadeauverpakking
Kenmerkend door klassieke bourbon- en virgin oak-vaten en een krachtige 48% vol. Deze Highland whisky verdient een plek in uw collectie. Bestel nu.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)