Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u Whiskys, die zich onderscheiden door tonen van frisse, heldere vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze Whiskys bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Jameson Irish Whiskey
Ervaar de milde Jameson! Drievoudig gedistilleerd voor een ongeëvenaard karakter. Probeer en geniet nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Penderyn 21 jaar oud Special Release 2nd Fill Ex-Bourbon Cask #183/2005
Ontdek met deze single cask botteling 21 jaar rijping, heldere fruitige bourbon-tonen en krachtige 57,1% vol. in het glas.
€ 389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 557,13/Liter)
Glen Moray Forbidden Fruit Calvados Cask
Ontdek de smaken van appeltaart door het bijzondere Calvados-vatfinish. Proef deze fruitige single malt nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Tyrconnell Single Malt Double Distilled Irish Whiskey
Geniet van de zachte smaak van deze Ierse Single Malt, gerijpt in ex-Bourbonvaten. Bestel nu en proef het zelf.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Tokinoka Black Sake Cask Finish
Ontdek exotische rijst- en citrusnoten dankzij het zeldzame sake-vat finish. Verzeker uzelf nu van deze Japanse parel!
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
West Cork 5 jaar oud Bourbon Cask
Ervaar de zachte smaak van West Corks 5 jaar oude, in bourbonvaten gerijpte Ierse whiskey. Probeer het nu!
€ 20,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,99/Liter)
Bladnoch Liora
Met heerlijke intensiteit en zoete bourbonvat aroma's komt deze Bladnoch in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Port Dundas 2000/2026 - 25 jaar oud Bourbon Barrel #305281 (Best Dram)
Geniet van de romige vanilletonen van deze 25-jarige Port Dundas Single Grain in cask strength. Beveilig nu deze zeldzaamheid!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Glencadam 10 jaar oud
Een echte aanrader voor Highland-fans: Deze tropisch-fruitige klassieker van Glencadam in een nieuw jasje. Zorg dat u uw fles bemachtigt.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Edradour 2012/2026 - 14 jaar oud Bourbon Casks Ibisco Decanter
Ervaar de romige bourbonzoetheid van deze 14-jarige Edradour op volle kracht. Zorg dat u uw fles veiligstelt.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Clynelish 1996/2021 - 25 jaar oud Bourbon Hogshead #5 Artful Dodger
Een kwart eeuw gerijpte Highland Single Malt in een Bourbonvat, met onverdünkte vatsterkte. Verwen uzelf met deze genot.
€ 170,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 341,98/Liter)
Glenturret Triple Wood 2025 Release
Ontdek de rijke erfenis van Glenturret 2025! Handgemaakt sinds 1763. Bestel deze exclusieve druppel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Evan Williams Kentucky Straight Bourbon Black Label
De op één na best verkochte Kentucky Straight Bourbon in de VS is bijzonder zacht en lang gerijpt. Bestel nu en geniet.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Nikka Miyagikyo 10 jaar oud
Fruitige single malt met 10 jaar rijping en een zijdezachte body – ontdek nu opnieuw de elegante whisky-kunst van Japan!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Parkmore 6 jaar oud Selection Bourbon Cask Finish
Geniet van pure Highlands-smaak met de Parkmore 6 jaar, gerijpt in Bourbon-vaten. Ervaar nu deze Limited Edition!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Tamnavulin Sherry Cask Finish
Een exclusieve 3-voudige finish wacht op u. 3 verschillende sherryvaten zijn hiervoor gebruikt en wachten op uw ontdekking.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Glentauchers 15 jaar oud Bourbon Cask Finish (Osprey)
U geniet van tropische fruittonen van de 15-jarige Glentauchers Osprey met Bourbon Cask Finish. Bestel uw exemplaar nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
– 33,01%
Benromach 2012/2024 - 12 jaar oud Contrasts: High Enzyme 1st Fill Bourbon Barrels
Bijzonder enzymrijke gerst en 1st Fill bourbonvaten zorgen voor de unieke, zoete smaak. Bestel en vergelijk.
€ 63,99
€ 42,87
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,24/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 38,99
Roseisle 14 jaar oud Harmonic Grace Diageo Special Releases 2025 Refill & Rejuvenated Casks (200 ml)
Ervaar de balans van Roseisle 14 jaar, 55.9% vol, gerijpt in Refill en Rejuvenated Casks! Ontdek Harmonic Grace nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 274,95/Liter)
Slyrs Single Malt Classic
Neem mee en geniet. De klassieker uit Oberbayern.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Arran Sauternes Cask Finish
Wilt u de zoete kant van Arran whisky ontdekken? Grijp dan nu naar deze heerlijke wijnvatrijping.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak
Amerikaans en Europees eikenhout completeren samen deze 12-jarige Glenlivet. Bestel nu en proef een fles.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Bulleit 95 Rye
Deze hoogwaardige rye-whiskey heeft een bijzonder hoog roggenpercentage van 95%. Perfect voor puur genot of heerlijke cocktails.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Bud Spencer The Legend Whisky by St. Kilian
Een hoogwaardige blended whisky, opgedragen aan de filmlegende Bud Spencer. Bestel nu dit iconische genot!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)