Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Laphroaig The Cask Lore
De legendarische Laphroaig The Cask Lore: Complexiteit, intense rook en diepgang in één. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Port Charlotte 10 jaar oud Heavily Peated
Met krachtige 50% vol. toont het bouquet van de Port Charlotte sterke turfrooktonen met elegante fruitsuiker. Zeker niet missen!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Nieuw
Singleton of Dufftown 12 jaar oud (nieuw)
De naam is net zo heerlijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Nu proeven!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
West Cork 5 jaar oud Bourbon Cask
Ervaar de zachte smaak van West Corks 5 jaar oude, in bourbonvaten gerijpte Ierse whiskey. Probeer het nu!
€ 20,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,99/Liter)
– 18,61%
Talisker 10 jaar oud
Geen whisky-fan kan om deze maritieme klassieker heen. Absoluut proberen.
€ 42,99
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 33,99
Tormore 16 jaar oud Sherry Cask
Oloroso- en Cream-Sherryvaten, gecombineerd met een krachtige 46,8% vol., benadrukken het fruitige karakter van Tormore. Een absolute aanrader.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Ardmore Legacy
Profiteer van de erfenis van de Ardmore distilleerderij met dit zachte en ronde whiskygenot. Grijp snel je kans.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Glencadam 10 jaar oud
Een echte aanrader voor Highland-fans: Deze tropisch-fruitige klassieker van Glencadam in een nieuw jasje. Zorg dat u uw fles bemachtigt.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Smokehead Unfiltered
Natuurlijk komen de rokerige-maritieme aroma's van de populaire doodskop-whisky bijzonder goed tot hun recht. Koop nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Double Cask
Evenwichtige aroma's door een rijping op twee verschillende vatsoorten: Amerikaans eiken en Oloroso sherry. Een absolute aanrader.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Tomintoul 10 jaar oud
Een zeer evenwichtige single malt uit de Speyside - overtuigt ook met zijn solide prijs-kwaliteitverhouding. Liefhebbers van milde smaken moeten hier zeker voor gaan!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
– 16,00%
Mister Peat
Goed en goedkoop: Sterk rokerige single malt met vol aroma voor een uitstekende prijs. Deze moet u zeker proberen.
€ 38,99
€ 32,75
Inhoud: 0.7 Liter (€ 46,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 32,99
Laphroaig Quarter Cask
Met intense turfrook en aangename zoetheid uit de rijping in bourbon- en kleine Quarter Casks. Levendige Islay whisky bestellen.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Nieuw
Speyburn 18 jaar oud
Deze volwassen single malt rijpt 18 jaar in bourbon- en sherryvaten en biedt u met 40% vol. een zachte drinksterkte.
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Laphroaig 15 jaar oud
Ontdek verfijnde rook- en fruitnoten na 15 jaar rijping op bourbonvaten. Proef dit echte Islay-icoon nu.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Tamnavulin Sherry Cask Finish
Een exclusieve 3-voudige finish wacht op u. 3 verschillende sherryvaten zijn hiervoor gebruikt en wachten op uw ontdekking.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Bunnahabhain Toiteach A Dhà
De Bunnahabhain Toiteach A Dhà is de voortzetting van de Bunnahabhain Toiteach. Voor fans van rokerige whisky's: Aanpakken!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Tormore 12 jaar oud
Op perfecte drinksterkte met romige vanille- en perziknoten na 12 jaar rijping in met de hand geselecteerde vaten. Pak 'm!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bunnahabhain Stiùireadair
Deze Bunnahabhain leidt u vaardig door de hele maritieme aroma-variëteit van de distilleerderij op Islay. Probeer het nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Benriach 12 jaar oud The Smoky Twelve Three Cask Matured
Zoete rook en fruitig romige aroma's uit de rijping in drie vattypen maken de Benriach onweerstaanbaar. Bestel snel!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
GlenAllachie 18 jaar oud met cadeauverpakking
Het robuuste lichaam ontmoet aromatische heidehoning en veelzijdige gebaknoten. Verwen uzelf met deze goed gerijpte druppel!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Slyrs Single Malt Classic
Neem mee en geniet. De klassieker uit Oberbayern.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glen Moray Sherry Cask Finish
Proef de veelzijdige single malt whisky met klassieke rijping in sherryvaten voor een betaalbare prijs.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak
Amerikaans en Europees eikenhout completeren samen deze 12-jarige Glenlivet. Bestel nu en proef een fles.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)