Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Edradour 12 jaar oud Caledonia
De klassieker is vernoemd naar het gelijknamige lied van Dougie MacLean. Bestel nu en geniet van heerlijke sherrynoten.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Black Velvet 10 jaar oud Reserve (liter)
Het merk behoort tot de populairste whisky's in Canada. Ontdek nu de 10 jaar oude variant.
€ 27,99
Ardbeg 5 jaar oud Wee Beastie
Het wilde, robuuste beest van Ardbeg. Het baant zich een weg in het glas van dappere vrijwilligers. Durf jij het aan!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Bowmore 15 jaar oud
Met zachte rook en een prachtige balans uit bourbon- en Oloroso sherryvaten. Geniet van vele mooie momenten.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Tomatin 2011/2023 Bourbon Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een nieuwe interpretatie van Tomatin met deze onafhankelijke botteling van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Auchentoshan American Oak met cadeauverpakking
Driemaal gedistilleerd en uitsluitend gerijpt in Amerikaanse bourbonvaten. Geniet van de zachte Auchentoshan-smaak.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Dailuaine 16 jaar oud (Flora and Fauna)
Een relatief zeldzame druppel uit de Dailuaine Distilleerderij. Whisky liefhebbers moeten deze druppel proberen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
– 14,82%
Caol Ila 12 jaar oud
Bestel deze spannende Islay whisky, omdat hij met aromatische torfrauch betovert.
€ 53,99
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 53,99
Wild Turkey 101 Bourbon Whiskey
Premium bourbon met een hoog roggepercentage en iets meer alcohol. Voeg deze klassieker toe aan je winkelwagentje en geniet.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
– 19,15%
Glenfarclas 15 jaar oud
Een geniaal prijs-kwaliteitverhouding voor 15 jaar sherryvatrijping! Een perfecte allrounder! Grijp je kans, het is de moeite waard.
€ 93,99
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 93,99
Isle of Skye 8 jaar oud
Een uitzonderlijk zachte Blended Scotch Whisky met een hoog percentage geselecteerde eiland- en Speyside-whiskies. Grijp direct uw kans.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Langatun Old Deer Classic met cadeauverpakking
Geniet van Zwitserse traditie met zoete sherry- en chardonnaytonen! Probeer nu het smaakvolle ambacht.
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Jura 12 jaar oud
Geniet van 12 jaar gerijpte Jura-whisky met perzik- en citrusaroma's! Ervaar het unieke eilandaroma nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Connemara Peated Single Malt
Probeer nu de rokerige Ierse Single Malt. Perfect voor fans van turfrookaroma in whisky. Grijp je kans.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Auchentoshan 12 jaar oud Double Cask
DE klassieke Lowland-whisky bij uitstek. Bestel nu de lichte, fruitige, notige en droge Single Malt.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
The Glenlee 12 jaar oud Blended Scotch
Geweldige Blended Scotch met een solide leeftijdsaanduiding, rijke smaak en een aantrekkelijke prijs. Grijp nu uw kans en geniet.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Glen Moray 15 jaar oud
De mix van Bourbon- en Sherryvaten rijpte 15 jaar en overtuigt met een milde smaak en een gunstige prijs. Nu uw kans grijpen.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Royal Brackla 12 jaar oud
Een single malt met intense aroma's dankzij 12 jaar rijping. Kersen, specerijen en bruine suiker wachten op u. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Dalmore Cigar Malt
Rijping in ex-bourbon en Oloroso-sherryvaten. Voor liefhebbers van zware en fruitige malts.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Arran 10 jaar oud
De perfecte kennismaking met de Arran-range ervaart u met deze klassieker van het eiland. Bestel snel.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Blair Athol 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Welke whisky komt als volgende in uw glas? Ons voorstel: Deze mahoniehouten whisky, hij zou daar prachtig kunnen schitteren.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Craigellachie 13 jaar oud
Eindelijk verkrijgbaar. Laat u verrassen door deze 13 jaar oude Craigellachie en zijn prachtige fruitige tonen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Arran Robert Burns Single Malt
Een aromatisch gedicht: De speciale editie ter ere van de Schotse dichter Robert Burns. Bestel direct een fles.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Tomintoul Seiridh Oloroso Sherry Cask
Deze Tomintoul rijpte in Oloroso sherryvaten, wat hem intens en fruitig maakt. Proef het zelf!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)