Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Port Askaig 8 jaar oud Islay Single Malt
Hartig, krachtig en met een stevige portie rook verrast de Islay Single Malt uw smaakpapillen. Bestel nu.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Tormore Timeless
Zomerwhisky met zachte 43% vol. en tedere elegantie, voornamelijk gerijpt op bourbonvaten. Puur, op ijs of in een cocktail te genieten.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original
Geniet voor het eerst van rokerige single malt uit de beroemde distilleerderij in de Speyside. Bestel nu en ontdek.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Compass Box Nectarosity
Zoetheid en fruitigheid in perfecte harmonie – deze blended whisky brengt pure vreugde in het glas. Probeer het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Mister Peat Batch Strength
Voor alle fans van sterk rokerige single malt met een krachtig alcoholpercentage en zonder poespas. Grijp nu je kans.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Dingle Small Batch Bourbon, Oloroso Sherry, PX Sherry & Red Wine Casks
Ervaar Dingle Whiskey, wiens fassgereifte variëteit een rijke smaak biedt. Probeer het nu en geniet van Ierse elegantie!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Tomintoul Amarone Wine Cask Finish
Wijnvatliefhebbers opgelet: De naveroudering in edele Amarone rode wijnvaten brengt fluweelachtige fruittonen in het glas. Grijp je kans!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Tomintoul Tempranillo Wine Cask Finish
Ontdek de zachte smaak van Tomintoul nu met een naverfijning in verfijnde Tempranillo-vaten.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Nikka Miyagikyo
Een ronde Japanse single malt, die een goede instap is in de wereld van whisky's in het land van de rijzende zon.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Ben Nevis Coire Leis
Geweldige instap in de krachtige wereld van Ben Nevis, voornamelijk gerijpt in First Fill Bourbonvaten. Bestel direct.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Speyside Sherry Cask 12 jaar oud (Berry Bros. & Rudd)
De 12 jaar oude whisky betovert met milde Speyside-aroma's en kruidige fruittonen uit Oloroso sherryvaten. Grijp je kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Scapegrace Anthem
Met Manukahout gedroogd gerstemout zorgt voor ongebruikelijke rokerigheid in deze whisky van de andere kant van de wereld. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Dingle Single Malt
Ervaar de unieke smaak van drievoudige distillatie en de rijping in bourbon-, Oloroso- en PX sherryvaten.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Stauning HØST Double Malt
Met bijzonder fruitige tonen uit de gedeeltelijke rijping in voor het eerst gebruikte portvaten. Ontdek nu Deense whisky.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Black Bull Kyloe Blended Scotch Peated Finish
De populaire Black Bull Kyloe Blend met rokerige toets uit een nabehandeling in Peated Casks. Voor de liefhebbers van rokerige whisky's.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Zuidam Smuggler's Trail Dutch Single Blended Whisky
Een milde blend van vijf verschillende graansoorten: gemoute gerst, tarwe, rogge, maïs en spelt. Probeer het nu.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Johnny Drum Kentucky Straight Bourbon
Krachtige Straight Bourbon uit Kentucky op traditionele wijze - rijk aan aroma's en uitgebalanceerd in smaak. Pak het en ontdek.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Thomson South Island Peat
Het lokaal gedroogde gerstemout op turf zorgt voor het rokerige karakter van deze single malt uit Nieuw-Zeeland. Ontdek het nu.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Teerenpeli Portti Port Wood Finish
Een spannende malt uit Finland met zuiderse flair dankzij de finish in portwijnvaten. Ontdek delicate aroma's uit Noord en Zuid.
€ 60,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 121,98/Liter)
Turntable Blending House Bittersweet Symphony
Een klassieker om verliefd op te worden. Meesterlijk geblend genot van vurige zoetheid, kruidig mout en donkere chocolade. Geniet nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Tomintoul 14 jaar oud
Tomintoul Un-Chillfiltered en met 46% Vol. - een van de intensere Tomintoul Single Malts op de markt. Absoluut proberen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Morris Muscat Barrels
Geweldige aroma's uit de rijping in geselecteerde Moscatel-wijnvaten. Bestel nu de milde en fruitige Single Malt.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Nikka Super Rare Old Whisky (met Geschenkverpackung)
Het perfecte cadeau om een vriend(in) in de wereld van de Japanse whisky te introduceren. Koop nu en geniet van een Nikka.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Peaty Tang
Een licht getorfde whisky uit de Speyside, die toch overtuigt met florale tonen en een kruidige zoetheid. Mis het niet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)