Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Bowmore 9 jaar oud
Krachtige torfrauch met frisse citrusnoten en milde drinksterkte. Ontdek nu de instap in de wereld van Bowmore.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
White Horse Blended Scotch Whisky (liter)
Betaalbaar en goed. Zorgvuldig geblend Scotch met maritieme en rokerige tonen. Bestel nu in de grote 1 literfles.
€ 26,99
Glengoyne 18 jaar oud
18 lange jaren rijpte deze Glengoyne in fijne Oloroso sherryvaten. Bestel nu deze prachtig gebalanceerde malt.
€ 146,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 209,99/Liter)
Glengoyne 15 jaar oud
15 jaar gerijpt in handgeplukte First Fill Sherry- en Bourbonvaten. Bestel nu en ervaar intense aroma's.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Benromach 15 jaar oud
Moutachtig, zacht rokerig en met volle sherrynoten: Benromach 15 jaar biedt u vele genietmomenten. Bestel nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Glengoyne 10 jaar oud
10 jaar rijpte deze milde Glengoyne, ideaal als aperitief. Bestel nu uw fles!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Tomatin 2011/2023 Bourbon Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een nieuwe interpretatie van Tomatin met deze onafhankelijke botteling van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Beavers's Dram Canadian Rye Port Wood Finish
Kruidige, zoete roggewhisky uit Canada met fruitige tonen van de naveroudering in portvaten. Bestel nu en proef.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Tamdhu 15 jaar oud
Een prachtige, natuurlijke mahoniekleur getuigt van de 15-jarige rijping op sherryvaten. Sla direct toe.
€ 102,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 147,13/Liter)
Hamiltons Speyside Single Malt
Goed en betaalbaar. Mild en romig op de tong, zoet en vanilleachtig van smaak. Pur, op ijs of in een cocktail. Bestel nu.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Glencadam 15 jaar oud
Ervaar de elegante smaak van 15 jaar Ex-Bourbon rijping. Bestel deze Schotse geheimtip!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Glen Moray Peated Malt
De zachte druppel uit de Speyside introduceert u met een fijne rooksmaak in de wereld van geturfde whisky's. Geniet in alle rust.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Nikka From The Barrel met cadeauverpakking (nieuw)
U ervaart een intensieve smaakervaring met deze 51,4 % vol Japanse whisky. Ontdek de Nikka From the Barrel nu!
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Bowmore 12 jaar oud
De klassieker van Bowmore! Een klassieke Islay whisky, die kan verrassen met milde rokerigheid, specerijtonen en fruitige vanille.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Old Bardstown
Duik met de aangenaam milde Kentucky Straight Bourbon in de ongelooflijke diversiteit van Amerikaanse whiskeys. Grijp je kans!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Glengoyne 25 jaar oud
Proef dit whisky meesterwerk uit de Schotse Highlands. Bestel nu en geniet van een kwart eeuw.
€ 526,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 752,84/Liter)
Tamdhu 18 jaar oud
Een prachtige Speyside Single Malt voor ambitieuze sherryvat-liefhebbers. Verwen uzelf met deze beperkt beschikbare traktatie.
€ 185,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 265,70/Liter)
Scottish Royal Blended Scotch Whisky
Betaalbare blended Scotch whisky, die goed geschikt is voor cocktails of om te mixen. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 15,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 22,84/Liter)
Ardbeg An Oa
Een milde Ardbeg uit vers gebrande eiken vaten, PX-sherry- en First Fill bourbonvaten. Proef nu!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Hamiltons Highland Single Malt
Goed en betaalbaar. Mooi in balans tussen zoet en kruidig. Pur, op ijs of in een cocktail - altijd een genot. Bestel nu.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Amahagan Edition Peated
Met aangename rook en een iets verhoogde drinksterkte weet de Blended Malt uit Japan te bekoren. Bestel nu en geniet.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Hamiltons Islay Blended Malt Whisky
Een intense en rokerige blend van het eiland Islay. Goed en betaalbaar.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Jura Bourbon Cask
Vers en fruitig benadrukken de ex-bourbonvaten perfect het karakter van de distilleerderij. Grijp snel en geniet gezellig.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Bowmore 15 jaar oud
Met zachte rook en een prachtige balans uit bourbon- en Oloroso sherryvaten. Geniet van vele mooie momenten.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)