Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Seaweed & Aeons & Digging & Fire & Sherry Casks 10 jaar oud Islay Single Malt Scotch Whisky (Atom Labs)
Intens en toch mild. Bestel en geniet van de heerlijke combinatie van Islay-torfrook en prachtige sherryaroma's.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Tomintoul 14 jaar oud
Tomintoul Un-Chillfiltered en met 46% Vol. - een van de intensere Tomintoul Single Malts op de markt. Absoluut proberen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Nikka Tailored Premium Blended Whisky
Leun achterover en geniet van deze uitstekend uitgebalanceerde whisky uit de distilleerderijen Yoichi en Miyagikyo.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Morris Muscat Barrels
Geweldige aroma's uit de rijping in geselecteerde Moscatel-wijnvaten. Bestel nu de milde en fruitige Single Malt.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Nikka Super Rare Old Whisky (met Geschenkverpackung)
Het perfecte cadeau om een vriend(in) in de wereld van de Japanse whisky te introduceren. Koop nu en geniet van een Nikka.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Peaty Tang
Een licht getorfde whisky uit de Speyside, die toch overtuigt met florale tonen en een kruidige zoetheid. Mis het niet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Morris Port Barrel
Heerlijke botteling van Morris uit geselecteerde portwijnvaten. Nu in aangename drinksterkte te proeven!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Starward Solera in cadeauverpakking
Deze heerlijke whisky rijpte in fruitige Aperafessen, de Australische "Sherry". Bestel snel om te genieten.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Lochlea Smoke Without Fire
Ontdek de opvolger van de populaire Ploughing Edition, zorgvuldig gerijpt in rode wijn- en rokerige bourbonvaten.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Tomintoul 25 jaar oud
Een kwart eeuw slaapt deze single malt in de stilte van de magazijnen van Tomintoul, om uit te groeien tot een van de beste single malts ooit.
€ 526,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 752,84/Liter)
Tomintoul 21 jaar oud
De edele druppel rijpte in zorgvuldig geselecteerde bourbonvaten tot een bijzonder zachte whisky. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 261,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 374,27/Liter)
The Hearach
De eerste whisky van de distilleerderij rijpt in Bourbon-, Oloroso- en Fino-vaten – complex, elegant en karaktervol. Pak je kans.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Black Bull Kyloe Sherry Finish
De intense blend kreeg een fruitige nabehandeling in PX en Oloroso sherryvaten. Grijp je kans en geniet van deze heerlijke Scotch.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Dingle 10 jaar oud Port & PX Sherry Cask
Mijlpaal in de Ierse craft whiskey scene: Proef de eerste 10 jaar oude single malt van de Dingle Core Range.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
1770 Glasgow Peated Pedro Ximénez Sherry Cask Finish
Krachtige en uitnodigend zoete BBQ-rook met donkere vruchten en kruidige tonen. Bestel nu de bijzonder stijlvolle fles.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Compass Box Artist Blend
Weer bewijst Compass Box hun fijne gevoel voor blenden. Bestel nu deze fruitige, zoete favoriet bij u thuis.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Lochlea Orchard & Oak
De smaak van fruit uit de boomgaard en een vleugje hout kenmerken deze milde whisky. Zeker proberen!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Lochlea Dark Briar Oloroso, PX & Port Casks
Hoogwaardige genot! Authentiek gerijpte Single Malt. Probeer Lochlea en ervaar meesterlijke Schotland-traditie!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Black Bull Kyloe Blended Scotch
Geniet van deze blend puur, op ijs of in uw volgende cocktail. Voeg direct een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Tomintoul Tlàth
Een goede kennismaking met de wereld van whisky en de standaardrange van de Tomintoul distilleerderij. Geniet van een 'gentle dram'.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Nikka Yoichi 10 jaar oud
Ervaar de rokerige Yoichi Single Malt van Nikka in de gewilde 10 jaar gerijpte editie. Zorg snel voor uw fles!
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Johnnie Walker Black Label 12 jaar oud
In het lagere prijssegment is deze Scotch een echt zwaargewicht met uitstekende kwaliteit. Grijp nu uw kans.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Old Smuggler Blended Whisky
Door velen over het hoofd gezien, maar deze Blended Scotch biedt een weelderig karakter en veel stijlbewustzijn. Nu bestellen.
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
Glengoyne 12 jaar oud met cadeauverpakking
Gelaagde aroma's in een aangename drinksterkte wachten op u bij deze geweldige, 12 jaar oude standaardafvulling. Bestel snel!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)