Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
1770 Glasgow Triple Distilled
Deze driemaal gedistilleerde single malt verwent u met bijzonder zachte aroma's. Bestel nu en verzeker uzelf van een fles.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glendronach 15 jaar oud
Deze droom van een whisky rijpt 15 jaar in de fijnste PX- en Oloroso-sherryvaten uit Andalusië. Deze moet u proeven!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Crown Royal (liter)
De populaire blended whisky uit Canada in de grote literfles voor bijzonder langdurig genot. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 39,99
Kavalan Concertmaster Port Cask Finish (liter)
Zoete fruitaroma's uit de rijping in de beste portvaten. Bestel nu de grote fles voor bijzonder lange genietmomenten.
€ 67,99
Glenfarclas Heritage 60 Cask Strength
Een jonge Glenfarclas in cask strength. Ontdek zelf of de jongere kan concurreren met de oudere bottelingen.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Black Velvet 10 jaar oud Reserve (liter)
Het merk behoort tot de populairste whisky's in Canada. Ontdek nu de 10 jaar oude variant.
€ 27,99
Knob Creek 7 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Rye Whiskey
Na 7 jaar in het eiken vat met een optimale balans van zoete maïs en kruidige rogge. Bestel nu genot thuis.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Isle of Skye 8 jaar oud
Een uitzonderlijk zachte Blended Scotch Whisky met een hoog percentage geselecteerde eiland- en Speyside-whiskies. Grijp direct uw kans.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Evan Williams Bottled in Bond 100 Proof
Het product van een seizoen, een distilleerderij en een distilleerder: Strikte eisen voor de Bottled in Bond Whiskey. Grijp nu uw kans.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Sonoma California Smoked Bourbon
Gerookt gerstemout van kersenhout geeft de bourbon zijn bijzondere smaak. Ontdek whisky uit Californië.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Glen Grant 18 jaar oud
Deze zachte single malt komt uit handgeplukte ex-bourbonvaten en opgeknapte hogsheads. Bestel nu voor een milde ervaring.
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Wild 12 jaar oud Black Wood Peated Whisky
De 12-jarige whisky rijpte in eiken vaten uit het Zwarte Woud, Amarone rode wijn- en Muscatel-vaten. Bestel en geniet.
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Sonoma California Smoked Rye
Krachtige Straight Rye uit Californië met een zoete rokerigheid. Bestel en geniet van de mix van kruiden en rook.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Fettercairn 14 jaar oud
Heerlijke complexiteit uit 14 jaar rijping komt met aangenaam intense 46% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Blair Athol 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Welke whisky komt als volgende in uw glas? Ons voorstel: Deze mahoniehouten whisky, hij zou daar prachtig kunnen schitteren.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Balcones Texas Single Malt
Een fascinerende single malt uit de bekroonde Balcones Distillery in Texas. Jong, maar complex en intens! Bestel nu!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Benriach 10 jaar oud The Smoky Ten Three Cask Matured
De rokerige tonen combineren met de aroma's uit bourbon-, rum- en virgin oak vaten tot een prachtige Speyside whisky. Grijp je kans!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Benriach 16 jaar oud The Sixteen
16 jaar rijping zorgen voor een prachtig veelzijdige en genuanceerde smaak. Probeer het vooral zelf.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Rebel 100 Kentucky Straight Bourbon
Geniet van de krachtige Straight Bourbon met zoete aroma's en intense smaak dankzij de verhoogde alcoholsterkte. Grijp uw kans!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Brothers Bond Rye
Geniet van het robuuste karakter met krachtige, kruidige aroma’s en een uniek, bijna nostalgisch smaakprofiel.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Arran Port Cask Finish
In balans en veelzeggend. Ervaar zelf de Arran Port Cask Finish.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Arran Amarone Cask Finish
Italiaans temperament komt tot uiting in de Arran Amarone. Ervaar zelf deze kwaliteits-malt.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey
Het ongebruikelijke flesontwerp verrast ons! De inhoud nog veel meer. Leg het gelijk in uw winkelwagentje en geniet binnenkort.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Stork Club Full Proof Rye Whiskey
In 2023 bekroond met goud bij de Global World Whisky Masters, laat de Stork Full Proof Rye geen vragen onbeantwoord. Probeer het!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)